Proč miluji Sunday Riley CEO Glow Vitamin C Turmeric Facial Oil

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Po letním teplém slunci je podzimní péče o pleť možná trochu zvrátit některé účinky na Bavte se na slunci tím, že rozjasníte a zjemníte svou pleť. Pokud ještě nepoužíváte a Sérum vitamínu C Možná budete chtít začlenit jeden z nich do své rutiny péče o pleť, protože je jedním z nejběžnějších Produkty péče o pleť doporučené dermatology Podporuje zdraví pokožky prostřednictvím bohatého obsahu antioxidantů, podporuje tvorbu kolagenu a zajišťuje zářivou pleť pro matnou pleť. A Sunday Riley CEO Glow Vitamin C Turmeric Face Oil je jedním z mých osobních oblíbených receptur pro mou suchou, matnou pleť.

Recenze pleťového oleje Sunday Riley CEO Glow Vitamin C Turmeric Facial Oil

Sunday Riley CEO Glow Vitamin C Turmeric Facial Oil – 30,00 dolarů

Původně 40 Kč, nyní 30 Kč

Velikost: 0,5 unce

Hlavní přísady: Vitamín C, zlatá kurkuma, extrakt z kořene zázvoru, bisabolol

Typy pleti: normální, suché, kombinované

  • Je to multitasking
  • Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu
  • Obsahuje výživný olej pro extra vlhkost
  • Působí ultra luxusně
  • Vitamin C může dráždit citlivé typy pleti
  • Protože je na olejové bázi, nemusí být ideální pro mastné typy pleti

Pokud jste v Sunday Riley nováčkem, kultovní značka péče o pleť poctivě vyrábí jedny z nejlepších sér, jaké jsem kdy vyzkoušela – jsou doslova jako pleťové vody v lahvičce. Jsou však trochu drahé a velká láhev séra Sunday Riley CEO vás může stát kolem 80 dolarů za kus. Nicméně, právě teď je jeden z nejlepších časů, jak zachytit tento kýžený vzorec, protože 0,5-uncová mini verze stojí pouhých 30 $ během velkého výprodeje krásy QVC do 27. srpna. Tímto způsobem si je můžete vyzkoušet za dobrou cenu, než se zavážete na plnou láhev.

Jako člověk se zdánlivě chronicky suchou pletí vždy hledám receptury, které nejen hydratují a vyživují, ale také účinně odstraňují suché, odumřelé kožní buňky a rozjasňují mou matnou pleť. To platí zejména po létě, protože miluji slunce a zvláště bojuji s vysušenou kůží kvůli suchému počasí v Los Angeles. Miluji kurkumový obličejový olej Sunday Riley CEO Glow Vitamin C pro jeho výhody vitaminu C – mezi které patří rozjasnění, zpevnění a vyhlazení jemných linek a vrásek – a také zlatý kurkumový olej, který obsahuje pro snížení zarudnutí a sjednocení tónu pleti.

Sérum vitamínu C také obsahuje směs extraktu z kořene zázvoru a bisabololu, který pomáhá zpevnit pokožku a zároveň snižuje výskyt citlivosti. Toto pleťové sérum navíc obsahuje v základu za studena lisovaný olej z červených malin a olej z pupalkových semínek, které poskytují hloubkovou výživu a umocňují zářivý efekt.

Když toto složení používám pravidelně, pozoruji, že můj tón pleti vypadá rovnoměrněji, moje pleť je mnohem hladší a moje pleť vypadá vyživenější a pružnější. To dodává mé normálně suché, matné pleti přirozený lesk se zářivějším a mladistvějším efektem. Opravdu to stojí za každou korunu.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *