Parfémová mlha Rio Radiance voní jako slunce

By | September 12, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Tělové spreje jsou zpět, a pokud potřebujete důkaz, stačí se podívat na jeden z oblíbených parfémových sprejů Sol de Janeiro. Značka péče o tělo a vlasy, inspirovaná veselým duchem Brazílie vždy léta, je známá svými nejprodávanějšími tělovými krémy a třpytivými tělovými oleji, ale parfémové spreje jsou trvale oblíbené na TikTok a nabývají na síle. miliony na miliony zhlédnutí. A na rozdíl od sirupových, monotónních střiků, které jsme všichni nosili na střední škole, parfémové mlhy Sol de Janeiro zvýraznily podmanivé vůně, které jste kdysi mohli získat jen z mnohem dražšího parfému. Nová značka Rio Radiance Perfume Mist (38 $) není jiná. Sluneční květinová vůně, která byla uvedena na trh před několika týdny, zachycuje nostalgii vašich nejlepších plážových dnů se sladkou vůní sluncem políbené pokožky. Nepřekvapivě už jsme nadšení – stejně jako zbytek internetu.

Rio Radiance Perfume Mist je trvalou reinterpretací limitované edice vůně Sol de Janeiro Tan Lines, která přišla a odešla loni v létě. Překypuje tóny smetanového kokosového mléka, slunečné tuberózy a hřejivého písku, které vás nutí vzlétnout. Co nejdříve pojedu na tropickou pláž.

„Chtěl jsem zachytit dojemný zážitek z dovolené v Riu,“ vysvětluje Vincent Kuczinski, senior parfumér Mane Fragrances, který vytvořil „Rio Radiance“. “[And] Vytvořte vůni, která evokuje zářivé slunce na slané pokožce a teplo písku se slunečnou květinovou vůní s tóny tuberózy a ylang-ylang.” Kuczinski spojil sofistikované, sluncem zalité květinové tóny s vůní “Cheirosa” Sol de Janeiro, sladká, lahodná vůně, která se vymyká běžným vanilkovým vůním, které se nosily v 90. letech. “Krémová vanilka je obalena kokosovým mlékem, což jí dodává lahodnou bohatost a hravost,” říká. Tl;Dr: Voní jako sluníčko – přesně to, po čem naše smysly touží po dlouhé a pošmourné zimě.

Pokud znáte originální vůni Sol de Janeiro Cheriosa ’62 (38 USD) – slanou karamelovou, pistáciovou a vanilkovou vůni oblíbeného krému Bum Bum Cream (48 USD) – Rio Radiance má mnohem plážovější atmosféru. „S ‘Cheriosa ’62’ jsme chtěli plně zachytit a zprostředkovat myšlenku brazilského konceptu cheirosa [which means ‘perfumed’]„Takže pro nás vonět neuvěřitelně lahodně znamenalo používat jedlé, lahodné tóny, které okamžitě povzbudí a přinesou radost,“ vysvětluje parfumér značky Jerome Epinette. “Rio Radiance obsahuje jedinečné květinové tóny, které evokují slunce a písek dovolené v Riu.”

Na rozdíl od staromódních tělových sprejů s vůněmi, které v zápětí zmizí, spreje Sol de Janeiro jsou vlastně poslední na kůži. Parfémová mlha Rio Radiance začíná květinově a sladce, než zaschne do hřejivé vanilky a jantarové vůně, která přetrvává, aniž by přemáhala. I po dlouhém dni na cestách můžete na kůži šířit slunečnou tropickou květinovou vůni.Letos na jaře a v létě bez něj samozřejmě neodejdeme z domova – a naštěstí ani nebudeme muset, protože je k dispozici také v cestovní verzi 3 unce. Láhev (24 USD) A v limitované edici Illuminating Body Cream (48 $), který je stejně dobrý jako voní. Objednejte si svou kopii zde v Sephoře.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *