Náročné cvičení s tyčí, které můžete cvičit v každém věku

By | September 14, 2023

Každý měsíc nás nový trenér provede čtyřmi nejlepšími tréninky, které mají v tašce. Sledujte nás každý týden a objevte nové způsoby, jak se s námi zapotit. Všechno vidět

Na baletu není nic jednoduchého. A i když všichni nemůžeme mít držení těla a sílu Misty Copelandové, můžeme využít naši vnitřní balerínu prostřednictvím cvičení na hrudi. V této epizodě Klub trenér měsíce Pod vedením profesionální tanečnice a trenérky Sydney Lotuaco si zacvičíte tak dobře, že se budete divit, jak jste toho dokázali tolik za pouhých 20 minut bez vybavení.

Co dělá barre cvičení tak obtížné, jsou opakování, která se zaměřují na budování svalové vytrvalosti a posilování vašich stabilizačních svalů. Na první pohled nemusí pohyby vypadat příliš vyzývavě. Ale všechny tyto drobné pohyby se sčítají a zanechávají vás vážné popáleniny. Mnoho cviků vás také provede širokým rozsahem pohybu, posílí svaly a zvýší vaši flexibilitu. Navíc má nízký dopad a hodí se do vaší fitness rutiny bez ohledu na váš věk. “Skvělé cvičení!” komentoval jeden z diváků videa Dobře + dobře Youtube kanál. „Opravdu náročné, ale miluji dobré výzvy. Je mi skoro 60 a nejsem tanečník, a to.” [workout] bylo pro netanečníka naprosto proveditelné.“

V tomto náročném cvičení na tyči začnete rychlým zahřátím, než přejdete k relaci vyhoření celého těla, kde budete cvičit pravou nohu s výpady a variacemi zvedání nohou po dobu sedmi minut v kuse. Poté proveďte trochu tricepsového a základního tréninku, než začnete shora a provedete všechny pohyby spodní části těla na levé straně. „Je to cvičení celého těla – dnes procvičíme každý sval,“ říká Lotuaco.

Při práci pamatujte, že ačkoli tvrdě pracujete, nechcete obětovat formu a bezpečí. Lotuaco učí pohyby, které na sebe navazují. Takže pokud máte pocit, že další úroveň je mimo dosah, zůstaňte tam, kde jste.

Jste připraveni to vyzkoušet? Podívejte se na celé video níže:OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na oblíbené wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *