Řasenka It Cosmetics Hello Lashes právě nahradila mé prodloužení

By | September 12, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Doufám, že lidé, kteří se narodili s plnými řasami, vědí, jaké mají štěstí. Někteří z nás tam venku (aka já) vážně závidí každému, kdo nikdy nepocítil potřebu aplikovat umělé řasy. Jak spolu mluvíme, pořád si rvu z očí lepidlo na řasy! To prostě není fér! Naštěstí ti z nás, kteří se nenarodili pod hvězdou šťastných řas, mohou najít způsoby, jak ji předstírat, jako je prodloužení řas, výše zmíněné umělé řasy a samozřejmě perfektní řasenka. Vyzkoušela jsem všechny, včetně prodlužování řas, které se mi moc líbilo, ale musela jsem to v určité chvíli vzdát. Už mám vlasy, pleť a nehty, které vyžadují spoustu času a peněz na údržbu, takže moje prodlužování řas (které obvykle trvá několik hodin) bylo pozastaveno. Čas od času na ni myslím jako na dávno ztracenou milenku, ale teď, když jsem našla neuvěřitelnou řasenku, ta pauza ještě chvíli potrvá. Dovolte mi, abych vám představila objemovou řasenku Hello Lashes Lash-Loving od IT Cosmetics.

IT Cosmetics, Hello Lashes Mascara Duo – 30,00 $

  • Vyživující složky jako biotin, arganový olej a jojobový olej
  • Prodlužuje řasy bez pocitu přílišné zátěže
  • Kartáček oddělí jednotlivé řasy
  • Odolný proti rozmazání
  • Kulový detailer na konci kartáče pomáhá zaměřit se na vnitřní rohy
  • Není vodotěsný
  • Trochu drahý za 30 dolarů

Za prvé, tato řasenka je jiná než moje obvyklá řasenka, protože obsahuje všechny ty řasy vyživující (milující) ingredience, jako je biotin, arganový olej a jojobový olej, takže vyživuje řasy a zároveň minimalizuje vypadávání řas – což je velmi důležité pro někdo, kdo nosí umělé řasy. Ale ingredience nejsou jediným důvodem, proč tuto řasenku miluji. Řasy mi prodlouží a natočí, aniž by byly příliš těžké a zakryté, což je případ mnoha jiných řasenek. Kartáček oddělí každou z mých řas a moje oči vypadají jasnější a ostražitější. (Mimořádně užitečné pro někoho, kdo omezil konzumaci kávy.)

Další věc, která mě na Hello Lashes zaujala, je, že jsem nezaznamenala žádné rozmazávání, což je u mě velmi vzácné. Mám povislá víčka a je u mě běžné přenášet řasenku. A není ani prodáván jako voděodolný! Řekni něco?! Navíc není těžké ho odstranit. Obvykle používám jen svou micelární vodu, ale zřejmě ji můžete snadno odstranit teplou vodou. Jsem dlouholetým fanouškem It Cosmetics Superhero Mascara a jsem ráda, že mám dalšího oblíbence od značky.

Promiň prodlužování řas, chvíli potrvá, než tě zase uvidím.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *