Recenze Summer Fridays Rich Cushion Cream

By | September 9, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Když přemýšlím o svém ideálním hydratačním krému, mám podivně konkrétní seznam požadavků. Chci husté složení, které je těžké, ale je dostatečně lehké pro každodenní použití a během několika sekund se vstřebá do pokožky. Chci, aby byl nabitý super hydratačními látkami a přísadami šetrnými k bariérám, ale nic, co by ucpalo mé póry nebo způsobilo podráždění nebo akné. Chci něco s klinickými daty, které podpoří jeho tvrzení, a i když to není nicnedělání, miluji pěkný produkt, který mohu nechat na své ješitnosti.

A teď, s uvedením nového krému Summer Fridays Rich Cushion Cream Ultra Plumping Moisturizer, mohu mít právě to.

Letní pátek, bohatý polštářkový krémový ultra plumpující hydratační krém – 52,00 dolarů

Informace o složkách

Glycerol: zvlhčovadlo, které nasává vodu do pokožky a zlepšuje hydrataci

Squalane: změkčovadlo změkčující pokožku, které poskytuje antioxidační ochranu a zvyšuje hladinu vlhkosti pokožky

alantoin: multitasking složka, která zklidňuje, exfoliuje, hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje pokožku

Heřmánek: Zklidňující složka přírodního původu zklidňuje citlivou pokožku, zklidňuje zarudnutí a zklidňuje záněty

  • Hydratuje a zjemňuje pokožku
  • Neucpává póry
  • Lehké a přesto bohaté

Krém Rich Cushion Cream, obohacený o glycerin, skvalan, heřmánek a alantoin, je klinicky prokázán (na základě nezávislých klinických a spotřebitelských studií), že zlepšuje hydrataci okamžitě i v průběhu času. Vyplňuje, zklidňuje a podporuje bariéru, ale je nekomedogenní, což znamená, že funguje bez ucpávání pórů. Receptura bez parfemace dokonce získala pečeť schválení National Eczema Association, která se uděluje produktům, které prošly přísným testováním citlivosti, dráždivosti a toxicity a splňují přísné normy NEA’s Scientific Oversight Committee.

Zatímco dlouhý seznam chvály a výhod hydratačního krému je jistě přesvědčivý, je to zklidňující textura a konzistence rozplývající se v ústech, která mě zaujala nejvíce. Krém na první pohled vypadá a působí ultra hustým dojmem, téměř jako kapka másla při pokojové teplotě. Ale při aplikaci se rozpustí a vsákne do pokožky bez větší námahy. Okamžitě se zklidní hluboko do pokožky, zabalí mou pleť do příjemné malé přikrývky vlhkosti a zanechá na povrchu mírné zvýšení vlhkosti. Je také překvapivě všestranný, zvláště pro tak bohatý krém. Značka doporučuje používat krém během dne a večer, jako hydratační make-up primer ráno a jako poslední krok vaší péče o pleť před spaním. I když mám tendenci se rozhodnout pro něco lehčího během dne, miluji 24/7 hydrataci, kterou dostávám od Rich Cushion Cream – to dokážu cítit rozdíl. Zkombinovala jsem to s 5+ různými SPF a několika make-upy na celé obličeje a nedošlo k žádnému žmolkování.

A jako u všech produktů Summer Fridays je samotné balení ohromující. Dětské modré sklo je jemné, ale luxusní a na mém toaletním stolku vypadá skvěle. Moje jediná výtka, a to malá, je, že nesnáším strkat své špinavé malíčky do sklenice – mnohem raději bych v ceně pumpičku nebo tubu nebo alespoň malou lžičku. Naštěstí mám k použití značnou sbírku vlastních lopat; V mém skle nenajdete žádné škrábance.

Je to další hit z letních pátků – v tuto chvíli rozhodně nepřekvapí (pokud jste to zkusili). žádný (víte přesně, co myslím), ale nepopiratelně působivé. Se zatajeným dechem čekám na další spuštění, ale do té doby budu nanášet Rich Cushion Cream ve dne v noci.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *