Proč trichologové milují peeling na pokožku hlavy René Furterer

By | September 28, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Všichni jsme slyšeli, že péče o pokožku hlavy je péče o pokožku, ale přiznávám: nikdy jsem opravdu nepřijala peeling na pokožku hlavy jako koncept a rychle jsem je zavrhla jako nadbytečný krok ve své sprchové rutině. Ukázalo se, že jsem se mýlil. Podle profesionálů Všechno by měl odlupovat pokožku hlavy – a to platí dvojnásob pro ty z nás, kteří bojují s nadměrným maštěním (to jsem já!) nebo suchostí, nebo pro každého, kdo chce mít jen zdravější a plnější vlasy (a opravdu to není pravda?).

Zde přichází na řadu René Furterer Head Spa Purifying Scrub Detox (45 $). Nejnovější přírůstek do kolekce Head Spa francouzské značky vlasové péče, Purifying Scrub Detox, slibuje jemný peeling a osvěžení pokožky hlavy a zároveň ji zbaví odumřelé pokožky a nečistot. Upozornění spoileru: Dodává.Proč byste si měli dělat peeling na hlavě

“Pokud jste si někdy dělali obličej, víte, že exfoliace stimuluje krevní oběh a odstraňuje nečistoty, které mohou ucpávat póry,” vysvětluje tricholožka Bridgette Hill, WTS, certifikovaná tricholožka. “Exfoliace pokožky hlavy funguje podobně, ale nahrazuje póry vlasovými folikuly.”

Peelingy pokožky hlavy pomáhají zvýšit krevní oběh, odstraňují zbytky ucpávající folikuly (jako jsou produkty pro péči o vlasy, znečišťující látky a nečistoty a olej) a bojují s nerovnováhou, která může vést k problémům s pokožkou hlavy, pokud se nekontroluje, podle Hilla.

Představte si tyto produkty jako „resetovací“ tlačítko pro pokožku na hlavě: Zajišťují správné fungování pokožky hlavy a potlačují podráždění, takže vaše vlasové folikuly mohou prosperovat, což vede ke zdravějšímu růstu vlasů. Hill říká, že peeling na pokožku hlavy si zaslouží místo v každodenní rutině (zejména pokud je pokožka hlavy mastná nebo suchá) a může být zvláště užitečná pro ty, kteří používají hodně vlasových přípravků nebo nosí vlasy v ochranných stylech.

Proč je René Furterer Head Spa Purifying Scrub Detox tak účinný?

Čistí důkladněji než šampon

Nenechte se mýlit: Head Spa Purifying Scrub Detox není jen exfoliační šampon. “Scrub na pokožku hlavy jsou čisticí prostředky, ale jdou daleko za hranice tradičních šamponů, což jsou povrchově aktivní látky k čištění a obnově pokožky hlavy,” říká Hill.

Zatímco šampony odstraňují pouze mastnotu a usazeniny na povrchu pokožky hlavy, Hill říká, že Scrub Detox jde ještě o krok dále: proniká hluboko do pórů a vlasových folikulů, odstraňuje nečistoty a poskytuje mimořádně uspokojivé hloubkové čištění.

Už po jedné aplikaci jsem si všimla, že peeling funguje. Moje pokožka hlavy byla čistší, klidnější a bez otravného nahromadění suchého šamponu a vlasy byly u kořínků vrzavě čisté (ale ne křehké), takže moje normálně jemné, ochablé prameny vypadaly objemněji.

“Toho je dosaženo použitím botanických aktivních složek a přírodních zdrojů k odstranění nečistot z pokožky, aniž by došlo k narušení nebo poškození mikrobiomu pokožky hlavy a kožní bariéry,” říká Hill. A mimochodem, nemusí úplně nahradit váš šampon – Hill ho doporučuje používat jednou týdně jako doplněk k běžnému mytí.

Skládá se z vyvážené směsi bylinných složek

Tajemství úspěchu peelingu pokožky hlavy Reného Furtera spočívá v prvotřídní směsi přírodních ingrediencí, mezi které patří mořská sůl, aktivní uhlí, esenciální pomerančový olej a aloe vera.

Mořská sůl poskytuje jemnou fyzickou exfoliaci, která odstraňuje odumřelé kožní buňky. Čistě opláchne, takže po vylézání ze sprchy ve vlasech nezůstanou žádné částečky. „Aktivní uhlí rostlinného původu pomáhá vtahovat nečistoty hluboko do pórů vlasového folikulu, což může narušit jeho funkci,“ říká Hill. „Pomerančový olej čistí pokožku hlavy, podporuje mikrocirkulaci a pomáhá pronikat dalším aktivním složkám.“ Také dodává peelingu pokožky hlavy její lahodnou lázeňskou vůni, kterou miluji.

A aloe vera – dermatology oblíbený hydratační krém se zklidňujícími protizánětlivými vlastnostmi – zklidňuje a posiluje kožní bariéru na pokožce hlavy a bojuje proti suchosti a svědění.

Pomáhá prodloužit dobu mezi mytími

Jedna věc o mně je, že se mi mastí pokožka hlavy rychle. Mezi mytími nemůžu být déle než jeden den, jinak mi budou vlasy připadat jako mastný nepořádek. René Furterer Scrub Detox byl prvním vlasovým produktem, který jsem vyzkoušela a který ve skutečnosti udělal znatelný rozdíl v mé rutině a umožnil mi prodloužit šamponování za obvyklých 24 hodin. Udržuje moji vlasovou pokožku tak vyváženou, že jsem dokázala vydržet tři, někdy i čtyři dny, aniž bych se cítila jako úplná olejová skvrna. To je více než cokoli jiného důkazem toho, jak dobře tento produkt funguje.

Morálka příběhu: Pokud chcete začlenit peeling pokožky hlavy do své rutiny (což Hill říká, že byste měli), čisticí peeling René Furterer Head Spa Purifying Scrub Detox vás nezklame. Najdete ho zde.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *