Proč mám rád Drybar’s Big Brew Instant Thickening Styling Treatment

By | September 7, 2023

Dlouhé vlasy jsem chtěla tak dlouho, jak si pamatuji. Nicméně, jako někdo s ultra jemnými pramínky jsem měl vždy pocit, že mi vlasy rostou věčnost. I když jsem věděla, že konečně dělám pokroky, teprve když jsem letos v létě uviděla svou fotku, uvědomila jsem si, jak dlouhé vlasy mám.

Samozřejmě, když je dosaženo jednoho vlasového cíle, objevuje se nový: Vypěstoval jsem si bystrý smysl pro to, jak vláknité mohou moje jemné dlouhé prameny vypadat. Proto jsem si stanovil jako prioritu zásobit svůj sprchový kout zahušťujícími šampony a kondicionéry a zásobit zásuvky na make-up zahušťujícími stylingovými přípravky.

Přestože spreje na ochranu před teplem jsou některé z mých oblíbených receptur, v posledním roce jsem objevil několik pěn a krémů, které dělají zázraky. (Dobrý den, R+Co Dallas Biotin Thickening Treatment a R+Co Rodeo Thickening Style Foam.) A teď mám novou zahušťující stylingovou kúru a suchý šampon, které přidám do mixu – pouze tentokrát je značka Drybar, kterou musím vyjádřit mé díky.

Moje upřímná recenze Drybar Big Brew Instant Thickening Styling Treatment

Než jsem objevil R+Co Dallas Biotin Thickening Treatment, byl jsem skeptický k jakékoli „léčbě“, která slibovala okamžitě hustší vlasy. Po vyzkoušení jsem však dychtil vyzkoušet každý nový vzorec, který vyjde. Nicméně jsem měl samozřejmě malá očekávání od Drybar Big Brew Instant Thickening Styling Treatment, protože krémové stylingové produkty mají tendenci zatěžovat mé jemné vlasy a nikdy jsem nebyla největším fanouškem značky (existuje pouze jeden produkt, který miluji – tento Drybar Triple Sec 3-in-1 Finishing Spray, $29).

Ale vy všichni… OH DRAHÝ BOŽE. Okamžité zahušťující stylingové ošetření Drybar Big Brew je a Sen Produkt. Receptura je obohacena o zahušťující konopné vlákno, zahušťující rostlinné látky, peptidy snižující vypadávání vlasů a také stimulující biotin a kofein. Dodává se ve stlačovací tubě s cílenou špičkou, která vám umožní snadno aplikovat mátově-květinový krém přímo na pokožku hlavy.

Ale tady je trik: měl by zůstat uvnitř. Tady jsem byl obzvlášť skeptický. Poté, co jsem si krém po částech vmasíroval do pokožky hlavy a prošel kartáčkem až ke konečkům, váhala jsem ho vyfénovat, protože jsem se bála, že to bude vypadat jako mastný nepořádek. Místo toho se zdálo, že rychle působící, okamžitě zahušťující ošetření urychlilo můj čas schnutí.

Navíc díky tomu moje vlasy vypadaly viditelně hustší a neuvěřitelně lesklé. Pořád se motám. Netřeba dodávat, že toto malé dítě si vydobylo své místo v mé rutině. Když už jsme u toho, značka říká, že nejlepší výsledky přináší pravidelné používání. Bude však zajímavé sledovat, jak by se výsledky mohly ještě zlepšit. Pokud je však určena k použití po každé sprše, mám pocit, že samotná trubice nevydrží déle než dva měsíce a to může být problém. Přesto říkám, že to vzhledem k výsledkům stojí za to.

Moje upřímná recenze Drybar Detox Thickening Dry Shampoo

Drybar Detox Thickening Dry Shampoo se také dostal do mého pravidelného sortimentu. Trvalo pouze jednu aplikaci, než jsem byl o produktu zcela přesvědčen.

Vyzkoušel jsem mnoho mnoho Suché šampony v mém dni a dokonce i moje oblíbené vzorce mají tendenci zanechávat vlasy na konci dne ploché. To však není případ Drybar Detox Thickening Dry Shampoo. Sprej absorbující mastnotu je skutečným zázračným lékem na mastné vlasy třetí den. Vážně, když jsem si ho bohatě nastříkala na své vláknité, mastné kořínky, středy a konečky a nechala pár sekund působit, než jsem je rozčesala, moje vlasy vypadaly doslova profesionálně vyfoukané – a zůstaly tak šest hodin po aplikaci motorovým člunem. v 80stupňovém vedru. Říct, že jsem ohromen, je slabé slovo.

Je však třeba poznamenat dvě věci: Za prvé, s mými ultra jemnými, zvláště mastnými kořeny, jsem potřeboval pár střiků, abych mohl pracovat. I když jsem mohl vyjít s méně, mám pocit, že výsledky by nebyly tak vynikající. Použití takového množství suchého šamponu však způsobí, že lahvička vyteče dříve než později a upřímně bych se nedivila, kdyby při pravidelném používání trvalo jen měsíc, než se úplně vyprázdní.

Za druhé, mějte na paměti, že tento silný suchý šampon může rozhodně zanechat vaše vlasy bílé a zaprášené, pokud ho nenastříkáte z dálky. Nanášejte jej však ze vzdálenosti cca 15 cm. Pokud si všimnete jakýchkoli bílých zbytků, vetřete je do pramenů čistou žínkou. Díky tomu se lépe vstřebává, aniž by se vám do vlasů dostávaly oleje z prstů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *