Řada Coco & Eve Pro Youth dělá s kombinovanými vlasy zázraky

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jako kosmetička beru péči o vlasy vážně a vyzkoušela jsem desítky šamponů a kondicionérů, abych našla ty nejlepší pro své složité smíšené vlasy. I když je známo, že mám ve sprše alespoň čtyři různé lahvičky šamponu a kondicionéru v kteroukoli danou chvíli, je vzácné, že najdu receptury, které se úspěšně vypořádají s mastnými kořínky i extrémně suchými konečky na jeden zátah, zvláště po No wash. na týden.

Naštěstí nová řada Pro Youth od Coco & Eve znamená, že dostanu to nejlepší z obou světů. The Sada šamponu a kondicionéru Coco & Eve Pro Youth (48 $) v kombinaci s Matching Scalp Mask (28 $) rychle nahradila nespočet dalších produktů v mé sprše. Přečtěte si moji úplnou recenzi pro každý produkt níže.

Pro mládež šampon

Pokud hledáte hydratační a zároveň rozjasňující šampon pro suché vlasy, nehledejte nic jiného než šampon Coco & Eve Pro Youth Shampoo (28 $). Vyrobeno z oblíbených složek péče o pleť, jako jsou prebiotika a retinol, je navrženo tak, aby vyvážilo mikrobiom pokožky hlavy a regulovalo nadměrnou produkci mazu, která způsobuje mastnotu vlasů. Trocha manukového medu zklidňuje a hydratuje unavené vlasy a zároveň jim dodává nebeskou vůni.

Coco & Eve, Pro Youth Shampoo – 28,00 $

Hlavní přísady: Retinol, Manuka med, prebiotika

Velikost: 9,47 unce

 • Složky vyživující pokožku, jako je retinol a prebiotika
 • Jemné čistící vlastnosti
 • Hydratační manuka med
 • Za méně než 10 uncí je to trochu drahé. produktu

Je to vynikající šampon pro mé smíšené vlasy, protože moje konečky jsou obvykle suché a mé kořínky a vlasový stvol jsou po týdnu nemytí mastné. Potřebuji něco, co dostane všechnu tu špínu ven, ale nesmí to být moc silné, jinak to odstraní a ještě víc vysuší moje kadeře. Šampon Pro Youth velmi dobře pění a lze jej snadno nanést na celou pokožku hlavy s pouhou čtvrtinou množství produktu. Po opláchnutí okamžitě pozoruji rozdíl v celkové čistotě vlasů a pokožka hlavy je ultra čistá a hydratovaná.

Pro mládež kondicionér

Coco & Eve Pro Youth Conditioner (28 $) obsahuje několik stejných výživných složek jako jeho šamponový protějšek, včetně manukového medu a retinolu. Prebiotika jsou však nahrazena probiotiky, navíc ke značkové směsi Pro-Vitali-B, směsi propolisu, extraktu z mateří kašičky a kokosového oleje pro další hydrataci.

Coco & Eve, Pro Youth Conditioner – 28,00 $

Hlavní přísady: Manuka med, propolis, extrakt z mateří kašičky, retinol, probiotika, kokosový olej

Velikost: 9,47 unce

 • Složky vyživující pokožku jako retinol a probiotika
 • Hydratační přísady jako manuka med a kokosový olej
 • Krémová konzistence
 • Snadno se oplachuje
 • Za méně než 10 uncí je to trochu drahé. produktu

Úplné odhalení: Skončil jsem testováním tohoto kondicionéru po Pro Youth Hair & Scalp Mask, takže jsem začal s předkondicionérem a měkčími prameny než normálně. Přesto jsem byl okamžitě ohromen tímto vzorcem, který byl hustší a krémovější než maska.

Krémová konzistence kondicionéru znamená, že ho nemusíte používat mnoho; Je opravdu snadné ho zapracovat do mých dlouhých vlasů bez další aplikace. Navzdory své těžké konzistenci je to jeden z jednodušších kondicionérů, které jsem vymáchal. Rychle se vymývá a stále zanechává vlasy jemné a poddajné. Když to nechám uschnout na vzduchu, moje prameny jsou méně krepaté, lesklejší a mnohem snadněji se upravují s mým Dyson AirWrap.

Maska na pokožku hlavy Pro Youth

Coco & Eve Pro Youth Hair & Scalp Mask (39 $) je třetí složkou receptur značky s medem. Tato vlasová kúra je vyrobena ze stejné směsi Manuka medu, propolisu a extraktu z mateří kašičky, která poskytuje vyživující a posilující účinek. Obsahuje také retinol pro kontrolu tvorby kožního mazu a důkladné čištění pokožky hlavy, stejně jako probiotika pro další živiny a kokosový olej pro hloubkovou kondicionační složku. Díky tomu, že všechny tyto složky spolupracují, je maska ​​na vlasy Coco & Eve navržena tak, aby obnovila lesk, sílu a objem vlasovým pramenům a zároveň redukovala lupy a mastnotu.

Coco & Eve, maska ​​na vlasy a pokožku hlavy – 39,00 $

Hlavní přísady: Manuka med, propolis, extrakt z mateří kašičky, retinol, probiotika, kokosový olej

Velikost: 7,17 unce

 • Ultra-hydratační přísady
 • Je dostatečně lehký pro mastné typy vlasů
 • Krémová, pěnová konzistence se snadno nanáší
 • Jen pro silně suché vlasy nemusí být dostatečně hydratační
 • Drahé za méně než 10 uncí. produktu

Jak již bylo zmíněno, mám extrémně suché konečky, takže začlenění masky do mé rutiny péče o vlasy je nutností. Textura této masky je jednou z nejpůsobivějších věcí na ní. Miluji, jak je to hedvábné a krémové; Připomíná mi to našlehané tělové mléko, jen na vlasy. Po umytí vlasů nanesu trochu a zapracuji do pramenů od kořínků ke konečkům a nechám 10 minut působit. Tím, že je textura taková krémová, snadno se nanáší (nemám pocit, že bych ji musela nechávat ani vteřinu, což u některých kondicionérů a masek nebývá vždy zvykem).

Tip pro profesionály: Po aplikaci kondicionéru získáte extra vlhkost. Na obalu je uvedeno, že byste tuto masku měli použít po složení šamponu a pak můžete jít (nevyžaduje žádnou údržbu). Nicméně, jak již bylo zmíněno dříve, ráda používám ten správný kondicionér po této masce, protože moje tipy jsou často suché. Zatímco maska ​​zanechá mé vlasy ve sprše jemné a poddajné – a mé kořínky dobře vyživené – pozoruji, že u konečků potřebují trochu více.

Foto: Autor

Všechny tři produkty se rychle staly mými oblíbenci pro péči o mé smíšené vlasy. Nejsou příliš čisté, protože mi úplně svlékají vlasy, ani příliš nehydratují, takže moje prameny vypadají jako olejová skvrna. Řada Coco & Eve’s Pro Youth zasáhne místo, hlavní součást Zlatovlásky, kterou by měl mít každý ve sprše. Doporučuji zásobit se celou Honey Bliss Hair Set (76 $) a získat slevu 20 procent místo nákupu každého produktu jednotlivě.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *