Narozeninový výprodej společnosti Brooklinen je zde: Nejlepší nabídky letního povlečení

By | September 13, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Upečte dort a zapalte svíčky, protože Brooklinen pořádá výprodej na počest svých devátých narozenin. Rostou tak rychle!

Pokud jste vždy snili o vytvoření ložnice inspirované Pinterestem nebo potřebujete vyměnit flanelové povlečení, než teploměr začne stoupat, je narozeninový výprodej Brooklinen právě pro vás. Do 8. května je vše o 25 procent levnější, včetně slavných prostěradel, na které redaktoři W+G přísahají pro sladké sny bez potu. Zachumlejte se do vzdušné biobavlny, vzdušného prádla, svěžího morušového hedvábí a máslově jemného melírovaného kašmíru – to vše za čtvrtinu běžné ceny.

Protože je z čeho vybírat, může být těžké vybrat si, co si vzít domů. To je důvod, proč jsme za vás udělali tvrdou práci: Přejděte k zásobě lehkého ložního prádla bez potření, ve kterém budete noc co noc spát jako miminko. Udělejte to před koncem narozeninového prodeje 8. května. Nebo, víte, než se všechno vyprodá.

Nejlepší nabídky povlečení z Brooklinen Birthday Sale

Sada plátěných pláten (Queen) – 224,00 $

Původně 299 $, nyní 224 $ (Ceny se liší podle barvy a velikosti)

Nevíte, kde začít? Co říkáte na tyto krásky. Tato hlavní sada listů, vyrobená ze 100% evropského lněného plátna, uvolňuje horký vzduch, když se zpotíte. Skládá se z prostěradla, vypasovaného prostěradla a dvou povlaků na polštáře. Letní noci, jsme na vás připraveni.

Dostupné velikosti: Dvojče kalifornského krále

Barvy: 5

Sada organických perkálových jader (Queen) – 172,00 $

Původně 249 $, nyní 187 $ (Ceny se liší podle barvy a velikosti)

Nové organické prostěradla Brooklinen byly *právě* certifikovány jako šetrnější k vám a planetě. Nyní je kolekce Organic vyrobena ze 100% bavlny s certifikací GOTS a má certifikaci OEKO-TEX pro chemickou nezávadnost, takže můžete v noci klidně spát. Cítí se stejně dobře jako originální perkálové povlečení, ale jsou šetrnější ke všem, včetně Matky Země.

Dostupné velikosti: Plný kalifornský král

Barvy: 5

Brooklinen lněný povlak na přikrývku

Povlečení na přikrývku (plná/královna) – 221,00 USD

Původně 295 $, nyní 221 $ (Ceny se liší podle barvy a velikosti)

Věřte nám: budete chtít upgradovat na něco tak nadýchaného, ​​jako je tento povlak na peřinu. Tento potah je vyroben z lnu s certifikací OEKO a je vyroben bez agresivních chemikálií a udrží vás v chladu a pohodlí, když teploty v noci kolísají. Ve spojení s odpovídajícími listy budete chtít vyjmout fotoaparát, protože je hodný Insta.

Dostupné velikosti: Dvojče kalifornského krále

Barvy: 14

Luxusní saténové povlečení od Brooklinen, jedno z nejlepších povlečení pro vylepšení sexu

Luxe Core Sheet Set (Queen) – 142,00 $

Původně 189 $, nyní 142 $ (Ceny se liší podle barvy a velikosti)

Věrná svému názvu jsou tato prostěradla luxusní. Jsou jedním z bestsellerů značky, a to díky svému hladkému, chladivému povrchu, který působí jako bavlna a hedvábí po narození dítěte. Každá sada obsahuje prostěradlo, vypasované prostěradlo a dva povlaky na polštáře, takže vše, co potřebujete k zútulnění čistého luxusu.

Dostupné velikosti: Dvojče kalifornského krále

Barvy: 12

Oboustranná lněná přikrývka Brooklinen

Oboustranná lněná deka (plná/královna) – 254,00 $

Původně 339 $, nyní 254 $ (Ceny se liší podle barvy a velikosti)

Tato lněná deka nenabízí nic menšího než pocit „letního plážového domu“, i když nebydlíte blízko pobřeží. Neodolatelně měkká, lehká a rozkošná s duhovým kostkovaným vzorem, s touto přikrývkou se budete přitulovat po celý rok. Navíc je oboustranný – zadní strana má plážově neutrální pruh – takže získáte dvě přikrývky za cenu jedné.

Dostupné velikosti: Plný kalifornský král

Barvy: 2

Lehká sada přikrývek (plná/královna) – 197,00 $

Původně 262 $, nyní 197 $ (Ceny se liší podle barvy a velikosti)

Další plážový set, Lightweight Quilt Set, který splní všechny vaše sny pobřežní babičky. Na rozdíl od oboustranné lněné přikrývky je vyrobena ze 100% bavlny s dlouhou střiží, která je chladivá a přitom příjemná a ideální pro přitulení za horkých letních nocí. Každá sada obsahuje přikrývku a dva povlaky na polštář. Slaměný klobouk a sklenice Pinot Grigio nejsou součástí balení.

Dostupné velikosti: Plný kalifornský král

Barvy: 3

Brooklinen povlečení na nastěhování

Balíček nastěhování prádla – 547,00 $

Původně 862 $, nyní 549 $ (Ceny se liší podle velikosti a barvy)

Pokud potřebujete kompletní upgrade, Brooklinen’s Linen Move-In Bundle má vše. Tato lehká souprava obsahuje vše, co potřebujete, abyste si připravili postel na léto, včetně prostěradla, peřiny, dvou polštářů a hedvábné masky na oči zdarma (takže luxusní). Po dlouhé a studené zimě je to v podstatě letní dovolená v jednom balíčku.

Dostupné velikosti: Dvojče Cali King

Barvy: 4

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *