Maybelline Super Stay Skin Tint se nedeformuje v 90stupňovém horku

By | September 11, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Poslední věc, kterou chci dělat, když je venku přes 90 stupňů Fahrenheita (alespoň mimochodem). Být vně) se aplikuje na celý povrch základu. Představa, že bych si pokryla pokožku lepkavým složením, které nevyhnutelně a) roztaje a ušpiní mé oblečení, když se začnu potit, a b) smísím se s potem a ucpávám póry, mám chuť vzdát se veškerého make-upu. Když jsem byl nedávno pozván, abych otestoval nový Maybelline SuperStay Skin Tint (18 $), abych zjistil, jak obstojí ve vlně veder na začátku září, byl jsem tam nenadšený, řekněme minimálně.

Ale! Značka slíbila, že nové složení vydrží 24 hodin – dokonce i v potu a vlhkosti – a já jsem byl zvědavý, jestli to bude výjimka z mého pravidla „žádný základ v horkých dnech“. A upozornění na spoiler: je.

Maybelline, Super Stay 24H odstín pleti – 14,00 $

Hlavní přísady: vitamín C

Barvy: 18

  • Dlouhotrvající
  • Odolné vůči potu, teplu a vlhkosti
  • Lehký a nekomedogenní
  • Rozjasňuje a vyrovnává tón pleti díky vitamínu C
  • Veganské a vhodné pro všechny typy pleti
  • Cenově dostupné
  • Pokrytí není tak komplexní nebo silné jako jiné základy

Když společnost Maybelline minulý rok vydala svůj první odstín na pleť, The Green Edition Superdrop Tinted Oil Makeup (8 dolarů), byl jsem velkým fanouškem. Připadalo mi to jako sraženina oblíbeného kosmetického oleje Kosas Tinted Face Oil (21 dolarů). drogerie, a to se mi obzvlášť líbilo poskytovalo lehké, nahé večerní krytí, které nebylo těžké. Nelíbila se mi však myšlenka používat v horkých dnech produkt na olejové bázi, takže tento vzorec byl odsunut do mé sbírky říjen-květen.

Naštěstí jsem pro nejpocenější měsíce roku našel náhradu za značkový SuperStay Skin Tint. Má stejně lehké večerní krytí v tónu pleti, ale působí spíše jako sérum, protože místo olejové báze používá vodní bázi. Tvrdí, že odolává potu, teplu a vlhkosti, aniž by kapal nebo vybledl, a na BeautyToku si již získal reputaci, že tyto sliby splnil, než se mi dostal do rukou. (Příklad: Makeup world It Girl Mikaeyla Noguiera tomu říká „tón pleti všech odstínů pleti“ a říká, že ho nosila každý den celé léto.)

Dlouhotrvající podkladové báze obvykle bývají více matující, ale tento je šokující mokrý. Poskytuje zářivý – téměř světelný – povrch, aniž by vypadal (nebo měl pocit) mastný nebo kluzký. Lesk totiž získává ze slídy, která mu dodává vzhled velmi jemný třpyt, díky kterému budete zevnitř vypadat osvíceně (ale nebojte se: toto není ten druh třpytu, díky kterému budete ve slunečním světle vypadat jako Edward Cullen).

Receptura okamžitě rozjasní a rovnoměrně rozzáří pleť při aplikaci a díky vitamínu C také zajistí stejné výsledky v průběhu času. Jak už možná víte, vitamín C je silný antioxidant, který dermatologové doporučují aplikovat na pokožku každé ráno, aby zabránil poškození volnými radikály, které způsobuje viditelné známky stárnutí. Navíc bledne zabarvení a poskytuje mírnou exfoliaci pro odstranění matnosti.

Co se stalo, když jsem to zkusil?

Na aplikaci

Obvykle ráda nanáším podkladovou bázi na hřbet ruky a nanáším pomocí beauty blenderu, ale protože se tento vzorec dodává s kapátkem, rozhodl jsem se ho aplikovat přímo na obličej. Nestékala jako olej a snadno se mísila prsty (i když jsem nakonec použila houbičku Beautyblender, aby se výsledek rovnoměrně rozložil).

Foto: Autor

Nejvíce mě zaujala spravedlnost jak moc Pokrytí, které tato látka poskytuje. Momentálně se potýkám s nějakým poletním zabarvením a pár kapek produktu to úplně zneviditelnilo.

Po 4 hodinách

Foto: Autor

Moje košile byla pokryta skvrnami od potu a moje lepkavá podprsenka mi úplně klouzala z těla, když jsem šla po 5th Avenue, ale můj make-up kupodivu vypadal stejně dobře, jako když jsem si ho poprvé nanesl?! Ještě podivnější byl fakt, že můj obličej se vůbec nepotil, i když mi to venku připadalo jako ve skutečné troubě. V tuto chvíli jsem začal přemýšlet, zda tato látka není doslova vyrobena z magie.

Po 12 hodinách

I když jsem byl nucen se ukázat dva Na pracovních akcích, kdy jsem neměla podprsenku a vlasy jsem měla stočené k nebi, vypadal můj make-up i nadále dokonale – doufejme tedy, že se lidé příliš soustředili na můj bezchybný základ, než aby si všimli, že moje bradavky jsou přes můj top úplně vidět.

Foto: Autor

Po celodenním sprintu přes New York City v téměř trojciferném vedru (teploty vrcholily). 96 stupňů), Mohu potvrdit, že Maybelline Super Stay Skin Tint vypadal stejně dobře ve světlech bodega ve 21:00 jako v mém kosmetickém zrcátku, když jsem ho nanesla v 9:00, Super Stay.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *