Pokusil jsem se opravit své zlomené, lámavé nehty pomocí děrovačů na nehty Well+Good

By | September 15, 2023

WAť už zvolíte běžnou manikúru, gely, akryly nebo lisovadla, vaše nehty jsou vystaveny řadě různých chemikálií (např. leštidla, lepidla a odstraňovače), které je oslabují a ohrožují jejich zdraví. Pojmenujte nejnovější virální trend TikTok: „Nail Slugging“. Pokud jste v životě šneků nováčkem, ukážeme vám slizké, zvlhčující světlo.

Co je nail Driving?

Podobně jako u jiných populárních hacků TikTok, jako je vylupování kůže a vlasů, zahrnuje usazování nehtů masírování nehtů a nehtové kůžičky produktem z vazelíny, jako je vazelína nebo Aquaphor. “Všichni víme, že akryláty mohou být drsné a mohou poškodit nehty,” řekl Charles Puza, MD, dermatolog s certifikací rady, v nedávném videu TikTok. “Odstranění kůžičky může posílit nehty a chránit je před poškozením vodou.”Jako někdo, kdo nenosí akryly často a kdo nesnáší Když se jí začaly lámat přírodní nehty, byl jsem nadšený, že jsem tento trend vyzkoušel, abych zjistil, zda odpovídá humbuku. Protože pokud vaše přírodní nehty neprospívají, ani ty nejlepší přípravky na manikúru a pedikúru nebudou vypadat tak svěže a zdravě, jak by měly.

@drcharlesmd1 Lámáš si nehty?! Ano. #slugging#nails#nailart#drcharlesmd#dermatology#nailtech#nailhack#péče o pleť#lotion#nailsartvideos#fyp#needtoknow#slug♬ Envolver – Anitta

Výhody zatloukání hřebíků

Vazelína je okluzivní činidlo, což znamená, že uzamyká vlhkost a zabraňuje odpařování vody. Když aplikujete petrolej na nehty, zvlhčí vaši kůžičku a udělá je hebkou a pružnou. “Kutikula je kritická pro celkové zdraví nehtů. “Je to vrstva odumřelých kožních buněk, která tvoří bariéru na naší nehtové ploténce, která zabraňuje nečistotám, bakteriím a dalším cizím předmětům vstoupit do našeho nehtového lůžka a způsobit infekci,” říká Brittney Boyce, celebrita nehtová umělkyně a zakladatelka NAILS OF LA.

Zdravá kůžička chrání a zahušťuje nehtovou ploténku, díky čemuž jsou vaše nehty silnější a pevnější. Když jsou dobře zpevněné, fungují jako přirozená bariéra proti vlhkosti vašeho těla. Pokud jsou však suché a popraskané, znamená to, že bariéra je narušena a mohou vniknout cizí předměty.

Podle Ivy Lee, MD, certifikované dermatologky a členky Americké akademie dermatologie se sídlem v Los Angeles, okluzivní masti dodávají našim nehtům potřebnou vlhkost, aby se nestaly křehkými. Pomáhá také chránit nehtový záhyb, silnou kůži na spodní straně nehtu, před poškozením vodou.

Jaké jsou nejlepší produkty pro zvýraznění nehtů?

Přestože existuje mnoho drahých hydratačních produktů, které vám mohou poskytnout podobné hydratační výsledky, mnoho odborníků doporučuje, že použití vazelíny na kůžičku a nehty je opravdu tou nejlepší volbou. Je to také cenově dostupné.

Jak si porazit nehty

Pro správnou práci na nehtech doporučuje Jeffrey Fromowitz, MD, dermatolog s certifikací na Dermatology of Boca, namočit si konečky prstů na několik minut do teplé vody, abyste zvlhčili pokožku a nehty, osušit si ruce a nanést na ně vazelínu. nehty Aplikujte nehty (nebo jiný okluzivní prostředek), abyste absorbovali a uzamkli další vlhkost.

Vzhledem k tomu, že může být dost špinavý a lepivý, měli byste si nehty ostříhat ideálně večer před spaním. Vaše ruce tak mají dostatek času nasát všechnu vlhkost, zatímco vy chytíte nějaké Z.

Jak často byste si měli mlátit nehty?

Dr. Lee poukazuje na to, že vyklepávání nehtů nemá žádné skutečné vedlejší účinky, takže to můžete dělat tak často, jak chcete. “Pokud jsou vaše kůžička a nehty pravidelně vystavovány stresu z manikúry nebo vody/chemikálií, odstranění nehtů lze začlenit do běžné rutiny péče o sebe,” říká. “Pokud se s vaší kůžičkou a nehty nemanipuluje pravidelně, odstranění nebo zakrytí nehtů lze provádět přerušovaně podle potřeby.”

Jak byste měli pečovat o kůžičku a nehty?

Kromě rutinního bití, Dr. Lee: „Vyvážená strava a dostatek vody vám pomohou udržet vaše nehty a kůžičku silné.“ Co je dobré pro vaše celkové zdraví, je také dobré pro zdraví vaší pokožky.“ Omezte akrylovou manikúru na minimum a nezapomeňte řádně odstranit lis -na a gelové nehty. Pokud jste na gelovou manikúru, zvažte trend gelové cyklistiky, který je podobný „cyklování vlasů“ a „cyklování pokožky“. V podstatě vyměňujete své gelové manis za přírodní produkty péče o nehty – nebo vůbec nic.

A pokud zkusíte stříhání nehtů a bude to příliš rozcuchané, zkuste použít krém na kůžičku. Milujeme olej a balzám Butter London, protože jsou dodávány v úhledném balení pro přesnou aplikaci.

Funguje zatloukání hřebíků?

Nehty jsem začala nanášet odlakováním, abych měla čisté plátno, na které jsem mohla nanést vazelínu. Rada Dr. Poté, co jsem následoval Fromowitze, jsem si umyl ruce a namočil je na tři minuty do vody, než jsem si nanesl vazelínu na kůžičku. Zbyly mi kapky vazelíny, a tak jsem si přebytečným množstvím namasíroval ruce – což ve mně vyvolalo vzpomínky na ruční masáže vazelínou a bambuckým máslem, které mi jako dítě dávala moje matka.

Když jsem se ráno probudila, moje nehty a kůžička byly nejen hydratované, ale také měly přirozený lesk a vylepšenou barvu, díky které vypadaly mnohem zdravěji než předchozí noc. Takoví byli silný (Neviděla jsem je tak silné od posledního použití tužidla na nehty!) a byly výjimečně hladké. Na nehtech mám pár prasklin, ale po nanesení nebyly skoro vidět a splynuly se zbytkem nehtů.

Celkově vzato je tento konkrétní trend opravdu tak dobrý, jak TikTok říká, a v dohledné budoucnosti bude součástí mé rutiny.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *