Oblékání Barbie růžové je mocný tah, který zvyšuje náladu

By | September 11, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Barbie je kulturní reset, který jsme potřebovali. Mimořádně podivné a toxické idealistické standardy stranou (když lékař nabídne “Barbie operaci nosu” – běh), Barbiemania je PR průlom, na který růžová barva čekala. Barbie Pink je síla. Není to jen pro malé holčičky v tutovkách, střední puberťačky nebo rádoby Elle Woods. Růžově posedlí dospělí –Dobrý den, to jsem já– sílu této barvy znají již dlouho. Ale nyní se do zábavy dostává stále více lidí.

Růžová je pro dospělé, kteří se bez ostychu oddávají svým rozmarům a hrám. Všichni nosíme růžové rtěnky, šaty a boty na platformě. A vychutnejte si všechny výhody pro zlepšení nálady, které to přináší.„Když tvrdíme barvu jako růžová a nosíme ji jako znamení síly a vnitřní krásy, barva samotná se stává odrazem nositele,“ říká Carla Marie Manly, PhD, klinická psycholožka a autorka knihy. rande chytře (17 USD). “Pro mnohé spouští živost růžové divoké pocity žhavé vášně, romantiky a smyslnosti. U jiných růžová evokuje hřejivé pocity ženskosti, sladkosti, bezpečí a soucitu. Někteří spojují růžovou se silnou ženskou intuicí a sebeurčením. Růžová – symbol soucitu, síly a ženské energie – může být úžasným zlepšením nálady pro duši.“

Vzhledem k tomu, že láska k růžové je často (i když nespravedlivě) infantilizovaná, tvrzení o růžové v dospělosti vás může spojit s vaším vnitřním dítětem, ať už jste tuto barvu kdysi milovali, nebo se jí vyhýbali, protože byla „příliš holčičí“.

“Výrazné barvy mají za následek, že přinášejí hravou vnitřní dětskou energii,” říká Dr. Mužný. „Růžově růžové tóny oslovují vnitřní dítě, které tak často touží být viděno, milováno a oceněno. Když přijmeme odvážné, šťastné tóny, jako je růžová, vnitřní dítě se cítí svobodně vykročit, hrát si a být viděno.“

Toužíte zkusit růžovou, ale stydíte se? Teď to je perfektní Čas.

“Pokud jste nervózní z nošení růžové, odveďte svou pozornost od pocitů nervozity, abyste pochopili jejich příčiny,” říká Dr. Mužný. „V mnoha případech se vás vnitřní kritik snaží přesvědčit, že vy neměl by udělat něco, protože je to špatně. Pokud je příčinou vašich obav váš vnitřní kritik, představte si, že se osvobozujete od tohoto negativního hlasu. Pak, Vybrat další vnitřní poselství – mantra – která působí posilujícím dojmem, jako například: „Já chtít Nosit růžovou, protože mě to rozesmívá“ nebo „Já Vybrat “Nosit růžovou, protože se díky ní cítím silná a divoká.” Ať už je vaše mantra jakákoli, přijměte své právo nosit to, co vám přináší radost.

10 způsobů, jak začlenit Barbie Pink do vašeho každodenního vzhledu

Bavte se procházením níže uvedených položek a do nákupního košíku vkládejte pouze to, co se vám líbí. “Pokud jde o nošení růžové – nebo jakékoli jiné barvy, díky které se cítíte mocní a úžasní – věnujte pozornost tomu, co je pro vás to pravé,” říká Dr. Mužný. “Máte právo nosit barvy, které rozzáří vaši duši.”

1. Buďte jemní s ruměncem

Krém Tower 28 Beauty BeachPlease (20 $) v novém odstínu Dream Hour nosím každý den od chvíle, kdy mi dorazil na práh. Je to dokonalá fuchsiová – je jasná a sladká s jemnými modrými podtóny, díky kterým je opravdu pop.

2. Načechrejte si vložku

Můžete jít jemně s růžovými očními linkami – 19/99 Beauty Precision Pencil (26 $) v Rozse je pro to ideální. Má super krémové složení, které se snadno nanáší a může vám dát silnou linku nebo smyslnou stopu.

3. Jděte naplno do kempu

The Barbie mOvie je kemp v celé své kráse a nenapadá mě jediný kemperový produkt než Croc Siren Clog (75 $) v růžové barvě. Jsou absurdní. Jsou nechutní. Jsou ikonické.

4. Vezměte Barbie do práce

Není nic horšího než Barbie růžové sako, a to mi nemůžete říct. Camila Coelho, Morena Blazer (198 $) ve fuchsiové barvě kombinuje tento uber-ženský odstín s ostrými, hranatými liniemi pro povznesenou směs rozmaru a textury. A malá tečka v horní části klopy je *chef’s kiss*. Doplňte vzhled odpovídající Paulina Short (128 $).

5. Chraňte ty peepers

Tyto sluneční brýle jsou IT. To je vše.

6. Vezměte si tašku

Jsem fanouškem tašek s prohlášeními, takže taška Nia Brandona Blackwooda (450 dolarů) byla hlavní postavou mých snů od chvíle, kdy jsem ji poprvé viděl. Je to ručně pletená taška vyrobená z červené a růžové kůže a je šik.

7. Spěte jako Barbie

Když se vaše hlava Barbie setká s polštářem Barbie a vstoupíte do své říše snů Barbie, proč si neobléknout noční košili Barbie? Lunya’s Washable Silk Tulip Back Set (188 $) v limitované edici odstínu Caffeinated Pink je perfektní odpovědí pro dospělé na noční košili Barbie, kterou jste měli, když vám bylo osm.

8. No tak, Barbie. Pojď, pojďme to oslavit

Buďte středem pozornosti na každém večírku, na který vstoupíte, s úžasnými kovovými minišaty Norma Kamali Diana na jedno rameno (225 $). Vyrobeno ze směsi poly-spandexu se čtyřsměrným strečem, je tak pohodlné, že v něm budete rádi tančit celou noc.

9. Rozdivočej se svými očními stíny

Vytvořte růžový vzhled se spoustou hloubky s paletou očních stínů Fenty Beauty Snap Shadows (30 $) ve 4 růžích. Existuje pět růžových odstínů a jeden růžově hnědý, což vám umožní vytvořit vícerozměrný, monochromatický vzhled.

10. Udělejte si lesk

Když nanesete matnou krémovou rtěnku Rare Beauty Lip Soufflé (20 $) v odstínu Ascend, budete se divit, zda se vaše paty mohou stále dotýkat podlahy. Jde o výraznou fuchsiovou s příjemnou povrchovou úpravou, která je dlouhotrvající, takže si můžete užívat Barbie realitu po celý den.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *