Nová OLIPOP Ginger Ale Soda pro usnadnění trávení

By | September 8, 2023

POV: Sedíte na obávaném prostředním sedadle letadla, když Konečně, košík s nápoji se objeví ve vaší uličce. Mezi stresem v den cestování a nevolností způsobenou turbulencemi sníte jen o ledově vychlazeném zázvorovém pivu, které vám pomůže uklidnit žaludek. Usrkáte a zázračně se cítíte lépe. Ahhhhhh.

Ale co přesně zde hraje roli? Je to placebo efekt nebo by to mohlo být zázvorové pivo? Opravdu pomáhá zmírnit bolest žaludku? No, možná je to trochu obojí. Většina zázvorových piv na trhu zvyk udělejte hodně pro zmírnění nevolnosti (alespoň ne na papíře), protože obsahují velmi málo nebo žádný skutečný zázvor – ale to neznamená, že vám neuleví studená plechovka sody cítit lepší, alespoň pocitově. Kdyby jen existoval způsob, jak spojit vlastnosti zázvoru proti nevolnosti a zklidnění žaludku s vědecky podloženou podporou střev, víš? Kdyby jen.

*Can vstoupí na scénu vlevo*

Chyťte se, lidi. OLIPOP, oblíbená společnost vyrábějící sodovku, která vyrábí lahodné nápoje s rostlinnou vlákninou a prebiotiky pro podporu zdravého trávení, splnila sny našich neklidných žaludků. 29. srpna vydávají zbrusu novou příchuť Ginger Ale a ano, je to tak hodně další slibné výhody pro střeva. (Navíc použijte kód „WELLGOOD15“ a získejte 15% slevu na další nákup OLIPOP.)

Foto: OLIPOP

Proč jsme si dali záležet na novém zázvorovém pivu OLIPOP, které je zdravé pro střeva

Pojďme pracovat. OLIPOP je všude známý pro svou řadu lahodných nápojů, které podporují zdravé trávení, obsahují minimum přírodních cukrů a prebiotickou rostlinnou vlákninu, přičemž si zachovávají klasickou šumivost a chuť sody, kterou známe a milujeme. A i když nikdy nepřestaneme milovat některé z originálních zázvorových piv na trhu (ahoj, Canada Dry), nelze popřít, že většina těchto staromódních produktů obsahuje spoustu cukru, který může potenciálně způsobit zánět nebo v horším případě zánět. může dokonce spustit více Bolest břicha. (Pro srovnání, plechovka Canada Dry obsahuje 35 gramů cukru.) Ale tak to rozhodně je ne znamenají, že všechna zázvorová piva jsou ztracená věc, pokud jde o zmírnění trávení.

Příklad: nové zázvorové pivo OLIPOP. Jak si tedy vede ve srovnání se svými konkurenty? Pro začátek obsahuje pět gramů cukru na plechovku – ano, o celých 30 gramů méně než starý dobrý Canada Dry. Ještě přesvědčivější však je, že nápoje OLIPOP jsou speciálně navrženy tak, aby podpořily trávení díky přírodním prebiotikům a devíti gramům vlákniny v jejich složení. Působivé množství?

Pokud vám obyčejné zázvorové pivo nevyhovuje, OLIPOP má k dispozici další možnosti obohacené zázvorem. Jejich zázvorová citronová soda má ještě méně cukru (jen dva gramy na plechovku), je veganská, bez lepku a je založena na rostlinných ingrediencích, jako je skutečná zázvorová šťáva a citrony, a také na směsi OLISMART přísad zvyšujících vlákninu (kořen manioku). . vláknina, inulin z kořene čekanky, inulin z topinamburu, kaktus nopálový, kořen proskurníku, květ měsíčku lékařského a kořen kudzu).

Má zázvor Přesně řečeno pomáhá zklidnit trávení?

K naší úlevě (zamýšlená slovní hříčka) konzumace zázvoru zmírňuje nevolnost není jen babská pohádka nebo maminčin lék na to, když jsi byl jako malý doma nemocný. Výzkumy ve skutečnosti ukazují, že tato prastará bylina má velmi cenné léčivé vlastnosti, které mohou pomoci účinně léčit příznaky nevolnosti nebo zvracení.

Je však důležité si uvědomit, že pokud jde o zázvor, klíčem k úspěchu je střídmost. Chcete-li využít terapeutické výhody, odborníci doporučují konzumovat nejvýše tři až čtyři gramy zázvoru denně (zatímco těhotné ženy by neměly konzumovat více než jeden gram denně).

Tato protizánětlivá, imunitu posilující zázvorová dávka volá vaše jméno:Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *