Ostřejší obraz Revel 6-v-1 Multi-Styler: Dyson Dupe| Dobře + dobře

By | October 26, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Ačkoli je populární Dyson Airwrap známý tím, že přidává některé vážně objemné styly, rozhodnout se pro vlasový nástroj za 600 USD prostě není v mém rozpočtu. Dlouho jsem doufal, že najdu podobné zařízení all-in-one, které dodá mým pramenům lesklé (zdravé!) vlny, aniž bych musel vrátit pár plateb za auto, a nakonec mě bohové vlasů poctili Sharper Image Revel 6v1 Multi-Styler (299 $)…který poskytuje srovnatelné výsledky za poloviční cenu.

Jako chronický uživatel horkých nástrojů s roztřepenými konečky mě Revel zaujal, protože slibuje rychlejší, všestrannější styling s menším poškozením. Na rozdíl od tradičních plochých žehliček, které používají vyhřívané desky, které upnou vaše prameny na místě, Revel používá horký vzduch (jako fén), který proudí kruhovým pohybem (jako AirWrap), aby vám pomohl dosáhnout stylu poskakování vašich snů.

Jak si dokážete představit, je dodáván se šesti nástavci: rozčesávacím hřebenem, velkým kulatým kartáčem na objem, malým kulatým kartáčkem na styling, plochým kartáčem na vyrovnávání vlasů a levou a pravou natáčkou (které je třeba pro změnu směru prohodit). vaše kadeře). Je vybaven třemi nastavitelnými úrovněmi ohřevu a výkonu a také funkcemi studeného výstřelu.

Když dorazila krabice obsahující můj styling Revel, byla jsem zvědavá i vyděšená – s tímto zařízením se toho děje hodně a nebyla jsem si jistá, jak bude fungovat s mými jemnými, kudrnatými vlasy.

K mé úlevě bylo Tak snadné použití (což není zpětná vazba, kterou jsem vždy slyšel od uživatelů Dyson). S kulmami existuje křivka učení, protože je třeba je změnit, když přecházíte z jedné strany na druhou, ale po zhlédnutí instruktážních videí této značky jsem to pochopil.

Stylerová základna je lehká a tišší než můj fén a líbí se mi, že není potřeba zadržovat studený nápor (vzrušující ekvivalent šatů s kapsami!). Když jsem začal experimentovat s různými nástavci, nemohl jsem si pomoct a pomyslel jsem si: „Tato hůlka je budoucnost.“ Jednoduše řečeno, technologie je mnohem pokročilejší než zahřívací zařízení, na která jsem vždy přísahal.

Jako dítě s novou hračkou jsem každý nástavec rovnou vyzkoušel (naštěstí jdou snadno vyměnit). Poprvé jsem ho testovala na suchých vlasech a byla jsem ohromena, jak pružné a zvlněné moje prameny vypadají. Když jsem ho pak nanesla na čerstvě umyté prameny, nejenže mi to zkrátilo dobu schnutí na polovinu (velké plus pro každého, kdo chce minimalizovat poškození), ale také to způsobilo, že mé vlasy vypadaly méně krepatě a vysušené a dokonce mi to zjemnilo konečky. .

Revel nevyžaduje stejné tahání a napínání jako použití kartáče a fénu nebo tradiční žehličky, a proto je šetrnější k pramenům (další Bonus pro ty, kteří chtějí snížit poškození). K dispozici je také plochý nástavec s pádlem, který uhlazuje a narovná vlasy, aniž by vypadaly ochablé, jako to obvykle dělá žehlička. Zařízení je tak univerzální, že můžete rychle oživit svůj styl s velmi malou námahou (a bez nutnosti opětovného mytí vlasů).

Vzhledem k tomu, že Revel právě vyšel, nemohu mluvit o jeho dlouhodobé výdrži, ale mohu potvrdit, že své další vlasové nástroje jsem již odložil, protože zastarávají. Revel vypadá a já se těším, že časem budu mít zdravější vlasy… bez obětování stylu.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *