Peter Thomas Roth Instant FIRMX Lip Filler Recenze

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

V minulosti jsem měl skvělé výsledky s obličejovým sérem a přípravkem pod oči, které přinesly „rychlé výsledky“ během několika minut. Nikdy jsem neměla pocit, že bych potřebovala podobný produkt ke zvýraznění mých rtů, protože jsou pěkně plné – dokud jsem si nepřiblížila nedávnou fotku a nevšimla si, že moje rty ztratily objem a vytvořily se mi drobné linky.

To byl ideální čas vyzkoušet Peter Thomas Roth Instant FIRMX Lip Filler (29 $), nejnovější přírůstek do oblíbené řady klinické péče o pleť FIRMX. Hydratační ošetření rtů obsahuje kombinaci peptidů, kyseliny hyaluronové a olejů, které okamžitě i v průběhu času vyhladí, vyplní a vyhladí rty, což z něj dělá ideální multitasker pro ty (jako jsem já). stárnutí na rtech, říká Sandy Lemmerman, viceprezident pro vývoj produktů ve společnosti Peter Thomas Roth.

Peter Thomas Roth, Instant FIRMX Lip Filler – 29,00 $

  • Okamžitě a dlouhodobě působí na rty plné, hladké a hydratované
  • Snižuje známky viditelného stárnutí rtů
  • Obohacený o technologii Linefill, peptidy, kyselinu hyaluronovou a také olej z granátového jablka, kokosu a skvalenu
  • Žádný pocit pálení při aplikaci

“Jak stárneme, dochází k přirozené ztrátě nebo redistribuci objemu obličeje a tuku, což může být způsobeno řadou faktorů, včetně snížené produkce kolagenu,” říká Lemmerman. “Tato ztráta objemu je kombinována s tím, že se pokožka stává mnohem tenčí a tlustší.” Kůže na rtech je citlivější než na zbytku těla a mohou se objevit malé linky na rtech, jemné linky a další známky stárnutí.”

Okamžité (ale dočasné) vyplňující a vyhlazující účinky produktu PTR z krému na balzám jsou způsobeny LineFill, klinicky pokročilým komplexem chráněným ochrannou známkou odvozeným ze sezamových semínek bohatých na olej a hydratační kyseliny hyaluronové „vyplňujících kuliček“, zatímco je součástí balení Peptide MaxiLip. Komplex zvyšuje objem rtů při dalším používání. “Receptura také obsahuje oleje z granátového jablka, kokosu a skvalenu, které vyživují rty a dodávají jim časem jemnější a pružnější vzhled,” říká Lemmerman.

V klinických testech 100 procent uživatelů souhlasilo s tím, že jejich rty byly po pěti minutách měkčí a méně suché, a 91 procent uvedlo, že jejich rty vypadaly plnější a linky byly hladší. Po týdnu používání více než 90 procent testujících uvedlo, že jejich rty vypadají zdravěji a omlazeněji než dříve.

Co se stalo, když jsem poprvé po dlouhé době vyzkoušela výplň na rty?

Jako kosmetička jsem v minulosti testovala přípravky na plumping rtů – většinou jen jednou, protože účinné látky, které zajišťovaly efekt zvětšující objem, mě na rtech také pálily jako blázen. (Mluvím o tobě, včelí jede.) Většina dnešních receptur je však šetrnější, než bývala – nebo jsem to alespoň slyšela – a já jsem toužila poprvé po letech vyzkoušet instantní výplň na rty.

Produkt je třeba aplikovat na čisté, suché rty, a přestože je zpočátku trochu hustý a balzámový, složení se během několika sekund promění v čistý, přirozeně vypadající lesklý povrch. Trvalo to také jen několik sekund, než jsem ucítil nevšední brnění, v tomto případě díky mátovému oleji. Naštěstí, když jsem se připravil na pocit štípání, pocit brnění se nikdy nerozvinul v horší pocit a trval jen asi 20 minut.

Během slíbených pěti minut se mé rty cítily a vypadaly hydratovanější a mnohem hladší a drobné linky, kterých jsem si všimla na mé fotce výše, zmizely. Plumping efekt byl malý, ale podle mě je to dobře. Chci, aby mé rty vypadaly plné a ne jako by je napadly včely.

I když pokyny říkají, že před aplikací dalších produktů na rty je třeba počkat alespoň tři minuty, moje rty vypadaly tak plné a lesklé, že jsem to vlastně ani nepotřebovala – a to pochází od někoho, kdo je leskem na rty posedlý. Nedávno v noci jsem se rozhodl nosit produkt sám a miloval jsem hladký lesk mých rtů po celou noc a to, jak vyplňující efekt snadno vydržel slibované čtyři hodiny.

Po týdnu používání jsem získala hladší, měkčí a hydratovanější rty – a tyto výhody proti stárnutí v kombinaci s rychlým a bezbolestným vyplňováním rozhodně dodaly mým omlazeným rtům úsměv.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *