Recenze Kérastase Blond Absolu | Dobře + dobře

By | September 20, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Můj vztah k vlasům do značné míry spadá pod heslo „je to složité“. Jsem přirozeně blondýnka a vždy jsem milovala svou barvu (zvláště od té doby, co můj stylista začal přidávat melír, aby zakryl mé šediny), ale mám také seznam, který nemám ráda, mezi něž patří má jemná textura, mastná pokožka hlavy a podobné super suché konečky vlasů včetně odbarvování. . Povzdech.

Naštěstí moje prosby k vlasovým bohům, aby zjednodušili můj vztah k mým vlasům, byly konečně zodpovězeny uvedením Kérastase Blond Absolu 2% čistého séra kyseliny hyaluronové (58 $), prvního produktu této značky určeného speciálně pro blondýnky. Sérum s vyváženou hodnotou pH – s nejvyšším podílem kyseliny hyaluronové vždy Pro použití ve vlasovém produktu – hydratuje a regeneruje pokožku hlavy, zmírňuje suchost a poškození od bělení a zároveň posiluje vlasy a zlepšuje lesk. Vzorec je tak dokonalý pro mé specifické potřeby, že jsem si občas říkal, jestli mě společnost nešpehuje.

Ukazuje se, že tímto uvedením na trh Kérastase nejen odpověděl na mé volání po péči o vlasy, ale také vyšel vstříc potřebám blondýnek po celém světě. Zdá se, že jedna věc, kterou máme všichni společnou (kromě údajné větší zábavy), je potřeba produktů šetrných k bělidlům.

„Cesta a barva vlasů každého člověka je jiná a typ vlasů, struktura vlasů a požadovaný výsledek ovlivní integritu vlasů po odbarvení,“ říká Bradley Leake, kadeřník celebrit z Los Angeles. „Po odbarvování.“ „Používání správných produktů je nezbytné pro prevenci lámání vlasů a pro zvlhčení a opravu vašich svěžích blond vlasů.“

Sérum Kérastase upevňuje svůj status jednoho z těch „skutečných“ produktů díky vysoké koncentraci kyseliny hyaluronové, která okamžitě hydratuje poškozené vlasy. V testech opravil roční poškození povrchu již po jednom použití, přičemž testeři hlásili, že jejich vlasy byly o 95 procent silnější a o 96 procent více zvlhčené.

“Kyselina hyaluronová pomáhá opravit a udržet vlhkost, aby hydratovala a chránila vlasy v jejich jemném stavu po odbarvení,” říká Leake. “Schopnost aplikovat koncentrovanou dávku hydratace a opravy je pro blondýnky klíčová a nyní můžete dosáhnout obojího s jediným produktem.”

Mohla by Kérastase Blond Absolu zlepšit můj vztah k mým vlasům?

Uvedení Kérastase Blond Absolu na trh se shodovalo s mým melírovacím termínem na konci léta, takže jsem byla nadšená, když jsem po návštěvě kadeřníka viděla, jak produkt funguje. Návod k použití doporučuje nanést sedm pumpiček séra na vlasovou pokožku a sedm až 13 pumpiček do ručníkem vysušených délek vlasů a přípravek jemně vmasírovat. Nakonec to bylo pro mé vlasy příliš mnoho, zvláště u kořínků, kde je mastné vždy problém.

S ohledem na to Leake doporučuje upravit množství produktu, které používáte, na základě hustoty a struktury vašich vlasů. Navrhuje zaměřit vaši aplikaci na vybělené nebo zesvětlené oblasti, které „mohou potřebovat nějaké TLC“. Trvalo mi několik pokusů, než jsem našla perfektní dávkování pro své vlasy – nakonec to byly tři pumpy na pokožku hlavy a sedm na délky – ale jakmile se mi to povedlo, zažila jsem ty nejjemnější a nejlesklejší vlasy po melírování, jaké si pamatuji. Namísto suchosti na koncích moje prameny vypadaly a byly hydratované a plnější a nebylo možné mluvit o žádných otravných pramenech.

Jakmile jsem snížila množství séra, které jsem aplikovala na pokožku hlavy, mohla jsem mezi mytími zůstat až tři dny – pro mě osobní maximum. A téměř měsíc po mé návštěvě u kadeřníka zůstala barva, hladkost a lesk mých vlasů stabilní.

I když nikdy nebudu mít pramínky bez vlasů, které ostatním závidím (díky, genetika), nové sérum Kérastase dokázalo zázraky a zlepšilo můj vztah k mým nyní zdravějším vlasům.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *