Řasenka Typology Serum Mascara je konečně opět skladem

By | September 14, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Když Typology Paris loni na podzim uvedla na trh svou první řasenku Teinté-5001 Serum Mascara, vyprodala se během měsíce. Od té doby se vytvořila čekací listina čítající přes 11 000 lidí. A nyní je regenerační řasenka konečně zpět. Díky tomuto naskladnění se mi produkt konečně dostal do rukou a jsem šíleně zamilovaný.

Typologie Paris Teinté-5001 Serum Mascara (28 $) je lehká řasenka, která rovnoměrně pokryje každou řasu, aniž by vytvořila jediný shluk. Je to jediná řasenka, kterou jsem kdy použila, díky které moje řasy vypadaly, jako bych si nic nenanesla, a to myslím vážně nejlépe možný způsob. Vzhledem k tomu, že mám tmavé řasy, díky tomuto hedvábnému složení vypadají přirozeně delší a hustší. Opravdu mám pocit, že bych to mohl nosit, aniž by někdo věděl, že mám na sobě cokoli. Je to díky směsi prášku z biouhlu a celulózových vláken, které barví a prodlužují řasy.

Před a po autorce nosí typologickou sérovou řasenku

Zatímco moje řasy vypadají okamžitě lépe, řasenka Typology Serum Mascara je současně pokrývá směsí hrachových peptidů, argininu, rostlinného keratinu, argininu a ricinového oleje, která je bohatá na proteiny a stimuluje růst.Hráškové peptidy jsou dlouhé řetězce aminokyselin bohatých na lysin (molekuly, které se spojují za vzniku proteinů), které dodávají řasám objem a zároveň je stimulují a zahušťují. Arginin je další aminokyselina, která stimuluje růst řas a chrání před vypadáváním řas. Rostlinný keratin je vláknitý protein bohatý na síru, který posiluje řasy. A konečně, ricinový olej je výživná, posilující složka, o které je známo, že pomáhá při růstu řas.

„Ricinový olej pochází ze semen skočenice zvaného Ricinus communis,“ říká Dominic Burg, PhD, hlavní vědec a vlasový biolog společnosti Evolis Professional. “Je považován za jedovatý, ale olej extrahovaný ze semen je pro vlasy docela prospěšný.”

Řasenka Typology Serum Mascara je dokonalou volbou pro dokončení vašeho nelíčeného vzhledu, přičemž vaše řasy budou časem silnější a delší.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *