Recenze Strivectin Brighten and Restore pro zralou pleť| Dobře + dobře

By | October 30, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Pro některé z nás s sebou strašidelná sezóna přináší děsivé odhalení poškození sluncem z minulého léta. Jakmile srpnová záře pomine, často za sebou zanechá melasma a hyperpigmentaci – což znamená, že budete muset večer více používat přísady zlepšující tón pleti, jako je vitamín C a retinol.

Abych bojovala se změnami barvy na své vlastní pleti, vzala jsem si StriVectin Brighten & Restore Discovery Kit, který je navržen tak, aby – uhodli jste – rozjasnil a obnovil pleť. Cenově dostupné trio zahrnuje velkorysé velikosti tří produktů – Super-C Retinol Brighten & Correct Vitamin C Serum, Multi-Action Restorative Cream a Super-C Dark Circle Brightening Eye Serum – vše za 39 $. Mým cílem u sady bylo minimalizovat poškození sluncem, ale fakt, že také pomáhá redukovat vrásky, je obrovský bonus – multitasking je nutností!

Jak to funguje

Produkty jsou navrženy tak, aby synergicky působily na rozjasnění, hydrataci a tonizaci pleti. Hlavní složkou sady je vitamín C, který je známý svými účinky proti zabarvení. “Vitamín C zesvětluje pokožku snížením regulace enzymu zvaného tyrosináza, což je klíčový enzym v procesu syntézy melaninu,” říká dermatologička Rebecca Marcus, MD, FAAD. Kromě účinku proti slunečním skvrnám také pomáhá zesvětlit tmavé oblasti pokožky – tmavé kruhy, což vysvětluje hlavní složku očního produktu.

Sérum kombinuje účinnou složku s retinolem, díky kterému je tón pleti večer ještě intenzivnější. “Vitamin C a retinol stimulují produkci kolagenu a retinol také inhibuje rozpad kolagenu a zlepšuje buněčný obrat,” říká Dr. Marcusi. “Kombinace v jediném séru by mohla být prospěšná, protože snižuje počet kroků v rutině péče o pleť.”

Přestože Multi-Action Restorative Cream obsahuje jen málo účinných látek, plní velmi důležitý účel jako součást celkové léčby. “Použití krému přes sérum může zvýšit aktivitu séra posílením kožní bariéry a zabráněním odpařování vlhkosti z pokožky,” říká Dr. Marcusi. “Bambucké máslo v krému je vynikající změkčovadlo a pomáhá podporovat kožní bariéru a snižovat transepidermální ztrátu vody.”

Co se stalo, když jsem to zkusil?

Super-C Dark Circle Brightening Eye Serum je lehké, jasné složení a po několika dnech používání jsem zaznamenala rozjasňující a zpevňující účinek. Jelikož mám pleť hodně suchou, nanáším ho večer pod oční krém. Oceňuji koncentrovaný efekt, ale nezpůsobuje žádné podráždění a skvěle se nanáší pod korektor (kterého jsem potřebovala méně, protože se mi redukovaly tmavé kruhy pod očima!).

Obličejové sérum je také lehké a vůní mi připomíná žvýkací tablety vitamínu C! Měla jsem však radost, že nebyl přehnaně parfémovaný a hlavně nelepil. Od té doby, co jsem ho začala používat, moje pleť byla Tak hladká – jako po ošetření obličeje. I když přípravek používám denně, retinol (spíše překvapivě!) mou pokožku nedráždil ani nezpůsoboval její loupání. Spíše moje pleť vypadá zářivě a poškození letním sluncem začíná znatelně mizet. Jsem nadšený z bezbolestného, ​​ziskového efektu.

Multi-Action Restorative Cream je velmi hydratační, ale zcela rychle se vstřebává. Miluji tento krém, když je moje pleť suchá a používám ho ve dne i v noci. Neucpává póry a je ideálním podkladem pod make-up. Slibuje také benefity proti stárnutí a vzhledem k tomu, že při používání této sady moje čelo vypadá, jako bych měla botox (bez jehel!), tak je to skvělá koupě.

Když jsem poprvé vyzkoušela toto trio, zaujalo mě, jak rozzářená a hladká moje pleť vypadala. Teď jsem to jen já a trio Strivectin power pro efektivní ranní rutinu péče o pleť.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *