Nová kolekce vitamínu C od Avonu dělá s mou pletí zázraky

By | October 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, nákupem prostřednictvím našich odkazů můžete získat provizi Well+Good. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Séra a hydratační krémy bohaté na vitamín C jsou mým oblíbeným produktem, když moje pleť vypadá mdle a unaveně – během několika dnů používání rozjasňující vitamín vždy spolehlivě dodá přirozený lesk. Když jsem tedy objevila trojici nových produktů na tělo s vitamínem C, které měly přinést zářivou vitamín C „lásku“ zbytku těla, moje poletní pleť křičela, aby je zkusila.

Řada Anew Vitamin C od Avonu zahrnuje Glow Body Scrub (36 USD), Vyživující tělové máslo (32 USD) a Rozjasňující tělové sérum (20 USD), všechny určené k revitalizaci, obnově a osvěžení pokožky, která časem zmatněla v důsledku vnitřního stárnutí a vnějších faktorů, jako je např. jako znečištění životního prostředí. Učinit vitamin tak populární v produktech na obličej jako hrdinu řady péče o tělo bylo přirozeným krokem, říká Shirley Lawson, marketingová manažerka značky péče o pleť Avon.

„Vitamin C je nabízen jako složka svatého grálu, která dokáže rozjasnit pleť, dokonce i tón pleti a neutralizovat volné radikály poškozující pokožku; Chtěli jsme rozšířit tyto zářivé výhody vitamínu C na celé tělo,“ říká Lawson. “Kdo by nechtěl zdravou, zářící pleť od hlavy až k patě?”

Antioxidační mocný vitamín C má kromě zesvětlujících účinků i další výhody, říká Azza Halim, MD, anesteziolog s certifikací správní rady, který se specializuje na estetickou medicínu, ošetření proti stárnutí a regenerační medicínu.

“Vitamín C v peelingu pomáhá uvolnit odumřelé kožní buňky na povrchu a odhalit zdravé buňky,” říká Dr. Halim. “Pomáhá také s hyperpigmentací a jako součást hydratačního krému poskytuje jasnější a pevnější pleť. Rozhodně je to něco, co svým pacientům doporučuji začlenit do své každodenní rutiny.”

Každý produkt z kolekce Anew Vitamin C také obsahuje další cílené aktivní složky, které přinášejí výsledky. Tělový peeling využívá biologicky odbouratelné krystaly cukru k fyzickému odstranění odumřelých kožních buněk a směs enzymů papája-ananas pro jemné rozpuštění odumřelých buněk pro duální peeling. Tělové máslo obsahuje niacinamid, který stahuje póry, zlepšuje tonus a posiluje kožní bariéru, a také sodnou sůl PCA, silný hydratační prostředek, který se přirozeně vyskytuje v pokožce.

“PCA sodný působí jako zvlhčovadlo, což znamená, že přitahuje vlhkost do různých vrstev povrchu,” říká Dr. Halim. “Kyselina hyaluronová zadrží ve vodě až 100násobek své hmotnosti, zatímco sodná sůl PCA pojme až 250násobek své hmotnosti ve vodě.”

Tělové máslo i tělové sérum obsahují vitamín E, který bojuje proti poškození volnými radikály a chrání před ztrátou vlhkosti, a – také v tělovém peelingu – obsahuje na vitamíny bohatý slunečnicový olej, který hydratuje pokožku a snižuje zarudnutí a podráždění. Anew Vitamin C Trio je dermatologicky testováno, hypoalergenní a bez parabenů, ftalátů a minerálních olejů.

Co se stalo, když jsem vyzkoušela kolekci Anew Vitamin C od Avonu?

Léto se svými slunečnými dny, pobytem v bazénu a zapnutou klimatizací si může vybrat daň na vaší pokožce, takže byl ideální čas zjistit, zda mi produkty mohou pomoci znovu získat lesk. Miluji voňavý produkt, takže se mi hned zalíbila povzbuzující, ovocně-květinová vůně kolekce s tím správným citrusovým nádechem.

Používal jsem peeling asi třikrát týdně a větší krystaly šly dobře a bez jakýchkoli krupiček. Tělové máslo, které jsem používala dvakrát denně, bylo vším, co by tělové máslo mělo být – bohaté a přitom lehké, hydratační, ale ne mastné – a po prvním použití nechalo pokožku na rukou a nohou rozzářenou. Řídil jsem se doporučením přidat pumpičku nebo dvě tělového séra do tělového másla a to rozhodně zvýšilo faktor zářivosti ve srovnání s použitím posledně jmenovaného produktu samotného.

Bonus: Sérum dodává mé pleti lehkou jiskru a jako dívka, která miluje cokoliv lesklého, jsem si zvykla nanést si rychlou vrstvu na ruce a nohy samotné, než vyrazím ven.

I když jsem u produktů díky exfoliaci viděla okamžité výsledky, co se týče hydratace a menšího zmatnění, trvá minimálně pár týdnů, než se změny po užívání vitamínu C projeví a s radostí mohu oznámit, že moje pleť je pevnější a jasnější s dalším používáním. Opravdu se mi líbilo, jak tyto produkty revitalizovaly a osvěžily mou pleť, když se léto měnilo v podzim, a jsem nadšená, že se mohu obrátit na „C Trio“, které mé pleti pomůže překonat příchod zimy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *