Pokud vaše vlasy potřebují poletní TLC, vyzkoušejte tyto objevy

By | September 8, 2023

Zima se blíží – a my jsme tu, abychom vám pomohli připravit vaši kosmetickou rutinu na chladnější měsíce dopředu. Považujte to za svůj náhled na vše, co potřebujete ke zlepšení své sestavy v této sezóně, včetně informací o tom, jak dosáhnout velkých úspor. Nakupujte nyní

Po létě ve slané vodě, chlóru a obecně pocených podmínkách to možná dělají vaše vlasy pravděpodobně Použijte nějaké další TLC. Možná je odbarvený, suchý, křehký nebo se odlamuje snadněji než obvykle. Nepanikařte: je to normální.

Ať už je vaše hříva rovná, jemná, kudrnatá nebo někde mezi tím, léto dokáže s vašimi vlasy udělat řadu věcí. Návrat k podzimní péči o sebe však spočívá především v jejich obnovení do nejzdravějšího stavu – stačí si vybrat ty správné produkty na základě vašich potřeb vlasů.

Nejlepší část? Díky akci Walmart Beauty Glow-Up můžete nyní zásobit základními věcmi, které podpoří vaše vlákna, aniž byste museli vydělat peníze. Přejděte na webové stránky Walmartu nebo se projděte do 24. září v obchodě, abyste ušetřili na všech svých oblíbených kosmetických kouscích, a vezměte si náš výběr níže (nebo kterýkoli ze stovek dalších produktů, které si budete moci užít během slev na akci). dopřejte svým vlasům TLC, kterou si zaslouží.

Nakupujte nezbytnou péči o vlasy na podzim

Olaplex #6 a #7 Bond Smother and Oil Combo Pack

Když vaše vlasy potřebují celkovou úlevu po létě na slunci, toto kombinované balení vám pomůže hydratovat, posílit a vyživit vaše vlasy. Další bonus? Lepicí olej může sloužit jako tepelná ochrana až do 450 °F.

Hřeben na vlasy KAZMALEJE Kurls Plus se širokými zuby, kobalt

Slunce, chlór a rozcuchaný drdol mohou způsobit lámání vlasů a roztřepené konečky, což zase může způsobit, že se vaše vlasy snadněji zacuchávají. Zacházejte s tímto zacucháním co nejšetrněji s tímto hřebenem se širokými zuby, který je navržen tak, aby rozčesával vlasy všech délek s minimálním zatížením vlasů. Vaše pokožka hlavy A Vaše konce vám poděkují.

Keramický vysoušeč vlasů Revlon Smoothstay s kokosovým olejem, černý

Pokud se vaše vlasy cítí vysušené a poškozené, nemusíte se úplně vzdávat tepelného stylingu, abyste je obnovili. Musíte pouze přijmout správná opatření – například zajistit, aby vaše stylingové nástroje fungovaly pro vás, nikoli proti vám. Tato sušička Revlon to dělá právě díky své technologii snímání tepla, která udržuje rovnoměrnou teplotu a zároveň minimalizuje poškození teplem.

Kenra Lak na vlasy pro objem, 16 oz

Ať už jste v prostředí s vysokou vlhkostí nebo na větrném místě, tento lak na vlasy udrží vaši hřívu upravenou a udrží ty otravné prameny na místě po celý den. A pokud jste to podle názvu neuhádli, dává vám i slušný objem. Vlhkost, někdo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *