Proč miluji Pumpkin Enzyme Mask Petera Thomase Rotha

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Ať se vám to líbí nebo ne, je čas změnit rutinu péče o pleť z léta na podzim a právě teď jedna z mých oblíbených pleťových masek pro rozjasnění pleti především Sleva při nákupu QVC Big Beauty Sale (FYI, tajný zlatý důl zlevněných luxusních značek) do 26. srpna. Pumpkin Enzyme Mask od Petera Thomase Rotha je peeling i dýňová pleťová maska ​​- bez dýně to není podzim, že? – pro rozjasnění, zjemnění a zpevnění pleti a zároveň zabrání pupínkům a přebytečnému mazu.

Za plnou cenu tato rozjasňující maska ​​na obličej stojí kolem 60 $, ale ve skutečnosti můžete získat dvě 5,1 uncové sklenice za pouhých 63 $ na QVC. To je nejlepší čas udělat si zásoby a dopřát si trochu PSL na obličej.

Peter Thomas Roth, sada 2 dýňových enzymových masek – 63,00 $

Původní cena 86 Kč, nyní 63 Kč

Velikost: 5,1 unce

Hlavní přísady: Dýňový enzym, alfa hydroxykyselina (AHA), krystaly oxidu hlinitého

Typ pleti: Normální, suché, kombinované, mastné

  • Skládá se ze tří peelingů.
  • Vyznačuje se multitaskingovým vzorcem.
  • Rozjasňuje, zjemňuje a vyhlazuje pokožku.
  • AHA mohou způsobit, že pokožka bude citlivější na sluneční záření.

Pumpkin Enzyme Mask od Petera Thomase Rotha je jednou z nejlepších podzimních pleťových masek – nejen proto, že obsahuje naši oblíbenou strašidelnou dýni, ale také proto, že může pomoci zvrátit některé vedlejší účinky léta. Maska obsahuje účinnou sbírku exfoliantů včetně dýňového enzymu, alfa hydroxykyseliny a krystalů oxidu hlinitého, které odstraňují odumřelé kožní buňky, vyhlazují pleť a rozjasňují matnou pleť.

Na této masce se mi nejvíce líbí její multitaskingové výhody. I když se technicky jedná o masku, nanesete ji na pleť krouživými pohyby jako peeling a poté ji necháte na pleti pár minut působit, aby mohla působit rozjasňující účinky. Je to skvělé ošetření pro někoho se suchou, matnou pokožkou; Je však vhodný i pro smíšenou a mastnou pleť, protože zadržuje přebytečný maz a zároveň osvěžuje póry, zanechává je čisté a čisté bez rizika ucpání.

Jako někdo s neustále suchou pletí jsem zjistil, že je to jedna z nejlepších pleťových masek, která udrží mou matnou pokožku na uzdě a zároveň vyhladí a zjemní pokožku. Miluji to jednou týdně jako hloubkové čištění obličeje, zvláště po letních měsících, kdy by můj tón pleti potřeboval přestávku.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *