Mutha Pucker Lip Butter: Čestná recenze 2023

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Čas doznání: Když přijde na mou rutinu péče o pleť, mám tendenci ignorovat své rty. Zapomínám si před spaním nanést masku na rty a probouzím se suchá, nebo se řídím radou, kterou mi vizážistky daly, a to nanést balzám na rty při nanášení zbytku make-upu a před nanesením rtěnky ho řádně setřít. Všechno to zní tak jednoduše, ale nakonec na to prostě zapomenu!

Možná jsem jen potřebovala nový svatý grál pro péči o rty, něco, co udrží mé rty jemné a hydratované, ale s přidanými výhodami – možná něco, co je vyplní a dodá mi trochu toho pocitu jako Angelina Jolie/Scarlett Johansson. Energie včelího bodnutí rtů. Ještě lépe by obsahoval přísady, které jsou zvláště užitečné pro mé osobní problémy, jako jsou: B. Více než 40 let stará kůže, zlato! Našel jsem právě to: Mutha Pucker Lip Butter (28 $), nové lesklé ošetření rtů značky, které splňuje všechna má očekávání. A nějaký. A štěstí pro VyPro čtečky W+G s kódem je sleva 15 procent DOBRÝ + DOBRÝ 15.

V tomto článku

Mutha, máslo na rty – 28,00 dolarů

Původně 28 $, nyní 24 $ s kódem WELL+GOOD15.

Hlavní přísady: Palmitoyl tripeptid-1, ananasový enzym, skvalan

Velikost: 0,28 unce

  • Zvlhčuje
  • Vyplňuje a svítí
  • Vyživuje a chrání
  • Vhodné pro všechny typy pleti
  • Veganské, bez krutosti a bezpečné pro těhotenství

Jak to funguje

Na Mutha Pucker Lip Butter mě přitahovalo to, že to nebylo jen vaše průměrné ošetření rtů; Skládá se ze složek, které pomáhají stimulovat kolagen. Pamatuji si, že s přibývajícím věkem z mého těla každým dnem ubývá.Zakladatelka a generální ředitelka Mutha Hope Dworaczyk Smithová vytvořila máslo na rty Pucker Lip Butter pro každého, ale osobně přemýšlela o tom, jak se rty mění ve 20, 30, 40 a později. Svislé linky na rtech jsou hlubší nebo jejich mladistvá barva vybledla,“ říká Smith. W+G. “Chtěl jsem něco, co mi bude připadat baculaté bez brnění, spáleniny z minulosti.”

Smith měl několik požadavků: Muselo to být čisté, bezpečné pro těhotenství (celý Muthin étos), zejména proto, že se nanášelo na rty, a účinné. Značka zvolila peptid, který je klinicky prokazatelně kyprý, ananasové enzymy pro exfoliaci, ceramidy pro zjemnění a směs skvalenu, bambuckého másla a avokáda pro hydrataci. “Pro mě je to víc než jen máslo na rty, je to skutečné ošetření rtů,” říká Smith.

Každý fanoušek péče o pleť ví, že peptidy jsou důležité pro produkci kolagenu a elastinu, ale mě zajímalo, jak konkrétně zlepšují rty. Je zajímavé, že Ava Shamban, MD, certifikovaná dermatologka se sídlem v Beverly Hills, to popisuje jako „něco jako kouzelnický trik nebo rychlý trik pro rty, který je částečně iluzí, částečně skutečnou funkcí.“ Dále vysvětluje, jak každý typ peptidu má v kožních buňkách určitou funkci. Například palmitoyl tripeptid-1 (typ v másle na rty Pucker Lip Butter) působí jako poslový peptid se svou schopností transportovat materiály do buněk a spouštět „říká“, jako je snížení poškození, vrásek nebo jiných známek stárnutí. “Například u rtů může říct tkáni, jak změkčit praskliny a praskliny, což může způsobit, že rty vypadají dehydratované, suché, drsné a méně plné,” říká. A protože palmitoyl tripeptid-1 je bohatá mastná kyselina, vyhlazuje povrch pokožky a automaticky zlepšuje vzhled rtů.

Lipidový peptidový řetězec navíc tvoří ochrannou a korekční bariéru vlhkosti s hlubší a intenzivnější hydratací, aby se zabránilo TEWL (transepidermální ztrátě vody). “To v podstatě umožňuje rtům zadržovat více kyseliny hyaluronové a vody, takže vypadají zdravěji, plnější a plnější,” říká. “V tomto smyslu zlepší vzhled rtů a poskytne vyplňující účinek různými způsoby.”

Moje upřímná recenze

Stejně jako mnoho trendů z 80. let jsou výplně na rty zpět v kurzu, ale někteří z nás možná nechtějí ten palčivý pocit, který zmínil Dworaczyk Smith a který tolik z nich mělo. Byl jsem zvědavý, jak to bude ve srovnání s baculkami ze staré školy.

Ještě předtím, než jsem ho nanesla na rty, okamžitě mě zaujalo máslo na rty Mutha Pucker. Je umístěn ve sladké, matné sklenici a má lahodnou vanilkovo-mátovou vůni, jednu z nejlepších kombinací na planetě (mimochodem, proč v této kombinaci nemáme tuny hotových nápojů?).

Foto: Autor

Na rty jsem rovnoměrně nanesla množství o velikosti hrášku a milovala jsem okamžitý lesklý lesk. Moje rty okamžitě vypadaly baculatější a byly neuvěřitelně šťavnaté. Nebyla tam žádná lepivost nebo lepkavý pocit. O pár hodin později se mi stále líbila tak, že jsem ji ani neotřela a nahradila červenou rtěnkou (moje ochranná známka). Mám pocit, že moje rty na takový produkt čekaly. Nedokážu si ani představit, že bych ho zapomněla použít jako u jiných ošetření rtů v minulosti. Získejte tyto věci a poté je pořiďte svým přátelům. Je to opravdu nebe ve sklenici. Nakupte zde a ušetřete 15 procent s kódem DOBŘE+DOBRÝ15.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *