Nejlepší granola tyčinka bohatá na bílkoviny k snídani na cestách

By | September 28, 2023

WKdo by neměl rád dobrou recenzi? (Zejména pokud to znamená, že se NSync dá znovu dohromady.)

Od znovuobjevení dětských triček a motýlkových klipů nelze popřít, že jsme všichni ponořeni do nostalgie. Ale to by nemělo být velkým překvapením, vezmeme-li v úvahu, že jsme minulý rok předpověděli, že mnoho značek potravin CPG vylepší svou nostalgickou hru s lahodnými iteracemi některých našich oblíbených dětských jídel – vzpomeňte si na dospělé, rostlinné verze balených makaronů a sýrů. a mražené Vafle s funkčními přínosy pro zdraví.Nejnovější kapka na trh, připravená nakrmit naše vnitřní dítě? Magic Spoon’s Treats, svačina s vysokým obsahem bílkovin, bez lepku, bez obilovin a sóji, která dává pamlsky Rice Krispies Treats #duuupe.

Foto: Kouzelná lžička

Proč je tato granolová tyčinka bohatá na bílkoviny dokonalou variantou snídaně

Magic Spoon je známá výrobou jedné z nejlepších cereálií s vysokým obsahem bílkovin na trhu, a proto ji registrovaní dietologové považují za jeden z nejšetrnějších způsobů, jak získat 30 gramů bílkovin k snídani. (Pro srovnání, v průměru asi jeden šálek cereálií Magic Spoon obsahuje asi 12 až 14 gramů bílkovin.) Zkombinujte misku této cereálie s jogurtem s vysokým obsahem bílkovin, ovesnými vločkami nebo vejci a našli jste své proteinové cíle pro snídani .

Když jsme slyšeli o nových Magic Spoon Treats, granolových tyčinkách bohatých na bílkoviny a vlákninu inspirovaných křupavými rýžovými pochoutkami, které jsou ideální pro snídani na cestách nebo polední svačinu, věděli jsme, že musíme dostat do rukou krabici. Podle Gabi Lewis, spoluzakladatelky Magic Spoon, by se tento nový přírůstek do jejich řady měl dotknout srdcí vašeho vnitřního dítěte. „S Magic Spoon Treats jsme opravdu chtěli vrátit lidi zpět k nostalgii typických cereálních pochoutek z 90. let. Magic Spoon Treats jsou verzí 2.0 se stejným přístupem k vysoce kvalitním, výživným složkám, které lidé milují v našich cereáliích. “ říká Lewis.

Tyčinky se dodávají ve dvou lahodných příchutích: Marshmallow a Chocolatey Peanut Butter. Ale na rozdíl od svých hlavních konkurentů, kteří nabízejí spoustu požitku, ale malou nutriční hodnotu (mluvíme o méně než gramu bílkovin), Magic Spoon Treats mají docela působivé nutriční rozdělení. Ve skutečnosti každá tyčinka obsahuje neuvěřitelných 11 gramů (!) bílkovin; To je skoro tolik jako miska jejich cereálií s vysokým obsahem bílkovin. Jedna tyčinka také přináší na stůl sedm až osm gramů vlákniny, což je významné množství vzhledem k tomu, že americké dietetické směrnice doporučují pro ženy 21 až 28 gramů vlákniny denně. Pochoutky jsou navíc vyráběny bez rafinovaného cukru (slazené allulosou).

Zkusil jsem Magic Spoon Treats, zde jsou mé myšlenky

Při všech těch řečech o zdraví se možná ptáte, zda vůbec chutnají dobře? Měl jsem možnost je vyzkoušet – samozřejmě pouze pro výzkumné účely – a to je to, co dělají rozhodně stojí za humbuk. Chuť marshmallow je sladká, nostalgická a má hřejivou esenci připomínající zvyky. A i když se tato granola tyčinka přiklání spíše k proteinové tyčince, chuť syrovátky nebyla příliš silná, na rozdíl od jiných proteinových tyčinek (a prášků), které jsem vyzkoušel. Skutečnou špičkou byla podle mého názoru čokoládová příchuť arašídového másla; Myslete na sladké, slané a lepkavé.

Kouzelná lžička pamlsky
Foto: Kouzelná lžička

Faktor crunch je zásadní. Magic Spoon Treats jsou bez obilovin, což znamená, že tato je na rozdíl od jiných křupavých pamlsků ne křupe z rýže. Místo toho nadýchané praskání, praskání a praskání pochází z přísad, jako je syrovátkový protein, mandlové máslo a mandle.

I když je tento produkt prodáván s vysokým obsahem bílkovin Obilí Zjistil jsem, že je ideální pro svačinu kdykoli během dne (nejen snídaně). Popravdě, od nynějška budu mít vždy jednu ve své tašce pro všechny potřebné svačiny. Jsou mým novým oblíbencem po vysoce intenzivním tréninku, protože jsou nenáročné na střeva a mají vysoký obsah bílkovin.

RD poskytuje průvodce nejlepšími proteinovými tyčinkami:Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *