Pouze dnes je slavná přikrývka Outerknown se slevou 30 %.

By | October 5, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

„Deka košile“. Ne, nežije jen ve vašich snech – je to skutečná košile vytvořená týmem Outerknown, ekologické oděvní společnosti, která se věnuje vytváření nositelného, ​​dobře vyrobeného oblečení a zároveň chrání planetu a podporuje spravedlivé pracovní podmínky. Je tak pohodlný, že se neustále vyprodává a před doplněním zásob loni na podzim vytvořil čekací seznam pro 20 000 osob. Dobrou zprávou je, že je nejen skladem, ale je i označený dolů 30 procent, spolu se stovkami dalších udržitelných stylů během dne značky Blanket Shirt Day

Outerknown, košile s přikrývkou – 118,00 $

Původní cena 168 Kč, nyní 118 Kč

Dostupné velikosti: XS/S-XL/XXL – vybrané velikosti/barvy vyprodány

Barvy: 20+

  • Neuvěřitelně měkké a pohodlné
  • Uvolněný, živý střih
  • Vyrobeno z udržitelných materiálů
  • Drahé, pokud není sleva
  • Vybrané velikosti/barvy jsou vyprodány

Zatímco potřeba košil na knoflíky si toto léto dala pauzu, tuto košili budete chtít hned, jak se za pár měsíců začne ochlazovat – a teď je ten nejlepší čas ji chytit. Pouze po dobu 24 hodin značka odebírá 30 procent z každé barvy „Blanket Shirt“ v každé kategorii, včetně pánských, dámských a dětských velikostí.

Ze všeho na webových stránkách Outerknown je Blanket Shirt (nyní 118 $) nejprodávanější všech dob, nabízí bezkonkurenční měkkost a všestrannost, díky níž je celoročním základem šatníku. Je vyrobena ze 100% bavlny a neobsahuje žádnou syntetiku (ani na knoflíky). Je to položka, která vám udělá dobře z několika důvodů. Má trochu volný střih, takže se snadno nosí přes tílka a trička, ale zužuje se a zařezává se na všech správných místech, takže vypadá bez námahy. Jeden nakupující tomu říká „živá košile“ a říká: „Pokud chcete košili, která vypadá božsky, dostává na ni komplimenty a zároveň se cítí jako stylová a pohodlná, pak je to, přátelé, tohle. “”To pravé pro tebe.” Také jdi!” poznamenal.

A jelikož je vyrobena z přírodních materiálů, zaujme nejen svým pohodlím, ale také udržitelností. Kepr ze 100% organické bavlny poskytuje nejvyšší měkkost a správné množství tepla, ideální pro chladné noci u táboráku nebo jako košile na pochůzky. U knoflíků je plast nahrazen Corozo, přírodním knoflíkem vyrobeným z ořechů palmy tagua, další udržitelnou alternativou k tradičnímu dřevu. Stačí říci, že Blanket Shirt je nejen nejpohodlnější a nejstylovější košile na světě, ale také nejšetrnější k životnímu prostředí.

„Proč“ u Deky košile je jasné – teď už si stačí jen vybrat barvu. (Hodně štěstí, protože existuje asi milion barev a dokonce i vzorů Šaty (!) vybrat z.)

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *