Luxusní bytové vůně, které oživí každou místnost ve vaší domácnosti

By | September 14, 2023

POV: Máš jeden velmi Máte za sebou náročný den v práci a vaše mysl si nemůže pomoct a sní o vaší příští dovolené. Ať už si představujete písečnou pláž vlévající se do modrého moře nebo luxusní hotelový pokoj s výhledem na město, existuje nečekaný způsob, jak vylepšit svůj domov a přivolat všechny své oblíbené dovolené: prostřednictvím vůně.

Nevěříte nám? Je to vlastně věda: Podle několika studií vám silné, příjemné vůně mohou pomoci cítit se šťastnější a klidnější díky spojení mezi vaší čichovou cibulkou (část vašeho mozku, která zpracovává pachy) a amygdalou (část vašeho mozku, která je s ní spojena). ). s prožíváním emocí). A kdo se na dovolené necítí šťastný a klidný?

Chcete-li dosáhnout uvolněné, ale prostorné atmosféry – bez rezervace dovolené nebo odchodu z domu – zvolte znatelně osvěžující vůně, které mohou váš domov proměnit v útočiště, jako je nový Air Wick.® Živé vůně. Luxusní pokojové vůně jsou obohaceny o přírodní esenciální oleje (psst: to je 2x více přírodních esenciálních olejů ve srovnání s běžným Air Wick).® vonné oleje) A vydrží až 60 dní* – takže si můžete užívat mentálních výhod dovolené, aniž byste spotřebovali veškerý vývodový hřídel.

Níže přiřadíme každou vůni k jiné místnosti, takže si můžete vytvořit náladu ve své oblíbené místnosti nebo je vyzkoušet všechny a poslat své smysly na cestu do více destinací jen procházkou po svém domově.

Pokračujte v rolování po luxusních bytových vůních, které vylepší každou místnost ve vaší domácnosti.

 1. 1. Domácí kancelář: Vonný olej levandule a leknínu

  Když vstoupíte do své domácí kanceláře, chcete být připraveni zvládnout den bez stresu. Není mnoho tak uklidňujících vůní jako levandule a tento vonný olej k tomuto relaxačnímu faktoru přidává jemnou vůni leknínů. Budete se cítit zcela klidně, když si sednete ke svému stolu, zhluboka se nadechnete a představíte si, jak se procházíte u klidného jezírka v botanické zahradě.

  Nakupujte nyní

 2. 2. Obývací pokoj: vonný olej z bílé šalvěje a mahagonu

  Ach, obývací pokoj: jeden z nejlepších koutů v domě, kde se můžete zachumlat – s nadýchanou dekou a kouřícím latté, samozřejmě. Pokud máte rádi příjemnou náladu, tento vonný olej z bílé šalvěje a mahagonu je pro vás jako stvořený. Jeho bohatá, dřevitá vůně, spárovaná s nádechem šalvěje, vám připomene pohodové zasněžené dny strávené na chatě v horách.

  Nakupujte nyní

 3. 3. ložnice: Mandlové mléko a olej s vůní medu

  Když se ukládáte do postele, představte si vůni ořechového mandlového mléka, divokého medu a citrusů, která se line do vašich nosních dírek a ukolébá vás do hlubokého spánku. Jeden závan tohoto luxusního vonného oleje s mandlovým mlékem a medem vás přenese rovnou do pětihvězdičkového hotelu – alespoň ve vašich snech. Stačí přidat pokojovou službu (ehm, jídlo s sebou) a udělejte ze své ložnice nové oblíbené místo k pobytu.

  Nakupujte nyní

 4. 4. Jídelna: vonný olej z nektarinky a rajských květů

  Proměňte svou jídelnu v ostrovní letovisko s vůní, která vám připomíná tropy. S tóny šťavnatého pomeranče a sladké broskve v tomto vonném oleji Nectarine & Paradise Flower se budete cítit, jako byste usrkávali ledově vychlazené daiquiri s prsty na nohou v písku.

  Nakupujte nyní

*při nízkém nastavení

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *