Recenze Glow Recipe Peptide Serum z granátového jablka

By | October 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, nákupem prostřednictvím našich odkazů můžete získat provizi Well+Good. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Pokud nejste kosmonaut, ve skutečnosti nemyslíte na gravitaci, dokud se věci trochu nepovolí a nevlečou – na vaší tváři. I když jsem vděčná, že žiju a prožívám stárnutí, přesto se chci cítit co nejlépe a péče o pleť v tom hraje velkou roli. Jelikož mi gravitace klepe na dveře a mám pleť přes 40, hledám produkty, které se zabývají zpevněním. Jedním z nejnovějších produktů, které jsem vyzkoušel, je Glow Recipe Pomegranate Peptide Firming Serum (45 $), které se zaměřuje na jemné linky a vrásky a zároveň se zaměřuje na zpevnění a tónování pokožky, takže se časem zlepšuje.

Co obsahuje zpevňující sérum z granátového jablka Glow Recipe?

Přirozená produkce kolagenu a elastinu v našem těle se s přibývajícím věkem zpomaluje. Glow Recipe Peptidové zpevňující sérum z granátového jablka je vyrobeno z trojice klíčových ingrediencí včetně polypeptidů (konkrétně signálních peptidů a tripeptidů mědi), granátového jablka a kyseliny hyaluronové, které pleť vyhladí, zpevní a hydratují.

„Peptidy jsou aminokyseliny, které tvoří specifické proteiny potřebné pro různé kožní funkce, a polypeptidy jsou delší řetězce spojených aminokyselin, které fungují jako ‚chemičtí poslové‘ a mají jedinečnou schopnost pronikat do našich buněk, aby zabránily opravě nebo nápravě poškození buněk. “ vysvětluje Ava Shamban, MD, certifikovaná dermatologka se sídlem v Beverly Hills.

Vysvětluje, že kolagen naší pokožky se skládá ze tří různých polypeptidových řetězců, takže přidání těchto klíčových polypeptidů do směsi zvyšuje přirozenou produkci kolagenu. Což teoreticky vede k pevnější a mladší pleti. “To dává polypeptidům sílu a schopnost poskytovat řadu výhod proti stárnutí,” říká Dr. Šamban. “Jsou vynikajícím základem pro sérum proti stárnutí, které pomáhá redukovat jemné linky a suchost a podporuje lifting.” tonizuje, zpevňuje a vyplňuje.

Granátové jablko bohaté na antioxidanty ve složení nabízí celou řadu potenciálních výhod. “Bojuje s volnými radikály a poškozením životního prostředí, pigmentací způsobenou poškozením sluncem a obecnými stařeckými skvrnami,” říká Dr. Šamban. “Poskytuje vynikající ochranu proti toxinům a také podporuje efektivitu produkce kolagenu.” To vše z něj dělá skvělou složku pro boj proti známkám stárnutí.

Moje upřímná recenze Glow Recipe Granátové jablko zpevňující sérum

V minulosti jsem měl s produkty Glow Recipe štěstí – jen se mě zeptejte na škrcení, které na mě má jemný čisticí prostředek Blueberry Bounce a hyaluronové sérum Plum Pump! – takže jsem samozřejmě byla ohledně zpevňujícího séra z granátového jablka dost optimistická.

Na první pokus jsem si všiml, že vzorec měl trochu váhu a měl mléčný vzhled. Přesto se mi rychle vstřebal do pokožky, aniž by ve mně zanechal lepkavý nebo znatelný pocit.

Okamžitě jsem si všimla, že moje pleť má zdravější záři a po týdnu jsem cítila, že vypadá plnější a hydratovanější. Na Glow Recipe obecně se mi moc líbí, že se produkty snadno používají a jsou ideální pro citlivé typy pleti, přesto účinné. (Navíc obal produktu je vždy opravdu pěkný; tento je dodáván v nádherné červené!)

Celkově jsem se zpevňujícím sérem docela spokojená a plánuji ho používat ještě minimálně měsíc, abych viděla, jak lépe mi zlepší pleť.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *