Recenze náplastí na vrásky Nurive CoreVital Advanced| Dobře + dobře

By | October 16, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

V dnešní době je na všechno náplast pro krásu: Na pupínky si můžete nalepit nálepku ve tvaru hvězdy, na váčky pod očima nalepit pár půlměsíců a vyblednout zabarvení se stěží tečkou. Vždy jsem milovala cílené, okamžité výsledky, které tyto kouzelné obvazy přinášejí, ale jako člověk se zralou pletí jsem ještě nenašel takový, který by pomohl s mou největší starostí o pleť – jmenovitě vráskami.

Když jsem zjistil, že značka, která stojí za nejprodávanějšími (a oblíbenými 45 000 pětihvězdičkovými recenzemi) náplastmi na pupínky od Amazonu, nedávno vydala speciální náplast na vrásky, věděl jsem, že to musím vyzkoušet na vlastní kůži.

Nové náplasti Nurive CoreVital Advanced Wrinkle Patches (22 $) jsou navrženy tak, aby redukovaly jemné linky a vrásky, obnovily zářivost a zpevnily pokožku. Jsou obohaceny o řadu účinných složek proti stárnutí, včetně retinolu (pro zvýšení obnovy buněk), hydrolyzovaného kolagenu (pro vyhlazení pokožky), adenosinu (pro zpevnění jemných linek a vrásek) a epidermálních růstových faktorů (pro stimulaci pokožky). produkce kolagenu a elastinu). Obsahují také hyaluronát sodný – solnou formu kyseliny hyaluronové s menšími molekulami pro hlubší pronikání – pro dodání vlhkosti a kypření pokožky.

Otestujte náplasti

Trojúhelníkové náplasti jsou k dispozici ve třech velikostech, takže je lze použít na více místech. Menší náplasti fungují dobře na vrány a linky “11” mezi obočím, zatímco větší náplasti lze použít na vrásky na čele a hlubší linie úsměvu. Návod doporučuje nosit náplasti alespoň pět hodin a aplikovat je před spaním. Před spaním jsem si tedy nanesla náplasti na čelo, 11 linek, vrány, tváře a bradu – celkem osm – za použití doporučené metody vyhlazení pokožky dvěma prsty a následné aplikace náplasti. I když jsem po aplikaci náplasti cítil mírné škubání, nebylo to nepříjemné a neměl jsem problém s nalepenou náplastí usnout.

Když jsem se však probudil, měl jsem na povlaku na polštáři a povlečení více skvrn než na obličeji – a totéž se stalo další noc. I když je pro mě těžké říci, jak dlouho byly náplasti skutečně ponechány, všiml jsem si znatelného zlepšení vrásek na čele a vrásek na čele, což byly také jediné náplasti, které mi ráno na obličeji zůstaly. Náplasti jsou navrženy tak, aby při dalším používání poskytovaly nejlepší výsledky, takže je budu zkoušet i nadále, ale tentokrát během dne, kdy se mohu ujistit, že všechny zůstanou na svém místě.

Pokud chcete okamžitě vyhladit pokožku – řekněme před velkou událostí – tyto náplasti vám dodají potřebnou podporu.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *