Pura Smart Difuzér oživí moje ráno

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Když mi ráno zazvoní budík, málokdy se probudím s rozzářenýma očima a svěží. Vždycky mám pocit, jako by to mnou otřáslo uprostřed hlubokého spánku, což způsobilo, že den začínám dezorientovaný a grogy. Po pár minutách jsem v pohodě, ale zmlátil jsem se zůstat Zůstat vzhůru – a vyhnout se tlačítku odložení – je každodenní boj. Zkoušel jsem budíky na východ slunce, abych zvýšil svůj cirkadiánní rytmus a probudil se jemněji, ale světlo neovlivňuje můj spánek a nikdy jsem si nevšiml rozdílu. Nedávno jsem se proto pustila do experimentu a využila jsem povzbuzujících citrusových vůní, abych doplnila svůj budík.

Citrusové vůně „osvěžují, dodávají energii a mají povznášející, čistící účinek,“ říká certifikovaná aromaterapeutka Caroline Schroeder. “Citrón je chladný a veselý, zatímco pomeranč je teplý a shovívavý.” A grapefruit dodává energii úplně jiným způsobem.“Abych naplnil svou ložnici povzbuzujícími citrusovými vůněmi před probuzením, začal jsem používat Pura Smart Fragrance Difuzér (45 $). Je to nástěnný plug-in ovládaný aplikací, který mi umožňuje zapínat a vypínat difuzér, nastavovat plány vůně, vybírat vůni, určovat intenzitu vůně a měnit barvu světla vyzařovaného zařízením. Můžete si také objednat nové vůně a přihlásit se k odběru svých oblíbených, aby vám vůně nikdy nedošly. Má dvě vonné dutiny (které můžete naplnit různými vonnými kapslemi), takže můžete snadno přepínat mezi vůněmi. Značka spolupracovala s několika značkami luxusních parfémů jako LAFCO, Capri Blue a NEST, takže vůně, které difuzér vydává, jsou kvalitou a vůní podobné těm, které byste si nastříkali na pokožku.

Když nastavím svůj Pura difuzér tak, aby se ráno spustil, místo abych ho nechal uvolňovat vůně po celý den, mohu si jeho vůně užívat, místo abych k nim byl slepý (tj. zvykám si na ně natolik, že už nevnímám, že voní). vůbec). Navíc neplýtvám vůní tím, že ji nechám na sobě, když nejsem ve svém pokoji. Obvykle se probouzím mezi 6:30 a 8:00, takže každé ráno od 6:00 do 10:00 je moje ložnice vyzdobena buď Maui od Brooklyn Candle Studio (směs bergamotu, ylang-ylang, mořské soli , mořský mech) zatopený. a naplavené dřevo) nebo Orange Blossom od Antica Farmacista (kombinace mandarinky, sicilského citronu, grapefruitu, jasmínu, konvalinky, bílého šeříku, pomerančového květu, madagaskarské vanilky, bílého pižma a růžového dřeva).

“Typická svěží a povzbuzující vůně citrusových plodů pochází z jejich hlavní chemické složky, D-limonenu,” říká Schroeder. „Citrusové silice se extrahují z kůry čerstvého ovoce a obvykle se lisují. Obsahují až 97 procent D-limonenu. Studie naznačují, že tato složka podporuje část nervového systému zodpovědnou za relaxaci. Jinými slovy, může snížit stres.“

Jaké to je probudit se s Pura Smart Fragrance difuzérem

Probudit se v místnosti, která voní jako citrusový háj, je boží. Když v oblaku zmatku otevřu oči a vypnu budík, vůně mi pomáhá orientovat se v realitě. Pokud jsem se předchozí noc dostatečně nevyspal, vůně pomerančů samozřejmě nezmění to, že se probouzím unavená. Pomáhá mi to však dostat se z tohoto omámeného stavu a dostat se do pohodlné rutiny probouzení.

Když mi zazvoní budík, obvykle zůstanu v posteli a sním 10 až 20 minut, dokud se necítím naživu. Naplnění mého prostoru povzbuzujícími vůněmi obohatilo tento klidný čas a učinilo jej výjimečným. A protože voním až do 10:00, mohu si ho užívat, zatímco si ustelu postel, uklidím pokoj, udělám ranní péči o pleť a obléknu se na den. Ať už se také snažíte probudit nebo prostě chcete posunout své každodenní rituály na další úroveň, difuzér Pura Smart Fragrance je vynikající investicí.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *