Recenze kouzelného vodního krému Charlotte Tilbury

By | September 8, 2023

EVystavení znečištění, počasí a klimatizace v kombinaci s mobilním a minimálním životním stylem jsou náročné pro tělo, ale také pro naši pokožku. Když tyto moderní faktory sečtete, získáte dokonalý recept na dehydratovanou, matnou a nejednotně vypadající pleť, říká Sofia Tilbury, múza globální značky a umělecká ředitelka kosmetické značky Charlotte Tilbury (a Charlottina neteř). Zatímco pracovala v zákulisí jako maskérka, Charlotte si uvědomila, že dehydratace je problémem pro klienty všech typů a tónů pleti. Odborník na krásu proto spolupracoval s předními vědci v oblasti péče o pleť, aby vytvořili produkt, který okamžitě oživí žíznivou pokožku.

Výsledek: Charlotte Tilbury Magic Water Cream (100 $), lehký, hydratační gelový hydratační krém inspirovaný ikonickým Magic Cream značky (jeden z nich se každou minutu prodává po celém světě). Nejnovější „kouzlo“ je navrženo tak, aby vyrovnalo, vyhladilo a naplnilo dehydratovanou pokožku. Používá jemné složení bez parfemace, které dodává „sladkou vodní záři“ za méně než 30 sekund a zároveň zlepšuje vzhled a hydrataci pokožky v průběhu času.

Hlavním hrdinou receptury je Charlottina ochranná známka Waterlocking Fusion Technology, směs složek zklidňujících pokožku včetně Hydagen Aquaporin, která trénuje kožní bariéru, aby si udržela více vlhkosti a poskytuje 100 hodin hydratace při každém použití, říká Sofia Tilbury.

“Je to perfektní každodenní hydratační krém – textura, která rozbíjí vodu, poskytuje intenzivní hydrataci jako proud vody na pokožce a zároveň je beztížný, čistí póry a reguluje mastnotu pro orosený, skleněný lesk,” vysvětluje.

Složení také obsahuje kyselinu hyaluronovou, aloe vera a vitamíny C a E pro boj s dehydratací a viditelnými známkami citlivosti pokožky. Obsahuje také niacinamid, který Tilbury popisuje jako „jednu z našich oblíbených ingrediencí pro vyhlazení a rovnováhu pokožky při práci v souladu s hydratační technologií“, aby posílila kožní bariéru a poskytla okamžitý svěží lesk. V klinických studiích účastníci uvedli, že jejich tón pleti se zdál o 69 procent rovnoměrnější a že jejich velikost pórů se zdála být zmenšena o 54 procent za pouhých 28 sekund. Po 28 dnech 100 procent testujících zaznamenalo snížení výskytu zarudnutí a 74 procent zaznamenalo hladší pokožku.

Moje kůže je ponořená do kouzelné vody

Tilbury říká, že Charlotte Tilbury Magic Water Cream je vhodný pro všechny typy pleti a že jeho peptidový komplex je ideální pro mou zralou, smíšenou pleť. Protože se krém nikdy „nehrudkuje, neroluje ani neklouže“, nosí ho raději pod make-up. Pomocí nechvalně známé obličejové techniky „Tilbury Tap“ jsem nanesl krém na tváře, čelist a čelo. Rozplynul se do mé kůže jako kouzlem a během několika sekund jsem ucítil slibovanou orosenou záři, zejména kolem lícních kostí. Ať už jsem ho nosila pod lehkým nebo silným make-upem, moje pleť byla hladká a plná, ale nikdy nebyla mastná – a to ani v těch největších letních vedrech. Můj nový trik je přejet si pár kousků na lícní kosti přes make-up, když chci osvěžit svůj jas. Krém jsem si nanesla také na krk a dekolt a líbí se mi, jak vyhlazuje můj nejednotný tón pleti a dodává extra jas pod moji čelist.

Dalším tipem Tilbury je nanášení krému při cestování letadlem, aby se zabránilo dehydrataci. Jak se ukázalo, krátce po obdržení vzorku produktu jsem si zarezervoval let. Zatímco naprosto nádherná nádoba (poutací na každém toaletním stolku) byla trochu objemná, aby se mi vešla do příručního zavazadla, večer před a ráno po letu jsem se krémem bohatě namazal. Moje obvyklá bolestivost po letu se nikdy neobjevila – místo toho jsem měl obličej hydratovaný a osvěžený. (Ahoj, Charlotte, co takhle krém cestovní velikosti, který můžeme hodit do naší palubní tašky?)

Teď se těším, až budu krém používat v nadcházejících chladnějších měsících, kdy se mi pleť ochladí Opravdu dehydratovaný. Moderní život si totiž na naší pokožce vybírá svou daň každé roční období a já jsem ráda, že najdu produkt, který dokáže “kouzelně” uhasit mou žíznivou pokožku po celý rok.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *