Pro tento klasický trénink s tyčí není potřeba žádné luxusní vybavení

By | September 12, 2023

Každý měsíc nás nový trenér provede čtyřmi nejlepšími tréninky, které má. Sledujte nás každý týden a objevte nové způsoby, jak se s námi zapotit. Všechno vidět

I když může být zábavné začlenit do svého pocení to skvělé cvičební náčiní, které jste nashromáždili během karantény (ahoj, Bala Power Ring), někdy prostě potřebujete věci zjednodušit. Nicole Uribarri, programová ředitelka Bande a zakládající učitelka, vás v této epizodě vrátí zpět k základům Klub trenér měsíce. Předvádí klasické cvičení s tyčí, které procvičí celé tělo za 20 minut bez potřeby speciálního vybavení.

„Dnešní cíl je jednoduchý, ale ne snadný. Je to klasická hodina barre navržená tak, aby vás nastartovala a procvičila zevnitř ven,“ říká Uribarri. “Tak dělej to nejlepší a hlavně si to užij.”

Prvních pár minut vám rozproudí krev – a pak teprve začíná skutečná práce. V průběhu sezení používáte opěradlo židle (v tomto případě fungující jako „barre“) k procvičování břišních svalů, hýžďových svalů, paží a nohou řadou „malých, jemných“ a „silných“ cviků. pohyby. Cvičení vyžadují, abyste se soustředili na dýchání, pulsování a izolaci, aby se celé vaše tělo třáslo, když vstanete z podložky. Jinými slovy? Připravte se na tyto otřesy.

“Bude to hořet velmi rychle,” řekl Uribarri. A v těch těžkých chvílích, kdy se chcete rozejít, vás povzbudí, abyste s nepohodlím žili. „Až budete mít chuť si protáhnout nohy, až to budete chtít vzdát, pamatujte, že tento okamžik je dočasný. Přejde to a bude to stát za to, protože se posilníš, uděláš si čas pro sebe, zavážeš se.”

Vyhraďte si tedy 20 minut ve svém rozvrhu a stiskněte tlačítko přehrávání ve videu výše, abyste si procvičili celé tělo na baru, za které vám vaše svaly poděkují.

OH, ahoj! Vypadáte jako někdo, kdo miluje cvičení zdarma, slevy na špičkové wellness značky a exkluzivní obsah Well+Good. Zaregistrujte se do Well+, naší online komunity wellness insiderů, a okamžitě odemkněte své odměny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *