Podívejte se na tento Kořenový sprej Take Years Off na šedivé vlasy

By | September 11, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

V zábavných zprávách o hackování vlasů (o kterých si myslíme, že jich potřebujeme mnohem víc), možná spíte na té lahvičce spreje na úpravu kořínků, kterou jste schovali ve své lékárničce. I když jsou tyto úpravy navrženy tak, aby zakryly zbloudilé šedé prameny u kořínků, věděli jste, že mohou také zcela napodobit celou mladistvou vlasovou linii pomocí pouhých několika sprejů? Protože zřejmě mohou a výsledky jsou úžasné.

Video TikTok zveřejněné uživatelem @SalonPinkk, kadeřnickým salonem se sídlem v Longview v Texasu, rychle nasbíralo 2,4 milionu zhlédnutí a za pouhé dva dny obsahuje „geniální“ šedivý hack pomocí lahvičky přesně s tímto – sprejem Root Touch. . Na videu je vidět stylista, jak stříká Milkshake’s SOS Root Spray (27 $) do vlasových kořínků klienta, čímž přidává asi centimetr brunety „růst“ a rozměr k pokožce hlavy, kterou hladce mísí prsty a vkládá vlasovou linii, jak jdou. na.

“Ve skutečnosti nemusíte jít celou cestu dolů,” říkají a ukazují na zbývající vlákna zákazníka. “Zůstaneš tady nahoře, takže to vypadá, že máš plnou barvu.”

@salonpinkk konečný výsledek!! #hairstylistsoftiktok #hairinspo #hairideas #milkshakehair #rootspray #hairtutorial #hairtiktok #hairstyletutorial #fyp ♬ Originální zvuk – Salon Pink!¡

Na konci videa zákaznice vypadá, jako by právě dostala ten nejkrásnější blond a stříbrný melír do přirozeně hnědých vlasů. “Dává mu to úplně nový vzhled,” říká stylista. A dělá – stačí procházet komentář za komentářem a chválit, jak jí pár kapek kořenového spreje Milkshake „zkrátilo vlasy o roky“ a byl „změnou hry“ pro rychlý styling.

Mnoho komentářů se shoduje na tom, jak rychle to dalo jejím vlasům přirozeně vypadající rozměr. “Wow, to okamžitě trvalo 10 let!” píše jeden uživatel. „Svatá moly, to dalo jejím vlasům tolik hloubky!“ napsal další.

Mnoho dalších komentářů se ptá na název použitého kořenového spreje (opět Milkshake’s SOS Root Spray, přátelé), kde ho koupit a jak dlouho vydrží. Pokud si kladete stejné otázky, můžete si lahvičku chytit přímo na stránkách Milkshake, stejně jako hrstku dalších malých kosmetických značek. Pokud jde o výdrž, je pouze dočasná a lze ji smýt dalším šamponem. Jakmile je však ve vlasech, zůstane na svém místě – složení rychle schne u kořínků, aniž by vám zabarvilo pokožku hlavy (nebo v horším případě na oblečení). Jednoduše nastříkejte, rozetřete prsty pro promíchání a voilà – máte čerstvý nový produkt.

A nemusíte být brunetka; Kořenový sprej Milkshake je aktuálně dostupný v šesti úžasných odstínech, které můžete libovolně kombinovat: světlá blond, blond, mahagonová, hnědá, tmavě hnědá a černá. Každá lahvička se také prodává se speciálním aplikačním štětcem, takže ji můžete opravdu smíchat pro přirozeně vypadající povrch. Ať už si vyberete jakýkoli odstín, udělejte to rychle – s 2,4 miliony zhlédnutí a přibývajícím počtem se slovo jistě rozšíří. Přidejte tento root spray hack do svého repertoáru, dokud ještě můžete.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *