LolaVie Haircare od Jennifer Aniston je uvedena na Credo

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Když Jennifer Aniston uvedla na trh LolaVie v roce 2021, značka vznikala téměř pět let. Od začátku byl herec, ze kterého se stal zakladatel krásy, neústupně vytvářet produkty vlasové péče, které nevyžadují, aby si lidé vybírali mezi přírodními recepturami a těmi, které skutečně fungují. To, co začalo jako jediný Glossing Detangler, se rozšířilo do kompletní řady šesti produktů, která nabízí obojí. A nyní, právě v době druhých narozenin značky příští měsíc, je každý z nich na prodej v Credo Beauty.

Vědecky podložené přísady rostlinného původu byly vždy jádrem étosu LolaVie, takže receptury snadno splňují přísné normy Credo na čistotu. „Když jsme vytvářeli LolaVie, bylo pro mě důležité, aby naše produkty neobsahovaly žádné škodlivé látky – parabeny, silikony, sulfáty a další – a samozřejmě na prvním místě seznamu, bez krutostí,“ říká Aniston v tiskové zprávě. . „Obdivuji závazek společnosti Credo poskytovat dobré produkty, které přinášejí výsledky. Opravdu dělají, co mohou, aby zajistili, že produkty jsou pro spotřebitele bezpečné, a to je v souladu s naším posláním v LolaVie.“

Jedna věc je vytvořit prospěšné receptury s přírodními složkami – mnoho značek vlasové kosmetiky to dělá a pro Aniston to byla druhá přirozenost. Ale produkty LolaVie jdou dále a nabízejí čisté, dostupné Efektivní Vzorce.

“Nejde jen o to, udržovat produkty čisté a dělat to, co říkají, že dělají, ale také o ochranu vlasů před teplem a usnadnění jejich rozčesávání,” říká Aniston pro Well+ Good.

S ohledem na to chtěla zajistit, aby produkty LolaVie udržely vlasy zdravé a skvělé jak ihned po použití, tak i dlouhodobě. “Co jsem se naučil během mnoha let zneužívání, kterému jsem vystavoval své vlasy, je, že některé přísady jsou zpočátku výjimečné a vidíte tak krásný rozdíl v kvalitě mých vlasů, ale pak jejich nahromadění způsobuje poškození.” ona říká. “Chtěli jsme se zlepšit. Nechcete mít chvíli něco skvělého a pak to časem prostě ztratí lesk.”

V souladu s nenuceným přístupem Aniston ke kráse je zde klíčová jednoduchost. S výběrem šesti produktů vhodných pro každého usnadňuje řada LolaVie vývoj a dodržování rutiny. „Chtěli jsme, aby fungoval na kadeře, rovné vlasy a všechny různé textury, což byla výzva,“ říká. A dá se říct, že přesně to udělala.

Pokud jde o to, co bude dál, Aniston zůstává upjatá, i když zmiňuje stylingový produkt, který testuje. A samozřejmě je tu dlouhý seznam přání uvedení na trh LolaVie, po kterém se fanoušci dožadují.

“Kolik lidí mě prosí, abych vytvořil tělové mléko!” Směje se. „Moji přátelé doslova používají olej na ruce. Získáte tělový krém bez zápachu a olej do něj jen vložíte. Říkal jsem si: ‘To je skvělý nápad.’ Musíme se k tomu dostat, chlapi.’“

Právě teď jsou tělové produkty LolaVie k smrti, ale my budeme první, kdo si je koupí, až se (a kdy, držíme palce) splní. Do té doby míříme do Creda, abychom se zásobili našimi oblíbenými produkty LolaVie – více o tom níže.

LolaVie, obnovující šampon – 29,00 dolarů

Tento šampon nabitý prospěšnými složkami, jako je niacinamid, rostlinné ceramidy, chia semínka a biotin, opravuje již existující poškození a zároveň vyživuje pokožku hlavy a vlasy, aby se zabránilo budoucímu poškození. Kromě toho jsou matné a nevýrazné vlasy minulostí díky svému hydratačnímu a posilujícímu složení.

LolaVie, obnovující kondicionér – 29,00 $

Kudrnaté, suché vlasy nemají šanci proti kondicionéru LolaVie, který využívá sílu rostlinných výtažků z kokosu, jackfruitu, pomeranče a chia semínek a poskytuje dlouhotrvající hladkost a lesk. Zvyšuje úroveň vlhkosti vlasů zevnitř ven, aniž by zatěžoval vlasové prameny, čímž podporuje vzhled zdravějších a plnějších vlasů.

LolaVie, Glossing Detangler – 26,00 $

Aniston miluje multifunkční přípravek a Glossing Detangler, který funguje na mokré i suché vlasy, je přesně takový, který dodává lesk, zkrotí poletování, zlepšuje ovladatelnost a připravuje vlasy na tepelný styling pomocí několika střiků. Navíc vlasům dodává tu typickou svěží LolaVie vůni, které se nemůžeme nabažit.

LolaVie, Perfecting Leave In – 29,00 $

Perfecting Leave-In od LolaVie je další rutinní zjednodušení díky svému extrémně účinnému složení. Zároveň vyhlazuje a hydratuje a přidává jen malý kousek textury, aby váš styl zůstal na místě. Vyživující růže Jericho, kokos a acai poskytují intenzivní výživu a snižují krepatění pro měkčí a lépe upravitelné prameny.

LolaVie, intenzivní opravné ošetření – 35,00 $

Poškození vlasů? Díky této hluboce reparativní léčbě ji neznám. Využívá sílu technologie LolaVie Bond k opravě prasklin a ochraně před budoucím poškozením teplem a UV zářením. Výsledkem jsou viditelně silnější a zdravější vlasy již po jednom použití.

LolaVie, lehký vlasový olej – 32,00 dolarů

Tento vlasový olej dodává vlasům zdravý lesk a lehkou vlhkost, aniž by je zatěžoval nebo zanechával mastné. Opravuje vzhled poškození, snižuje lámavost vlasů a dokonce vyhlazuje roztřepené konečky. Jo, a bojuje proti krepatění, aniž by narušil přirozenou texturu. A podle vnitřního kruhu Aniston je to překvapivě dobrý tělový olej.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *