Pantofle podporující oblouk, které jsou schváleny podiatry

By | November 2, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Probudit se do chladného rána a vklouznout do páru extra plyšových, oh-tak teplých pantoflí s kožešinou, které můžete nosit při popíjení kávy na gauči a otevírání své oblíbené knihy, patří mezi nejdůležitější cíle ranní rutina.

Ale k čemu jsou vlastně ty pantofle, když po pár hodinách běhání a lenošení začnou vaše nohy – a dokonce i kolena a záda – pociťovat nedostatek podpory ze strany jejich možná-na– měkké podrážky? Odpověď není tak dobrá, pokud se nerozhodnete pro super podpůrný pár, který má také všechny příjemné a hřejivé funkce, které hledáte.

„Když mluvím s pacienty o vhodných pantoflích, vždy mluvím o pohodlných pantoflích A podporující,“ říká podiatr Brad Schaeffer. Ale pokud vám dlouhodobě škodí, protože není žádná podpora, pak děláte více škody než užitku.“ (Věděli jsme to.)

Našli jsme jen podiatry schválený pár od QVC (a právě jsou v prodeji!): Vionic Cable Knit Faux Fur Slippers. Jsou vybaveny stylovým kabelovým úpletem a plyšovým lemem a podšívkou z umělé kožešiny pro maximální pohodlí. Navíc ortopedická vložka vyvinutá podiatry obepíná vaši klenbu Všechno podporu, kterou vaše nohy mohou potřebovat. Vidět? Už nikdy nebudete muset obětovat zdravé a pohodlné nohy pro pár svých oblíbených pantoflí.

Nemluvě o tom, že pedikérka Chanel J Perksová s certifikací dvojité desky již dříve pro Well+Good řekla: „Značku Vionic vyvinul podiatr a schválila Americká asociace podiatrických lékařů.“ Takže než předložíme další důkazy, měl by to být váš další Pediatři už mluvili o pantoflích na podporu nožní klenby doma.

Pantofle Vionic Cable Knit z umělé kožešiny – 75,00 $

Původní cena 89 Kč, nyní 75 Kč

Barvy: Pšenice, námořnictvo, dřevěné uhlí a černá

výhody:

  • Extrémně plyšové a příjemné
  • Správná podpora klenby schválená podiatrem
  • Stylový kabelový pletený design – ve více barvách – pro každodenní nošení
  • Vionic boty nesou pečeť schválení Americké podiatrické lékařské asociace (APMA).

Nevýhody:

  • Vyžaduje několik minut záběhu
  • Může být drahé, pokud není v prodeji

Tyto nepopiratelně útulné a roztomilé pantofle z umělé kožešiny se dodávají ve čtyřech barvách, které lze snadno kombinovat, včetně pšeničné, námořní a černé. Velikostně sedí přesně, ale potřebují pár minut – možná 20 až 30 – odpočinku včas. A pokud jste zvyklí nosit ke svým každodenním pantoflím tlusté, tlusté ponožky, možná zkuste o něco větší velikost. Vyznačují se také třízónovou komfortní patou s maximální podporou, která zmírňuje běžné příčiny bolestí pat a kolen, zejména při chůzi po tvrdém rovném povrchu. (Váš starý pár nebo pantofle doslova nikdy nemohly.)

Zatímco tyto pantofle na podporu klenby jsou zjevně určeny k nošení po domě, jsou dostatečně stylové, abyste je mohli nosit s legínami a odpovídajícím fleecem na rychlý výlet do obchodu s potravinami nebo na odpolední jógu. Připravte se na to, že se vás každý zeptá, kde jste našli své nové pohodlné boty, které můžete nosit kamkoli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *