Pohled na spolupráci Marthy Stewart a Snoop Dogg’s Skechers

By | September 7, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Pokud jde o nepravděpodobné páry, žádný nás neokouzlil jako Martha Stewart a Snoop Dogg. Jejich desetileté přátelství začalo v roce 2008, kdy byla Snoop hostem v její kuchařské show. Od té doby duo kreativně spolupracovalo a spojilo se při různých obchodních dobrodružstvích, včetně pořádání vystoupení a posuzování soutěžních pořadů (např. Martha & Snoop’s Potluck Dinner Party). Dokonce spolupracovali se stejnou značkou vína. (Myslíš, že mají ty náhrdelníky přátelství ve tvaru srdce? Doufejme.) Začátkem tohoto roku spolu hráli v reklamách Skechers Super Bowl, ve kterých byla Stewart napsána jako pocta jejímu rapperovi.

Oba přátelé znovu spolupracují se Skechers, ale na nových kolekcích bot na podzim. Zatímco Stewart a Snoop Dogg již mají stejnojmenné kolekce se značkou obuvi, tyto zbrusu nové položky jsou ideální pro každou podzimní náladu – ať už chcete vypadat útulně jako brouk v koberci nebo prostě hledáte něco stylového a svěžího pro novou sezónu. .

Ve Stewartově kolekci je zimní bota na běžné procházky v chladném počasí, tenisky na platformě, které vypadají roztomile při víkendových pochůzkách, a nějaké pohodlné mokasíny, když chcete zůstat doma a upéct si brownies.

Kolekce Snoop Dogg je více zaměřená na módu. S jeho verzí ikonických Hands Free Slip-Ins budete mít stále stejné pohodlné nošení a pohodlí, ale tyto tenisky jsou ve stylovějších barvách. Obě řady Stewart a Snoop Dogg Skechers jsou navrženy s ohledem na zdraví nohou, takže získáte klasické odpružení a podporu, kterými je Skechers známý.

“Opravdu jsem chtěl, aby každý styl byl užitečný, praktický, krásný a nositelný,” řekl Stewart v tiskové zprávě. „Máme spoustu speciálních Martha doteků, jako jsou ozdoby z umělé kožešiny a krásnou paletu barev, kterou si zamilujete.“ Její oblíbený styl jsou tenisky Hands Free Slip-Ins, protože mají „nádhernou barevnou paletu a několik velmi pěkných ozdob. které je činí dražšími „Ať vypadají tak, jak jsou.“ Martha ví, že rádi vypadáme (a cítíme se) skvěle s omezeným rozpočtem.

Pokračujte v posouvání, abyste viděli styly z kolekcí Skechers Marthy Stewart a Snoop Dogga, pak zamiřte nakupovat na Skechers.com.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *