R+Co Zipper Styling Lotion: Moje upřímná recenze

By | September 7, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Další den, další produkt R+Co, který mě zaujal a nepustí. Připomínám, že jsem dlouholetým fanouškem značky a věnuji posvátný prostor pro sprchování a toaletu jak zahušťovacímu spreji R+Co Dallas značky a zahušťovací kúře, zahušťovací pěně R+Co Rodeo Star a balónkovému suchému objemovému spreji značky. (jen pro jednoho, abychom jmenovali alespoň některé). Všechny tyto produkty jsou krásně zabalené, nádherně voní a (hlavně) úžasně účinné. Stačí říci, že vzhledem k tomu, kolik receptur R+Co na mě dosud zapůsobilo, jsem vždy ochoten vyzkoušet nejnovější a největší inovace značky – což nás přivádí k dnešnímu tématu: R+Co. Zipper Multitasking Styling Lotion (32 $).

R+Co, Zipper Multitasking Styling Lotion – 32,00 $

Hlavní přísady: Extrakt z rýžových otrub, protein z rýžových semen, bambucké máslo, vitamín E, pantheol

  • Dělá vlasy extrémně lesklé a pružné
  • Bojuje proti krepatění
  • Veganská receptura bez krutosti
  • Bez parabenů a lepku
  • Lze použít i jako tepelný ochranný sprej
  • Druhý den na vlasech ne tak dlouho vydrží
  • Aktivuje se pouze teplem

Rozdíl R+Co zipu

R+Co Zipper Multitasking Styling Lotion bylo speciálně vyvinuto pro boj s krepatěním vlasů a dodání lesku. Je obohacen o texturizační extrakt z rýžových otrub, posilující protein z rýžových semínek, hydratační tekuté bambucké máslo, ochranný vitamín E a zjemňující a lesk zlepšující olej z černých chia semínek. K dosažení výsledků, které tyto přísady poskytují, je však nutné použít teplo. Je to proto, že teplo aktivuje přísady pro úpravu vlasů, uzavírá konečky a poskytuje „oslnivý lesk“.

Netřeba dodávat, že s tak vysokými standardy jsem se nemohl dočkat, až dám tomuto nováčkovi R+Co šanci.

Moje recenze

Color Wow Dream Coat Supernatural Spray (27 $) byl dlouho můj oblíbený, pokud jde o boj proti krepatění. Je tak dobrý, že si ho kupuji ve velkém a miniaturních lahvičkách, takže ho mám vždy po ruce, ať jsem doma nebo na cestách. Kvůli mé lásce k tomuto spreji proti krepatění vlasů zřídka zkouším jiné tepelné stylingové produkty, abych zkrotil své prameny. Ale když jsem viděl, že R+Co uvádí na trh svého nováčka, Zipper Multitasking Styling Lotion, udělal jsem výjimku.

Abych zjistila, jak dobře to opravdu funguje, testovala jsem lehké stylingové mléko na vlhkých, holých pramenech po umytí a kondicionéru s Dallas Biotin Thickening Shampoo and Conditioner (64 $) (žádný bezoplachový kondicionér ve View). Zatímco jsem zvyklá si vlasy posypávat přísadami proti krepatění, Zipper Multitasking Styling Lotion je ultralehké složení (spíš trochu hustší sérum) určené k vmasírování do pramenů. S vědomím, že mé kořínky mohou vypadat mastně a zatížené docela rychle – jedna z nevýhod ultra jemných vlasů – jsem váhal, zda je mám masírovat od kořínků ke konečkům, ale chtěl jsem plný efekt bez krepatění a vysokého lesku. Jsem opatrný, šel jsem do toho a nanesl jsem jen dvě pumpičky na každou stranu své partie (mám dlouhé vlasy, takže to opravdu není moc, protože dávkovač je skromný). Několikrát jsem ho protřel (zjistil jsem, že funguje dobře i na rozčesávání) a poté jsem ho vyfoukal mým Dyson Airwrapem.

Ty jo, výsledky! I když se se svým milovaným Dream Coatem nikdy nerozloučím, určitě si ve své rutině udělám místo pro Zipper Multitasking Styling Lotion od R+Co. Ultra-hydratační vzorec dělá přesně to, co slibuje, a působivě dobře uzavírá konečky mých vlasů. Pro informaci: Potřebuji nutně ostříhat. Moje konečky jsou úplně suché. Kdykoli jsem si v poslední době vlasy vysušila na vzduchu pomocí stylingových přípravků, ukázaly se mi slepé uličky a moje kadeře vypadaly žíznivě. Naopak u Zipper Styling Lotion stačí trochu zahřát Airwrap a vlasy vypadají lesklé a zdravé, skoro jako čerstvě ostříhané.

Toto mléko nejen dramaticky vyhlazuje a zbavuje vlasy kudrnatých pramenů, ale také poskytuje rovnoměrný lesk více jako kabát snů. Byl jsem šokován; Upřímně, nebyl jsem si jistý, jestli jsem si to představoval – zdálo se to příliš dobré na to, aby to byla pravda – ale když jsem šel na večeři do domu své nejlepší kamarádky, upřímně se mě zeptala, co jsem použil na vlasy, protože to nikdy nedělala. Viděl jsem to tak skvěle. Hudba pro mé uši!

Nyní, pokud vás zajímá, proč R+Co Zipper Styling Lotion automaticky nepřekonává Dream Coat, zde je důvod: výsledky nejsou tak dlouhodobé. Když použiji Dream Coat, moje prameny zůstanou podepsané, zatavené a bez krepatění po dobu více než 48 hodin. Teď jsem si všiml, že mám víc hlavy poté, co spím na pramíncích zalitých Zipperem, než bez čehokoliv ve vlasech. Není to žádný rozcuchaný nepořádek nebo tak něco, ale když se probudím, zleva a zprava mi vyskakují prameny kudrnatých vlasů – jako by mi produkt dodával statičtější vlasy (pokud to tak je). S mým štětcem Mason Pearson Boars Bristle Brush je několikrát vyhladím, ale textura rozhodně nevypadá tak hezky jako první noc – je mdlá. Lesk naopak stále slouží.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *