Recenze It Cosmetics No-Tug Eyeshadow

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Již delší dobu fandím produktům It Cosmetics a oblíbený hydratační krém Confidence in a Cream, rozjasňující krém Bye Bye Under Eye a objemová řasenka Hello Lashes+ jsou součástí mé pravidelné řady. Vzorce této značky byly vyvinuty pod vedením dermatologů, aby upřednostňovaly zdraví a výkon pleti, a nejnovější přírůstek do mé rutiny – voděodolná tyčinka na oční stíny It Cosmetics Superhero No-Tug – je toho přímým důkazem.

Díky technologii bez tahání tužky a ultra mísitelnému složení můžete použít několik tahů pro hladký, sotva viditelný vzhled, nebo přidat několik dalších vrstev pro intenzivnější kouřové oko – to vše bez tahání citlivé pokožky kolem tvé oči. Lze jej nosit po celý den, aniž by způsoboval vrásky.

Testoval jsem Superhero Sticks několik měsíců a byl jsem nekonečně ohromen tím, jak snadno se používají. Například, proč bych se měl obtěžovat se štětcem a pudrem, když mohu nanést jen kapku barvy? Žádné slévání, žádné blednutí a žádný pocit, jako bych měla jít do školy krásy, abych si nanesla oční stíny.

Můj oblíbený odstín je Super Slate, perleťový šedohnědý, díky kterému vypadají mé oříškové oči jasnější a nepůsobí příliš tmavě ani příliš světle. Také mi dává perfektní množství třpytu, který vypadá krásně sám o sobě a dodává make-upu rozměr, když je navrstven na jiný oční make-up. Tyhle věci jsem nosila celý den – od pracovní snídaně po pozdní večeři a drinky s přáteli. Vzorec obstojí bez ohledu na to, jak moc pláčete nebo jak je slunce v Los Angeles spalující (nápověda: velmi spalující horko).

Takto vypadá můj oční make-up po osmi hodinách práce (včetně slunečného brunche venku):

Foto: Gina Vaynshteyn

Stejně jako všechny produkty It Cosmetics jsou oční stíny naplněny složkami podporujícími zdraví pokožky, jako je hydrolyzovaný kolagen (který může zvýšit elasticitu a vyhlazovat jemné linky), kofein (který bojuje proti zánětům a otokům) a tripeptidový komplex (který pomáhá udržovat pokožku kyprou). a hladké držení). Získáte tak nejen skvělé složení krémových očních stínů, ale také směs složek proti stárnutí, které působí kouzla při každé aplikaci. To je docela sladká třešnička na dortu.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *