Objemový sprej od R+Co nafoukne jemné, ploché vlasy jako balón

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Zeptejte se kohokoli a pravděpodobně vám bude schopen říct jednu osobní starost o krásu, která je převažuje nad všemi. Pro mě jsou to moje ultra jemné, vždy rovné vlasy. I když miluji délku a barvu svých ohnivě červených vlasů, nedostatek objemu pro mě zůstává problémem.

Nechápej mě špatně; Nejsem tu, abych trucoval kvůli svým pramenům, ale kdyby existoval způsob, jak si – nevím – vyměnit objem s vlasovým influencerem Shayem Sullivanem nebo Lilly van Brooklyn, udělal bych to okamžitě. I když vím, že více úsilí do mých kadeří mi dá trochu více úsilí, představa stylingu pomocí horkých nástrojů a natáček na suchý zip po dobu více než hodiny každých pár dní je hrozná, nemluvě o potenciálním namáhání mých pramenů. (Ale to může být také tím, že jsem je už zkoušela a i když TikTokers tvrdí, že se tak snadno používají, takovou zkušenost nemám…) Z tohoto důvodu se ráda spoléhám na objemový šampon, kondicionér , pudry a spreje dávají mým vlasům vítanou vzpruhu. Nedávno jsem se zamiloval do objemových ošetření od R+Co, jako je sada Dallas Biotin Thickening Shampoo + Conditioner Set (68 $) a zahušťující pěna Rodeo Star (34 $). Teď ještě mám další Produkt R+Co, který chci přidat do svého seznamu: R+Co Balloon Dry Volume Spray (36 USD). (Mám slabost pro značku, můžete říct?!)

Na tomto spreji se mi nejvíc líbí to, že na rozdíl od všech mých ostatních oblíbenců R+Co je určen k nastříkání do suchých vlasů. R+Co Balloon Dry Volume Spray je vyroben z oxidu křemičitého absorbujícího olej, texturizačního zeolitu (minerál, který také absorbuje přebytečný kožní maz), měsíčku zlepšujícího vlhkost a lesk a stylingových polymerů, které zajišťují měkké držení. Je vynikající pro posílení suchých vlasů v jakémkoli stavu po umytí. Když ho použiji ihned po vyfénování, zjišťuji, že mým pramenům dodává objem a dodává jim měkký, pružný fénovaný vzhled; Při použití dva dny po umytí šamponem absorbuje olej u kořínků a stále poskytuje působivý lifting. Ať tak či onak, zanechává mé vlasy jemné a lesklé, aniž by byly křupavé nebo zatížené, jako to dělají některé suché stylingové spreje.

Klíč k její jemnosti spočívá v přidání měsíčku. Mnoho populárních texturizačních sprejů se spoléhá na sůl, cukr a další „tuhé“ přísady, které vlasům dodají nadzvednutý, větrem ošlehaný vzhled. Výbuch měsíčku – uklidňujícího květu běžně používaného v produktech na vlasovou pokožku ke stimulaci a výživě vlasových folikulů – vyrovnává účinky spreje polymery pro lepší hydrataci a pohyb. V kombinaci se slídou navíc dodává vlasům nejvyšší úroveň lesku.

Logisticky vzato je R+Co Balloon Dry Volume Spray veganský a bezlepkový, bez parabenů a bez krutosti. Má to, co značka popisuje jako “teplou, romantickou vůni” s tóny bambusu, mandarinky, ananasu, levandule a kardamomu. Díky tomu moje vlasy nejen vypadají dobře, ale také nebesky voní. Nejlepší část? Prodává se ve velkých (5 oz.) a malých (2 oz.) lahvích, takže jej můžete mít vždy po ruce, ať už u svého toaletního stolku nebo na zahraniční cestě na druhý konec světa.

Jak jsem řekl, nedělám to Milovat moje ploché, jemné vlasy, ale texturizační sprej R+Co mi trochu usnadní práci.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *