Recenze hydratačního krému společnosti Three Ships Firm Believer

By | November 3, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jako dlouholetá kosmetická redaktorka jsem si příliš vědoma, že najít perfektní hydratační krém může být obtížné a sezónní. Co funguje v zimě, může být v létě příliš husté a lepkavé. To, co v létě dokonale hydratuje a vyživuje, může na podzim zanechávat vaši pokožku obzvlášť suchou. Když máte pocit, že jste konečně našli něco, co bude trvale fungovat s vaší pletí, začnou vám kolísat hormony a vy potřebujete něco úplně nového.

Což mě přivádí k Three Ships Firm Believer Goji Stem Cell + Granátové jablko vyhlazující krk + krém na obličej (42 $)

Protože někdo se suchou pletí náchylnou k rosacei vstupuje do nejchladnějších a nejbrutálnějších měsíců v roce, hledal jsem hydratační krém s extrémně bohatou texturou, který by nejen hluboce hydratoval mou pokožku, ale také mi pomohl stát se viditelně viditelnější. textura a tón. Jak jsem tento hydratační krém používala pravidelně, moje pleť začala vypadat čím dál zářivější, pevnější a pružnější. Zde je důvod.

Ingredience

Hydratační krém Firm Believer obsahuje tři aktivní složky, které po smíchání pomáhají zlepšit pružnost a pevnost pokožky. Zatímco většina lidí na světě zná přísady, jako je retinol, niacinamid a kyselina hyaluronová, existují přírodní přísady, které jsou stejně účinné jako jejich rušnější protějšky.

1. Extrakt z granátového jablka Extrakt z granátového jablka je extrémně silným antioxidantem a součástí aktivního koktejlu tohoto hydratačního krému. Neutralizuje volné radikály a má také hydratační účinek. Protože Three Ships chce být co nejudržitelnější společností, je extrakt z granátového jablka v této speciální receptuře spíše recyklován z průmyslu šťáv, než aby se plýtval a posílal na skládku.

2. Kmenové buňky protěže

Vědci neustále hledají rostliny, kterým se daří v extrémních klimatických podmínkách a musí odolávat drsné, chladné realitě každodenního života jako zdroj inspirace pro péči o pleť. Květ protěže roste přes míli v nadmořské výšce, počínaje 5 900 stopami. Jeho listy vypadají, jako by byly vyrobeny z plsti, s malými vláknitými vlákny, které slouží jako ochrana před studeným větrem a UV zářením. Tato receptura využívá rostlinné kmenové buňky z udržitelných zdrojů ke zvýšení elasticity a tloušťky pokožky, což zase zlepšuje vzhled jemných linek.

3. Kmenové buňky Goji Berry

V neposlední řadě byly kmenové buňky goji v tomto vzorci studovány, aby zabránily tomu, co je známé jako glykace – proces, ke kterému dochází, když je molekulám cukru umožněno přilnout k lipidům v naší kůži, což způsobí rozpad kolagenu, který zase vede k povadlé kůži.

Pocit a aplikace

Pokud hledáte silný hydratační krém, tento je pro vás. „Tento krém byl speciálně vyvinut pro citlivou pokožku na našem krku. Tato oblast obsahuje méně kolagenu, díky čemuž je časem mnohem náchylnější k ochabování a natahování,“ říká Krystin Seiver, licencovaná estetika a ředitelka prodeje a vzdělávání ve Three Ships Beauty. “Firm Believer obsahuje několik klinicky ověřených složek a je formulován tak, aby poskytoval znatelné zlepšení na podporu přirozeného procesu stárnutí.”

Každodenní používání hydratačního krému má okamžité i dlouhodobé účinky. Krátkodobě hydratační krém napomáhá k intenzivní hydrataci pokožky a je na dotek hustý a bohatý jako La Mer, z dlouhodobého hlediska všechny složky aktivně působí a zpevňují pokožku. Jedna uživatelka krému řekla: „Rád jsem si nanášel tento produkt na krk. Uvědomila jsem si, že jsem svůj krk při každodenním čištění a hydrataci do značné míry ignorovala. Všiml jsem si rozdílu mezi suchostí a ochablou kůží, protože se cítila a vypadala pevnější.“

K aplikaci stačí jediné napumpování z lahvičky, abyste dostali přesně takovou dávku, jakou potřebujete nanést na krk a obličej ráno a večer. Seiver říká, že lidé s obzvláště suchou kůží by měli zkusit přidat kapku nebo dvě šípkového oleje do vzorce, aby lépe hydratovali svou pokožku. „Pokud máte rádi nástroje jako gua sha, je to skvělá kombinace pro vaši praxi,“ dodává. “Vždy se ujistěte, že máte dostatek produktu, abyste se vyhnuli přetahování.”

Každodenní používání má pomoci napnout a zpevnit pokožku a snížit její ochabování – ale nenazývejte to anti-aging, což Seiver říká, že značka nikdy nebude kázat. Místo toho, tři lodě ‘pojetí stárnutí cítí osvěžující pozitivní. „Věříme, že stárnutí je dar a privilegium – nikoli ‚problém‘, který je třeba vyřešit,“ říká Seiver. “Věříme, že našim zákazníkům poskytujeme pečlivé formulace, které přinesou to nejlepší z jejich pleti v každém věku a pomohou jim přirozeně dosáhnout výsledků, které chtějí.”


Články Well+Good odkazují na vědecké, spolehlivé, aktuální a robustní studie na podporu informací, které sdílíme. Na své cestě za wellness nám můžete věřit.

  1. Vigneron, Jean Pol a kol. “Optická struktura a funkce bílých vláknitých chloupků pokrývajících listeny protěže.” arXiv:0710.2695 [physics.optics]14. října 2007, https://arxiv.org/abs/0710.2695.

  2. Yoo JH, Lee JS, Jang JH, Jung JI, Kim EJ, Choi SY. AGEs Blocker™ (smíšený extrakt z plodů goji, fíků a korejské máty) inhibuje stárnutí pokožky způsobené streptozotocinem indukovanou glykací u bezsrstých myší. Předchozí Nutr Food Sci. 30. června 2023; 28 (2): 134-140. doi: 10.3746/pnf.2023.28.2.134. PMID: 37416794; PMCID: PMC10321449.


Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *