Pilates pěnové cvičení, které nevyžaduje reformátor

By | September 15, 2023

Pilates reformátoři napadají vaše jádro, ramena a další svalové skupiny tím, že vás nutí buď pohybovat saněmi, nebo je držet v klidu. Bohužel obvykle musíte absolvovat kurz, abyste se jeden naučili, nebo utratit tisíce dolarů, abyste si jej pořídili domů.

Ale pokud ve svém životě hledáte reformační hnutí bez těchto potíží, máme pro vás hack. Ve skutečnosti můžete napodobit stejný typ odporu a odhodlání, jaké získáte od reformátoru, pomocí levného předmětu, který pravděpodobně máte doma: pěnového válce.I když se pěnový válec obvykle používá k vlastní masáži a regeneraci, ve skutečnosti je to docela všestranný nástroj také pro cvičení. Můžete jej použít k začlenění valivého pohybu do cvičení, jako je přeměna statického prkna na pohyblivé prkno, které procvičí vaše ramena a jádro. Nebo můžete napnout svaly, abyste zabránili převalování, jako byste to dělali v póze na mostě s nohama na pěnovém válci.

Instruktor East River Pilates Brian Spencer využívá tuto techniku ​​v plném rozsahu Dobře + dobřeje nejnovější Dobré pohyby Video, 23minutové „reformační“ cvičení, které si můžete udělat doma – ve skutečnosti jde o cvičení na pěnovém válečku Pilates. Po ukotvení začátku zahřívání spojením s dechem Pilates proveďte sérii pohybů, abyste posílili a zmobilizovali své svaly.

„S tímto pěnovým válečkem dnes představujeme skutečnou výzvu pro stabilitu a svobodu pohybu,“ říká Spencer.

S jednoduchými pózami, jako jsou mosty, ruce a kolena, výpady a prkna, můžete očekávat, že procvičíte celé tělo za něco málo přes 20 minut. Navíc dopad je nízký, nedochází k žádným skokům nebo jiným pohybům, které zatěžují vaše klouby – stejně jako u reformerových cvičení.

To ale neznamená, že to bude snadné. “Je to trochu pikantní,” varuje Spencer, protože některá cvičení – ahoj, jednonohý most pochoduje na pohybujícím se předmětu! – jsou obtížné. Ale také získáte několik lahodných pohybů, které otevírají a mobilizují páteř. Opravdu dobře vyvážený trénink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *