Nejlepší dlouhotrvající laky na nehty pro manikúru bez třísek – dobré+dobré

By | September 10, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Otřepené nehty, i když jsou nevyhnutelné, mohou být zhoubou naší existence krásy. Z tohoto důvodu dbáme na kvalitní a odolné laky na nehty jak v salonu, tak při domácí DIY manikúře. Ale jde o to: To, že lahvička laku na nehty uvádí, že je odolný, neznamená, že je vlastněVydrží déle než několik dní.

S ohledem na to jsme oslovili špičkové odborníky na nehty, abychom se dozvěděli více o životnosti manikúry, o tom, jak předcházet nepříjemným problémům s manikúrou, jako je peeling, a o jejich nejlepších tipech na nejlepší dlouhotrvající laky na nehty.


Odborníci v tomto článku

  • Mazz Hanna, slavný nehtový umělec a zakladatel Nailing Hollywood
  • Rachel Apfel Glass, Rachel Apfel Glass je zakladatelkou GLOSSLAB, členského manikúrního studia.
  • Rose Herr, zakladatelka Polished

Proč mi odchází lak na nehty?

Lak na nehty se může odlupovat z různých důvodů, říká Rose Herr, zakladatelka Polished Mani, aplikace pro sledování manikúry. „Přispívat může nedostatek vhodného základního nebo vrchního nátěru a zvláště hrubá kůže na rukou a nehtech,“ vysvětluje.

Kromě toho je způsob přípravy nehtů před lakováním zásadní a může znamenat rozdíl mezi trvalou aplikací nehtů a peelingem. Podle Rachel Apfel Glass, zakladatelky GlossLab, je příprava klíčová k tomu, aby se zabránilo loupání laku na nehty. “Vždy se ujistěte, že máte nehty opilované, vyleštěné a vysušené alkoholovým tamponem, abyste odstranili veškerou vlhkost v nehtu a zajistili rovnoměrnou a dlouhotrvající aplikaci,” vysvětluje.

Vydrží některé barvy laků na nehty déle než jiné?

Pokud jde o dlouhotrvající lak na nehty, je to většinou více o vzorci než o barvě. Barva je však stále důležitá, protože některé mohou vykazovat větší opotřebení než jiné. “Malý čip na super tmavé barvě je znatelnější než velký čip na neutrální barvě,” říká Mazz Hanna, celebrita na nehty a generální ředitel společnosti Nailing Hollywood. Pokud máte sklony k odlupování laku na nehty, Hanna doporučuje nehty před aplikací důkladně připravit a odstranit případné mastné zbytky. “Otření nehtu alkoholovým tamponem před lakováním může pomoci s odštípnutím,” vysvětluje.

Růst nehtů je dalším důvodem, proč někteří preferují světlý lak před tmavým lakem, pokud jde o životnost. „Tmavé i světlé barvy vydrží na nehtu stejně dobře, ale výhodou světlé manikúry je, že lépe skryje růst nehtů než tmavší odstín,“ říká Glass. S ohledem na to mohou ti, kteří mají rychle rostoucí nehty, preferovat světlejší barvy.

Jak prodloužit životnost manikúry

Bez ohledu na to, jak dlouho vydrží dlouhotrvající složení manikúry, stále existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste prodloužili životnost své manikúry. Za prvé, Herr doporučuje při mytí nádobí nosit rukavice a rozhodně nepoužívat nehty jako nástroje (to znamená, že věci neotvírejte a nepoužívejte je k řezání krabic). „Krchový lak je rozhodně rozhodující pro životnost vaší manikúry,“ dodává Herr s tím, že opětovné nanesení vrchního laku každých pár dní může pomoci prodloužit životnost vaší manikúry.

Dalším způsobem, jak pomoci při déletrvající manikúře, je aplikovat vlhkost. Zatímco předběžné navlhčení je při aplikaci zakázáno, zvlhčování oleji, jako je kokosový olej, po celý týden, jakmile je manikúra hotová a suchá, „ve skutečnosti zabraňuje odlupování a odlupování,“ říká Glass.

5 nejlepších dlouhotrvajících laků na nehty

Dazzle Dry, lak na nehty – 22,00 $

Pokud hledáte dlouhotrvající lak na nehty, který vydrží dva týdny a při správné péči o nehty někdy i déle, Dazzle Dry je fantastická volba. „Je to patentovaná, čistá receptura navržená jako rychleschnoucí systém s dlouhou životností,“ říká Hanna. Miluje tento lak, protože může být aplikován jako běžný lak na nehty, vydrží stejně dlouho jako gel, ale také se odstraňuje jako běžný lak na nehty, takže je dobrou volbou pro každého, kdo se chce zbavit gelových nehtů. „Je to skutečně revoluční a jeden z mých oblíbených produktů,“ dodává Hanna.

Sally Hansen, Miracle Gel lak na nehty – 5,00 $

S gelem v názvu má Sally Hansen Miracle Gel efekt profesionální gelové manikúry, ale ve skutečnosti je to obyčejný lak na nehty. Hanna na něj přísahá, protože je to nejen snadno dostupný produkt – většina drogerií a Amazon Prime ho nosí – ale také se snadno používá a vydrží až 10 dní. Nemluvě o tom, že kartáček bez námahy pokryje nehet a zajistí rovnoměrnou aplikaci hodnou salonu. “Pigmenty jsou také působivé, zvláště u produktu v této cenové kategorii,” dodává Hanna.

Essie, Gel Couture lak na nehty – 10,00 $

Tento lak na nehty je také inspirován gelovou manikúrou bez potíží s UV vytvrzováním. “Štětec usnadňuje aplikaci a složení je super krémové a hladké,” říká Hanna. Miluje tuto řadu dlouhotrvajících laků na nehty, protože mají také spoustu skvělých barev (ačkoli ji přitahují červené a poznamenává, že jsou to *chef’s kiss*).

ORLY, lak na nehty – 11,00 USD

“Lesky ORLY přilnou k nehtu zvláště dobře, když se použijí ve spojení s podkladem a vrchním lakem,” poznamenává Hanna. Přísahá na pogumovaný základní nátěr Bonder Basecoat (8 dolarů) na přípravu nehtů pro větší odolnost. “Má kultovní pokračování a lze jej nalézt v téměř každé sadě manikérky celebrit,” poznamenává. Nejlepší na ORLY (kromě dlouhotrvajících vzorců) je to, že věnuje zvláštní pozornost barvě a nabízí velkou škálu barev, včetně neonových odstínů a jedné z největších třpytivých linií, jaké kdy Hanna od značky viděla.

Mineral Fusion, lak na nehty – 10,00 $

I když neexistuje žádná receptura inspirovaná gelem, Hanna říká, že Mineral Fusion je další značkou laků na nehty, která je „super čistá a vydrží déle než týden bez lámání, zvláště při použití s ​​podkladem a vrchním lakem.“ S ohledem na kvalitu značka také má dostupnou cenu a je snadno k nalezení v mnoha obchodech se zdravou výživou, včetně Whole Foods. Pokud vás více přitahují akty a neutrální odstíny, Hanna říká, že toto je značka dlouhotrvajících laků na nehty pro vás.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *