Recenze Shiseido RevitalEssence Foundation | Dobře + dobře

By | September 15, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

V posledních letech se můj vztah k nadaci změnil. Před rokem 2020 se mi jen zřídkakdy stávalo, že jsem odcházela z domu s odhalenou tváří – celou dobu jsem byla zarytá matná make-up s plným krycím efektem. Ale když přišlo uzamčení, (jako mnoho jiných) jsem udělal krok zpět od toho plného půvabu… a od té doby už nejsem stejný. Nyní preferuji flexibilní, orosený podklad s lehkým až středním krytím. Bonusem je, pokud obsahuje složky péče o pleť, zejména ty, které jsou dobré pro moji neustále se měnící perimenopauzální (nad 40) pleť. Málokomu se to někdy podařilo, ale nedávno jsem objevil nového uchazeče, který bych přidal do své řady: Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF 30 (56 $).

Jak to funguje

Shiseido existuje již dlouhou dobu (společnost byla založena v roce 1872!) a je průkopníkem v řadě kategorií make-upu, zejména pleti. Nadace RevitalEssence Skin Glow Foundation je průlomová a nová pro značku, protože používá stejné aktivní složky, jaké Shiseido používá ve svých sérech péče o pleť. Takže toto není vaše běžná pleťová báze – je doslova Péče o kůži.

Na produktu byly provedeny dvě nezávislé klinické studie, které přinesly některé zajímavé výsledky: 86 procent uvedlo méně viditelné jemné linky za pouhý týden, zatímco 94 procent a 91 procent uvedlo, že jejich holá pokožka vypadala hladší a zářivější.

A to dává smysl kvůli ingrediencím. RevitalEssence obsahuje dvě silné aktivní složky: fermentovaný kefír+ a niacinamid. „Fermentovaný Kefir+ je silné prebiotikum, které pomáhá udržovat zdravou rovnováhu mikrobiomu,“ říká James Boehmer, globální umělecký ředitel Shiseido Makeup. “Vyrábí se z japonské rýže, která je fermentována a přeměněna na menší molekuly, aby se usnadnila vstřebávání, posílila bariérová funkce pokožky a zlepšila se hydratace a lesk.” Dodává, že niacinamid, vitamín B, pomáhá restrukturalizovat pokožku a vyrovnat pokožku. tón. „Společně tato dvě prebiotika fungují synergicky, aby zajistily zdravou a zářící pokožku. Holá pleť je viditelně hladší, zářivější a jemné linky jsou viditelně redukovány za pouhý týden,“ říká.

Kromě ingrediencí je velkým přínosem tohoto základu jeho všestrannost, kterou Boehmer chválí. “Myslím, že tato nadace může splnit mnoho různých potřeb,” říká. „Pro minimalisty, kteří chtějí hybridní produkt s multitaskingovými funkcemi, je to perfektní základ. Těm z nás – včetně mě –, kteří mají oddanější a propracovanější rutinu péče o pleť a make-up, poskytuje tento základní nátěr střední, budovatelnou povrchovou úpravu, která září za povrch.“ Boehmer kromě všestrannosti aplikace zdůrazňuje, že širokospektrální ochrana před sluncem a smyslová textura se hodí pro jakýkoli životní styl a příležitost.

Moje upřímná recenze

Přestože složení obsahuje opalovací krém, většina dermatologů vám řekne, že SPF v make-upu pravděpodobně nestačí k plné ochraně, takže i tak se nejprve natírám opalovacím krémem. Boehmer mi řekl, že produkt lze nanášet štětcem, ale nejraději to dělá rukama, což usnadňuje zapracování složení podobné séru do pokožky. Následovala jsem jeho vedení a používala jsem prsty a opravdu se mi líbilo, jak byl základ aplikován.

Mám přirozené zarudnutí a stačí malé množství podkladové báze, které to hned rozetře. Protože se jedná o sestavitelný základ, který obsahuje vysoké množství složek péče o pleť, je důležité začít v malém. Trochu je daleko – opravdu potřebujete jen jednu pumpu – což znamená, že jedna lahvička ujde dlouhou cestu. Po používání produktu asi týden jsem si všiml, že moje pleť vypadá jasnější. Nicméně u mých jemných vrásek c (momentálně jsem mezi botoxovými sezeními) se moc nezměnilo.

Celkově si myslím, že je to fantastický základ, zejména pro každodenní použití. Miluji konzistenci složení a výhody, které poskytuje pleti. Shiseido RevitalEssence Skin Glow Foundation SPF 30 je skutečně průkopníkem v kategorii make-upu, takže si ji vyzvedněte na své příští cestě za kosmetickými nákupy. Nebudeš toho litovat.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *