Recenze Butter London Oil pro pevnost nehtů| Dobře + dobře

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jsem fanynkou gel laku od doby, kdy moje manikérka před více než deseti lety poprvé vytáhla malou krabičku s modrým světlem a řekla: „To se ti bude líbit.“ Měla pravdu. Díky dlouhé výdrži a žádné době schnutí nemusím netrpělivě čekat na vytvrzení laku, starat se o třísky nebo vláčet zásoby nehtů na dovolené. Přes všechny výhody gelu je jedna věc, které nejsem příznivcem: moje přirozeně dlouhé nehty jsou tenké, lámavé a pak se lámou.

Po nedávné gelové manikúře zády k sobě (něco, co normálně nedělám) mé nehty byly tenké jako papír a zarostlé, slíbila jsem, že se s gelem nadobro zbavím – až do příští dovolené, kdy jsem neodolala kouzlům s gelem. Ale dva objevy změnily můj život (OK, alespoň život mých nehtů): Butter London’s nový Quick Slip Cuticle Oil (22 $), PD Quick Dry Conditioning Drops (18 $), suché olejové sérum, které upravuje kůžičku a urychluje dobu schnutí zrychlil (o tom za chvíli). Používání obou produktů po nagelování znamenalo změnu hry – nejen, že moje nehty zůstaly pevné a nelámaly se, ony se (zalapaly po dechu!) dokonce prodloužily.

Vzhledem k tomu, že gel lak a aceton používaný k jeho odstranění vysušují nehty a kůžičku, je důležité vrátit vlhkost dovnitř. Ve skutečnosti je mylná představa, že byste měli nechat nehty „dýchat“ a vyhýbat se produktům po odstranění gelu, protože nehty mají porézní povrchy, které potřebují hydrataci, říká Christine Doan, nehtová umělkyně a licencovaná estetička z Los Angeles.

„Přemýšlejte o tom jako o plástech nebo oplatkových sušenkách.“ Plást je porézní, ale naplněný samotným medem. Jak med v průběhu času extrahujete, vosk se stává tvrdým a suchým, takže skořápka je náchylnější k poškození a rozbití při jakémkoli nárazu,“ říká Doan. “Vaflová sušenka je dalším příkladem, protože je zcela suchá a pokud ji náhodou vystavíte nárazu, je pravděpodobnější, že se poškodí.”

Pro udržení hydratace nehtů obsahuje Quick Slip Cuticle Oil zvlhčující glycerin a také slunečnicový, jojobový a kokosový olej, změkčovadla, která podporují kožní bariéru. “Společně tyto ingredience zvlhčují kůžičku a kůži kolem nich,” říká dermatolog Hadley King, MD. “Zdraví kůžičky je důležité, protože pomáhá utěsnit přechodovou oblast mezi kůží a nehty.”

Klíčovou složkou PD Quick Dry Conditioning Drops je šípkový olej, který obsahuje protizánětlivé mastné kyseliny a také vitamíny A a C, které všechny hydratují, hydratují a poskytují antioxidační podporu, říká King. Olej také obsahuje vitamín F, což není vitamín, ale název pro kyselinu alfa-linoleovou a kyselinu linolovou, zvlhčující mastné kyseliny, které doplňují kožní bariéru, vysvětluje.

“Vitamin F může být zvláště užitečný pro lidi s kožními onemocněními charakterizovanými narušenou funkcí kožní bariéry, což je běžný problém se suchou kůžičkou,” dodává King.

Měnič hry po gelu

Po nedávném odstranění gel laku jsem používal olej na kůžičku Butter London, jak doporučuje Doan – alespoň jednou denně, zejména před spaním, a poté krém na ruce. Malý štětečkový aplikátor usnadňuje nanášení nehtové kůžičky bez zašpinění pipety, a přestože je bohatý na oleje, textura není mastná.

Pečující kapky jsem si zamilovala v jedné aplikaci – po vyleštění nanesete doprostřed nehtu dotek oleje pomocí malé pipetky Voila, vaše nehty rychle schnou. Nejen, že kapky super urychlily dobu schnutí (skvělé pro lidi, jako jsem já, kteří nevydrží sedět), ale přidaly i pěknou vrstvu lesku. „Kapky aplikuji několik minut po dokončení manikúry – včetně vrchního laku – a jsou téměř okamžitě suché. Po pěti nebo 10 minutách můžete svůj den prožít přirozeně,“ říká Doan.

Upřímně jsem nemohla uvěřit, že se mi po gelové manikúře díky těmto přípravkům zlepšilo zdraví nehtů a kůžičky – obvyklé lámání a lámavost zmizely a nahradily je pevné nehty, které dále rostly. I když jsem ráda (a ulevilo se mi), že nemusím úplně přestat používat gelovou manikúru, protože přináší tak úžasné výsledky, přijala jsem produkty nejen pro použití po gelu, ale také pro mé nehty, aby vykazovaly TLC každý den.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *