Moje upřímná recenze na Merit Beauty Solo Shadow

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Díky svému vybranému katalogu oblíbených oblíbenců bez ozdůbek se Merit Beauty podařilo zjednodušit každý krok vaší make-upové rutiny – od podkladové báze a korekční tyčinky a bronzeru bez šmouh až po ultra mísitelné tvářenky a hybridní primer-sérum, které v podstatě dodává skleněné pokožce vzhled. láhev. Minimalistická kosmetická značka má Všechno– včetně celebrit jako Cameron Diaz a SJP (které se zúčastnily premiéry filmu „ A jen tak…) – pozitivně návykový. Nyní nový, velmi očekávaný start od Meritu, Solo Shadow (24 $), přináší lehkost zpět do očních stínů.

Krása za zásluhy, Solo Shadow – 24,00 $

Nové krémové oční stíny Merit, které jsou sestavitelné, dlouhotrvající a dostupné ve vybrané řadě jemných matných odstínů, obnovily můj napjatý vztah k očním stínům.

Čím jsou Merit Solo Shadows výjimečné?

Upozornění: Nikdy jsem nebyla velkým nositelem očních stínů. Především proto, že paletky očních stínů považuji za zastrašující, mnoho barevných možností je ohromujících a jejich nanášení je obecně trochu otravné. Nové Solo Shadows od Merit nejsou nic z toho. Zaprvé, jsou to oční stíny v jedné nádobě pro retuše a jednorázové vzhledy (hudba pro mé uši), se složením krému na pudr, které lze nanášet prstem nebo štětcem (vytvořili nový pro tento). , štětec číslo 2, ke kterému se dostaneme později). Jsou k dispozici v osmi sestavitelných odstínech – čtyřech neutrálních a čtyřech zábavných barvách – všechny s jemným, matným povrchem. A ve skutečném stylu Merit jsou naplněny složkami, které milují pokožku, jako je vyživující slunečnicový olej a výtažky z měsíčku a heřmánku bohaté na antioxidanty, které zklidňují citlivou pokožku očí.

Kromě uživatelsky přívětivých receptur je Merit známý svým luxusním, promyšleným balením a Solo Shadows nezklamou. Lesklé zlaté kšiltovky jsou samozřejmě úchvatné a mají důmyslný twist lock, takže se nemusíte bát, že vám udělají nepořádek v kabelce nebo kosmetické taštičce. Vždyť jde o maličkosti!

Jsou krémové a dlouhotrvající

Okamžitě mě zaujala hladká, krémová textura a množství pigmentu, které jsem dokázal odstranit v jedné vrstvě. A jakkoli se Solo Shadows cítí ve svých květináčích, nejsou vůbec mastné, když se nanesou, takže získáte bezproblémovou a snadnou směs bez mastných skvrn. Navíc složení krému na prášek poskytuje matný povrch, který není křídový ani plochý – a kupodivu vypadá ještě lépe po hodinách nošení, kdy prosvítají přírodní oleje mého víčka. Mluvíme o *minimálním* vrásnění (bez použití primeru, možná bych dodal) po 6+ hodinách nošení, což je u krémových očních stínů vzácné. Se Solo Shadows získáte v podstatě lehkost a mísitelnost krému s dlouhou životností pudrového stínu. Vážně, jakmile budou tyto děti připraveny, budou nehýbej se.

Autor nosí stín Merit Beauty Solo
Foto: Autor

Odstíny jsou jen *šéfkuchařův polibek*

Pokud jde o pigment, Solo Shadows jsou bohaté, ale sestavitelné, což vám umožní zvýšit intenzitu na večer. Jako nováčka v očních stínech mě nejprve zaujaly neutrální odstíny – s Midcentury, teplou rezavě hnědou, jako rychlý favorit pro každodenní použití. Ale netrvalo dlouho a díky složení vhodnému pro začátečníky jsem se cítila dost odvážná experimentovat s barevnějšími odstíny. Čestné uznání patří Solo Shadow in Viper, teplému mechově zelenému odstínu, který používám nikdy Představoval jsem si, že by se mi to líbilo. Ale i barevné stíny mají hluboký, tlumený vzhled, který nikdy není „moc“. Jsou to barevné oční stíny pro lidi, kteří si *myslí*, že nemají rádi barevné oční stíny.

Stíny Merit Beauty Solo na autorově paži
Foto: Autor

S pomocí Merit’s nového štětce #2 (20 $), štětce na stíny se dvěma konci (který lze mimochodem použít s jakýmkoli očním stínem), jsem rozmazal Midnight, klasickou tmavě tmavě modrou, podél horní linie řas. variace Získat vzhled barevné vložky – a bylo to až příliš snadné. Štětec nabere dokonalé množství produktu a měkké, veganské štětiny bez námahy distribuují barvu bez pocitu škrábání nebo ztuhlosti. A s nadýchaným zaobleným hrotem na jednom konci a malým hrotem s vložkou na druhém můžete dosáhnout komplexního nanášení barev a přesných linií, aniž byste se museli potýkat s jinými nástroji.

Merit Beauty Brush č. 2

Krása za zásluhy, štětec č. 2 – 20,00 USD

Nový štětec na oční stíny Merit se dvěma konci se vyznačuje měkkými, veganskými štětinami, které jsou šetrné k vašim víčkům, takže nanášení Solo Shadows (nebo jiných očních produktů) je opravdu snadné.

Jakýkoli Solo Shadow je vítěz, ale opravdu pěkné na tomto spuštění je, že opravdu potřebujete pouze jeden (nebo dva, dobře, možná tři), jsou tak univerzální. Neříkejte mi o nedotčených paletkách očních stínů v zadní části mého šuplíku, ale Merit Solo Shadows jsou všechno, co jsem v poslední době chtěla nosit.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *