Nejlepší vonící prací prostředky voní *dobře*

By | September 18, 2023

APokud jde o výrobky pro domácnost, je to prací prostředek dosti nesexy. Je to něco, co lidé obvykle kupují v obchodě s potravinami nebo drogerii bez velkého přemýšlení, protože je to v podstatě jen mýdlo na vaše oblečení. Nyní tato kategorie dostává nový život, protože ty nejúžasnější značky vůní vyrábějí báječně vonící prací prostředky, které působí jako prodloužení vaší osobní vůně.

„Každý si musí vyčistit oblečení. Na prací prostředek jako na kategorii se však po celá desetiletí nikdo nesáhl,“ říká Carina Chaz, zakladatelka parfémové značky Dedcool. Její zákazníci ji požádali, aby vyrobila spreje na prádlo, aby mohli doma cítit její charakteristické vůně. „Začala jsem testovat složení pracích prostředků a chtěla jsem, aby fungovaly jako prodloužení vaší vůně, aby se vám líbilo, co máte na sobě,“ říká.

A tak Dedcool právě představil dva prací prostředky s názvem Dedtergent (32 $): Fragrance 01 „Taunt“ a Fragrance 05 „Spring“, stejné oblíbené vůně v parfémové řadě značky. “Je velmi cool používat k čištění oblečení svou oblíbenou vůni,” říká Chaz. Namísto vůně, která vás zasáhne přímo do obličeje, jako u vůně, kterou nosíte, mají zlehka políbit vaše oblečení, takže se budete chtít raději zachumlat do své oblíbené mikiny, než nasávat vůní.

Grafika: Dobrá + dobrá kreativita

Dedcool není jediná značka, která dělá vaše prací prostředky chladnějšími. The Laundress, řada elegantních čisticích prostředků pro domácnost, spolupracovala se značkou parfémů Le Labo na vytvoření pracího prostředku ve dvou kultovních oblíbených vůních, Santal 33 a Rose 31 (obě 45 $). „Proměna každodenních úkolů v luxusní zážitek prostřednictvím elegantních receptur a jemných vůní je jádrem The Laundress,“ říká Gwen Whiting, spoluzakladatelka The Laundress. „Našli jsme přirozenou synergii s domem vůní Le Labo, a proto jsme spojili své síly a spojili dvě z jejich jemných vůní s naším nejprodávanějším pracím prostředkem. Naše vůně pracích prostředků by měly doplňovat vaši osobní vůni, ne ji přehlušovat.“

Pak je tu The Frey, řada produktů pro domácí a osobní péči navržená jako evoluce tradičních možností. Koncentrát pracího prostředku (18 USD) je dodáván s hřejivou, svůdnou vůní santalového dřeva a bergamotu, stejně jako zemitou vůní cedrového dřeva.

Znamená to všechno, že prací prostředek je další hranicí pro produkty stabilní při skladování? Není jasné. Ale doufáme, že i nadále budeme mít lahodné vůně, které můžeme nosit i v oblečení, abychom vylepšili naši osobní vůni. Alespoň to dělá den praní lákavějším.

Jedná se o nejlepší rollerballové parfémy, které můžete také použít pro svou charakteristickou vůni. A zde je návod, jak aplikovat parfém jako skutečný parfumér (protože existuje správný způsob).

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *