Parašutistické prádlo dorazilo právě včas na léto

By | September 13, 2023

APo roce pocení je lněné společenské prádlo osvěžujícím a vítaným doplňkem mého šatníku. Útulné oblečení se stalo oficiálním šatníkem roku 2020 a značky neustále zvyšovaly svou hru a z neformálního oblečení udělaly luxus. V tomto trendu pokračuje nová lněná řada Parachute.

Řada se skládá ze šesti kousků, které se dají kombinovat na spaní, lenošení a podle mě i venčení psa. Každý kus je k dispozici ve třech zemitých tónech: Bone, béžová šedobílá; Hlína, zaprášená neutrální růžová; a dřevěné uhlí, tmavě šedé. Barvy vytvářejí krásný monochromatický vzhled, ale samy o sobě jsou také neutrálními tóny. Jsou vyrobeny ze 100% evropského lnu, který je neuvěřitelně měkký a prodyšný. Pokud znáte plátěná prostěradla Parachute, máte pocit ten, jen s trochu těžším prádlem, aby se jim usnadnil pád.

Tyto kousky se cítí skvěle, ale všimněte si, že díky lněnému materiálu nejsou příliš pružné. Ujistěte se, že si prohlédnete tabulku velikostí a změřte své míry, abyste zajistili přesné přizpůsobení. Díky lehké tkanině jsou trochu průhledné, takže položky se nejlépe hodí k nahému spodnímu prádle. A protože jsou plátěné, velmi rychle se mačkají, ale pamatujte, že „obnošené“ běžné nošení funguje i v roce 2021.

Moje první myšlenka, když jsem viděl tyto kousky, byla: „Doufám, že je lze prát v pračce!“ Naštěstí jsou. Protože dělám čáru v chemickém čištění oděvů. Jednoduše je vyperte v pračce ve studené vodě s jemným tekutým pracím prostředkem a sušte na nízkou teplotu pomocí kuliček do sušičky vlny (10 USD).

Prodej padákového plátna

1. Výše, 78 $

Top z padákového prádla

Tato klasická košile na knoflíky je ideální na spaní, ale také vypadá skvěle v kombinaci s džínami na oběd.

Nakupujte nyní: Výše, 74 dolarů

2. Kalhoty, 74 $

kalhoty

Jsou to dokonalé plátěné kalhoty. Jsou pěkné a pohodlné na spaní, ale také vypadají dost dobře na nošení na pláž.

Nakupujte nyní: Kalhoty, 74 dolarů

3. Nádrž, 49 $

Tílko, padákové prádlo

Ze všech věcí v této řadě budu tento tank nosit nejvíce. Je to perfektní vzdušný top, který si můžete obléct, abyste vypadali dobře v neuvěřitelně horkých dnech.

Nakupujte nyní: Tank, 49 dolarů

4. Šortky, 49 $

Krátké kalhoty

Tyto šortky jsou tak pohodlné a lehké, že jsou nejblíže k jakýmkoli kalhotám.

Nakupujte nyní: Šortky, 49 dolarů

5. Košile na spaní, 99 $

Košile na spaní, společenské oblečení vyrobené z padákového plátna

Pokud jste dosud spali v oversized tričku, je na čase si dopřát plátěnou košili na spaní. Je to tak akorát neformální, takže je pohodlné, aniž by bylo příliš velké.

Nakupujte nyní: Košile na spaní, 99 dolarů

6. Župan, 99 dolarů

Šaty

Tento župan je ztělesněním letního županu, který vás zakryje, aniž by vám bylo příliš horko. Je to skvělé před spaním, ale vidím, že nosím tento župan do letoviska s plátěnými kalhotami a roztomilým kotěcím podpatkem. Vzpomeňte si, až dostanete kostěný hábit, vy mohl Nechci to spárovat s kostěným vrškem a spodkem (vzpomeňte si na epizodu Schitt’s Creek, kde se Alexis téměř připojila ke kultu, IYKYK).

podnikání: Robe, 99 dolarů

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na oblíbené wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *