Nejlepší dárky pro dospívající dívky, kterými se budou chlubit na TikTok

By | October 26, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Stejně jako Shrek jsou dospívající dívky jako cibule. Mají vrstvy. A když je prokouknete, objevíte zájmy u zájmů, o kterých jste nikdy nevěděli, že existují, a udrží vás rezervované a zaneprázdněné – online i offline.

Ale součástí celé té elegantní věci pro dospívající dívky je nikdy opravdu vědět Co Přemýšlejí, a proto je obzvláště obtížné přijít na to, co by proboha bylo dobrým vánočním dárkem. (Jako bývalá dospívající dívka bych si přála vědět, jakou sílu mám.)

Nicméně víte, že jste vyhráli nevyřčenou otázku “Opravdu se jí to líbí?!” Soutěžte, pokud o vašem dárku nějakým způsobem publikuje na TikTok. Kolik obsahu tyto mladší generace absorbují a vytvářejí, když vaše FYP dává dárek, musí to být dobré.

Abych vám všem poskytl ty nejlepší dárky pro dospívající dívky, věnoval jsem spoustu hodin výzkumu (čti: zábavné rolování), abych zjistil, jaká témata a témata jsou v poslední době pro tuto věkovou skupinu opravdu aktuální.

Konsensus? Dospívající dívky chtějí luxusní péči o sebe, prémiovou a zářivou péči o pleť, ve skříních mají jen hezké věci a chtějí mít prostor, ve kterém se cítí opravdově. její. (Možná nic z toho neříkají nahlas.)

Všechny tyto výzkumy mě naučily, že s dospívajícími dívkami máme společného víc, než si možná uvědomujeme. Ano, naše zájmy se v průběhu let změnily nebo možná dokonce zlepšily, ale konečný výsledek zůstává stejný: Chceme se cítit jako dospělí a mít za to něco hezkého.

Tyto dárky pro dospívající dívky přesně napodobují tento pocit, takže můžete najít perfektní dárek připravený na TikTok pro své dospívající – a potenciálně začít život, kde je prioritou péče o sebe (a jen jim poskytnout uspokojení z nošení skvělých nových kousků na nošení). ). svým přátelům).

Nakupujte ty nejlepší dárky pro dospívající dívky

LED vysoušeč nehtů JOYA MIA – 59,00 $

Dopřát si luxus nové sady nehtů je pro některé dospívající skutečná událost a začátek života plného manikúry, pedikúry atd. S tímto super jednoduchým a snadno ovladatelným je začněte brzy na cestu DIY. vysoušeč nehtů, který rovnoměrně vytvrzuje gel lak a dodává mu lesk jako ze salonu. A také být tím, kdo má u sebe gelové nehty během přespání? Okamžitě chladný dům.

Peter Thomas Roth The Gift of Eye Recovery 2dílná sada – 56,00 $

Polovina legrace z toho, že jste náctiletá dívka, je předstírat, že potřebujete všechny produkty péče o pleť, které potřebuje žena ve věku 20 a 30 let, ale ve skutečnosti chcete jen zažít zen pro dospělé, který s tím přichází. Tyto kultovně oblíbené náplasti na oči Hydra-Gel jsou ekvivalentní k aplikaci plátků okurky na oči – ale lepší, protože dodávají ingredience milující pokožku a osvěžují ty příliš vykulené oči.

Pouzdro na mince America & Beyond Embellished Zodiac – 30,00 $

Máte v ruce módního teenagera? Nic neříká dospělost (ve velkém stylu!) více než tyto zábavné, zdobené zvěrokruhové váčky, které mohou sloužit jako peněženka na mince na cestování s přáteli nebo jako úložná schránka na nabíječky, lesk na rty a další drobnosti ve vašem batohu. Ale buďte opatrní: všichni dospělí ve vašem životě ho budou chtít také.

Philips Hue Gradient Lightstrip – 173,00 $

Pokud mě TikTok něco naučil o teenagerech, je to to, že milují barevný pruh světla do svého pokoje. Tento pásek Philips Gradient Strip má funkci okamžitého bezdrátového stmívání, takže můžete ovládat jas a změnu barev. Ano, chystáte se kompletně vylepšit její ložnici k lepšímu.

Replika květinového trhu od Maison Margiela Eau de Toilette Spray – 144,00 $

Osobně jsem si vždy myslel, že ozdobný parfém je vrcholem dospělé ženskosti, což znamená, že darujete své puberťačce skvělou dívčí vůni, jako je Replica Flower Market – která je jako nosit ji celý den – bude vrcholem jejího dosavadního života Nosit kytici čerstvé, jemné květiny. Ale pamatujte (a možná jim to připomeňte): vše, co potřebujete, je pár střiků.

Tělový peeling Josie Maran Argan Whipped Sugar Balm 10 oz Duo – 51,00 $

Přeměňte čas sprchování na lázeňský zážitek s tímto tělovým peelingem Josie Maran Argan Sugar Balm, který jemně exfoliuje pokožku jemnými krystaly cukru a zároveň vyživuje a hydratuje od hlavy až k patě kokosovým olejem a bambuckým máslem. (Touto lekcí ji čeká pořádná lekce sebepéče.)

Koolaburra od UGG Suede Fluff Slippers – 80,00 dolarů

Ať už odpočívá doma s rodinou nebo míří do nákupního centra se svými nejlepšími přáteli, tyto měkké a nadýchané semišové pantofle od UGG jsou perfektní vnitřní i venkovní botou. Oh, a buďte připraveni spustit skutečný trend i mezi vaší skupinou přátel.

Cooluli Beauty 12litrová mini lednička – 179,00 $

Ložnice náctileté dívky je svým způsobem minikrálovství, takže se ujistěte, že je odpovídajícím způsobem vybavena. Tato mini lednička dokáže uchovat všechny její nové oblíbené produkty péče o pleť a nezbytnosti chladné na jednom místě, takže se může v naprostém klidu věnovat své péči o sebe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *