Recenze Living Proof Curl Moisturizing Shine Oil

By | September 8, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři nezávisle vybírají tyto produkty, Well+Good může získat provizi, pokud provedete nákup prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Jako člověk s přirozeně kudrnatými vlasy vždy hledám dobré řešení pro sušení na vzduchu. Naštěstí pro mě (a ne tolik kvůli volnému místu, které mám v domě), moje práce zahrnuje testování tisíců produktů vlasové péče. Vyzkoušel jsem všechny druhy receptur a tvrdil jsem, že dokážou uhladit krepatění, definovat kadeře a zanechávat prameny lesklejší a zdravější než kdy jindy, a našel jsem několik úspěšných šamponů, kondicionérů, krémů a sér. Ale nenašel jsem vlasový olej určený speciálně pro kudrnaté vlasy, který by se mi opravdu líbil, dokud jsem nepotkal Living Proof Curl Moisturizing Shine Oil.

Podle mých zkušeností má mnoho olejů, které jsou vhodné pro kudrlinky, tendenci zatěžovat mé vlasy a způsobit, že jsou mastné nebo příliš rovné (vzpomíná na dny tance na střední škole, *chvěje se*). V závislosti na typu kudrlin, které máte, může být obtížné najít něco, co vám poskytne definici, aniž by to vypadalo, že jste si vlasy nemyli týdny. Living Proof Shine Oil však není jen obyčejný vlasový olej – je to chladivý vlasový olej. Je to lehký dokončovací olej, který zanechává prameny lesklé a hedvábně hladké – a proto jsem na něj celé měsíce přísahal, že bude styling bez problémů.

Nejen, že moje vlasy vypadají lesklé a silné, ale také pomáhá udržet vlhkost a udržovat hladkou, hebkou hřívu – ale musíte ji aplikovat na mokré vlasy, abyste získali hydratační výhody. Profesionální kadeřnice Lauraine Bailey vysvětluje, že „olej funguje jako sealant, uzamyká veškerou vlhkost, která je na vlasy aplikována.“ Pokud tedy po sprše použijete tento (nebo jakýkoli jiný) olej, pomůže vám uzavřít vodu do vlasů Store prameny a udržujte je hydratované po celý den. Supersíla Shine Oil spočívá v tom, že má pět ultra výživných olejů, které působí v průběhu času a zajišťují, že nebudete muset strávit ani minutu navíc stylingem.

Vzorec je skvělý pro vlnité, kudrnaté a kudrnaté textury. Je dostatečně silný na husté vlasy (a nemusíte používat velké množství produktu, abyste pokryl velkou plochu), ale není vůbec těžký, takže pokud máte vlasy řidší nebo jemnější, nemusíte se bát že vypadáš, jako bys právě nanesl hrst pomády.

Zatímco mým oblíbeným stylingovým nástrojem je fénovací kartáč Drybar Double Shot (když chci rovné a objemné vlasy), používám Shine Oil pro téměř snadné sušení na vzduchu ve dnech, kdy jsou moje vlnité kadeře definované a snadno se upravují (žádné zacuchání vlasů). , žádné krepatění). Potřebuji jen pár pumpiček oleje, které zapracuji do svých pramenů po sprchování (všude kromě pokožky hlavy, abych se vyhnul mastným kořínkům). Rychle se také vstřebává, takže se nemusíte bát ho do vlasů příliš dlouho vmasírovat.

Za 34 dolarů na osobu si mohu ráno užívat o něco déle (více psího mazlení, méně úpravy vlasů) a skončit s nádhernou vlnou, se kterou nemusím nic moc dělat. Vyhrát!

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *