Recenze Alpyn Beauty Ghostberry Repair Cream

By | October 22, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Nevyhýbám se své lásce k obzvláště bohatým krémům – a svým směšně vysokým nárokům na každodenní hydratační krém. Vždy mám po ruce těsnou rotaci svých trsátek odolných proti selhání; Jistě, možná bych se mohl odchýlit od klasiky a vyzkoušet nové starty (riziko práce), ale dříve nebo později si k nim vždy najdu cestu zpět.

A i když neexistuje žádný univerzální způsob, jak by redaktoři mohli testovat produkt, vím, že existuje Opravdu Miluji nový hydratační krém, když ho neustále přesouvám tam a zpět mezi svou koupelnou (kde dělám svou noční péči o pleť) a svou marnivostí (kde dělám ranní rutinu a make-up). Je to vzácný incident – ​​takový, který se v posledních letech stal jen párkrát.

Po více než dvou týdnech kyvadlové dopravy z koupelny k mé marnivosti a zase zpět získal nový Alpyn Beauty Super Peptide & Ghostberry Repair Cream (62 $) oficiálně mou pečeť schválení.

Hydratační krém Alpyn Beauty, Super Peptide & Ghostberry Barrier & Wrink Repair – $ 62,00

Poznámky k přísadám:

  • Snap-Eight Peptide: Silná kombinace osmi peptidů, které pomáhají uvolnit vzhled výrazových linií.
  • Ghost Berry: Rostlina, která zklidňuje pokožku tím, že zmírňuje zarudnutí a podráždění.
  • Five Ceramide Complex: Směs pěti ceramidů, které pomáhají vázat vlhkost v pokožce a posilují ochrannou bariéru.
  • Hydratuje a regeneruje poškozenou pokožku
  • Složení bez parfemace je bezpečné pro citlivou pokožku
  • Viditelně redukuje výskyt jemných linek a vrásek
  • Drahý
  • Jiné možnosti balení jsou hygieničtější

Proč vaše pokožka potřebuje „opravu“.

I když máte ty nejlepší úmysly, nanášení „příliš“ na pokožku – zvláště s drsnými přísadami a nadměrným odlupováním – může způsobit poškození jemné kožní bariéry. Totéž se může stát kvůli teplotním výkyvům a různým faktorům životního stylu, ale důsledky jsou stejné: zanechá vám pleť, která je špatně schopná zadržovat vlhkost a bránit se proti živlům, takže budete náchylnější k vysušení, podráždění a akné. .

„Při použití drsných čisticích prostředků, drsných produktů, extrémních teplot (např. horká voda) nebo určitých léků může být rovnováha pH vaší pokožky narušena – přirozené bakterie se mohou posouvat, což umožňuje úbytek dobrých bakterií a prospívání špatných bakterií. odstraněny z kůže,“ říká Rachel Nazarian, MD, FAAD, dermatolog ze Schweiger Dermatology Group v New Yorku. “Jeden nebo více posunů kůže tímto směrem může způsobit oslabení kůže a její zánět.”

Pokud vaše kůže náhle, dobře, naštvanější, než obvykle, je to dobré znamení, že je čas přidat do vaší rutiny opravný produkt.

Co je součástí Alpyn Beauty Ghostberry Repair Cream?

To je místo, kde přichází na řadu Alpyn Beauty Ghostberry Repair Cream, o kterém certifikovaná dermatoložka Ranella Hirsh, MD, říká, že je skvělým zklidňujícím prostředkem pro osoby s citlivou pokožkou a oslabenou kožní bariérou.

Jeho hlavní složkou je ghost berry (také nazývaný “sněženka”), který roste především na Západě a již dlouho se používá v bylinné medicíně jako lokální léčba popálenin, podráždění a vyrážky, říká Dr. Jelen. Je tak účinný při léčbě těchto onemocnění, že si získal reputaci jako „přírodní neosporin“ – což by vám mělo poskytnout vodítko, jak dobrý může být pro kožní bariéru, která potřebuje opravu.

Zklidňující a regenerační vlastnosti Ghostberry jsou v krému umocněny pěti-ceramidovým komplexem, který pomáhá zadržovat vlhkost a posilovat lipidovou bariéru vaší pokožky. Dermatologové často označují ceramidy (které se přirozeně vyskytují v kůži) jako „maltu, která drží stavební kameny vašich kožních buněk pohromadě“, což znamená, že čím více jich máte, tím lépe bude posílena vaše bariéra.

Receptura také obsahuje směs osmi peptidů, které vyhlazují a zpevňují pokožku, stejně jako tasmánský pepř, který Dr. Jelen je oblíbený pro své protizánětlivé vlastnosti.

Nejen, že krém dělá zázraky na běžně poškozenou pokožku, ale také získal pečeť schválení National Eczema Association za svou schopnost ošetřovat extrémně citlivou pokožku bez podráždění nebo toxicity.

Co se stalo, když jsem to zkusil?

Hydratační krém jsem začal zkoušet po obzvlášť hektickém výletu, který způsobil méně než hvězdnou reakci mé pokožky. Stres v kombinaci se suchým vzduchem v letadle je spolehlivým receptem na malátnost a dehydrataci, a to je přesně to, s čím jsem po návratu domů bojoval. Tento produkt opravdu nemohl přijít v dokonalejší dobu.

Složení je husté, ale má pěnovou texturu (podobně jako řecký jogurt), díky čemuž se skvěle roztírá – hladce se vmísí do pokožky, aniž by zanechával obávané zbytky, které se obvykle vyskytují u hustších receptur. Jediná věc, kterou jsem neudělal Milovat spočívá v tom, že se dodává v dóze, která bývá méně hygienická než balení s pumpičkou nebo zmáčknutím, protože do ní musíte namáčet prsty, abyste produkt nabrali (vždy Předtím si umyjte ruce, abyste zabránili šíření bakterií způsobujících akné na obličej. Přesto jsem byl ochoten přehlédnout formát vzorce kvůli vynikajícím výsledkům, které přinesl.

Téměř okamžitě po aplikaci mi hydratační krém vymizel poletové podráždění pokožky. Působivější však bylo to, co přišlo o pár dní později. Moje pleť měla znatelně zdravější lesk – s čím obvykle bojuji, protože má pleť má tendenci se vysušovat – a vypadala pevněji než obvykle. Výsledky byly tak působivé (a tak). podle všeho), že jsem si původně myslela, že je to noční hydratační krém, a odsunula jsem ho do koupelny, ale zjistila jsem, že po něm sáhnu i ráno.

Jako nově objevený superfanoušek Alpyn Beauty si udělám zásoby tohoto hydratačního krému na nadcházející sezónu – právě včas, aby došlo k narušení bariéry, která nevyhnutelně doprovází studený a suchý zimní vzduch.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *