Recenze tmavých skvrn Alleven Instant Perfector

By | September 18, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Při nanášení makeupu používám dvě rychlosti. První – což se dříve stávalo jen asi třikrát do roka velmi Při zvláštních příležitostech trávím hodinu umným vytvářením svého glamu v téměř meditativním stavu, konturuji si obličej tlustými tyčinkami a nadýchanými štětci a poprašuji si víčka vrstvami stínů. Druhá možnost – která se v podstatě zběsile děje každé ráno – je, že si dám pět minut na to, abych si nanesl nějakou řasenku a nanesl nějaký pleťový přípravek na jizvy po akné, než vyběhnu ze dveří.

To vše znamená, že i když miluji vzhled (a aplikační zážitek!) celoobličejového make-upu, prostě na něj nemám čas. Ale přiznávám, že něco na tom, že jdu do světa připravený, zvyšuje moje sebevědomí a cítím se jako skutečný dospělý, který netrpí syndromem podvodníka. Neustále proto hledám produkty, které můj pětiminutový obličej posunou na další úroveň. Nejnovější favorit v mém arzenálu? The Alleven Instant Perfector (147 $).

Alleven, Instant Perfector – 147,00 $

Hlavní přísady: rostlinná sloučenina, glycerin

Barvy: 7

  • Korektor, podkladová báze a ošetření pleti v jednom složení
  • Zakrývá skvrny a nedokonalosti pleti
  • Postupem času vybledne a opraví tmavé skvrny a známky stárnutí
  • Chrání před širokopásmovým světlem
  • Odolné vůči vodě, potu a přenosu
  • K dispozici jsou omezené odstíny
  • Drahý

Teď si plně uvědomuji, že 147 dolarů je cena hodně utratit za nadaci. Jde ale o to, že tento produkt je mnohem víc než jen základní nátěr. Je to hybrid korektoru, podkladové báze a ošetření pleti, což znamená, že můžete zvládnout tři kroky své rutiny jedním tahem. A kdo by neměl rád víceúčelový produkt?! Trocha kreativní matematiky (odmítám tomu říkat „dívčí matematika“) vám v podstatě ušetří peníze.

Receptura je vyrobena z rostlinné sloučeniny, která koriguje tři hlavní přispěvatele k viditelným známkám stárnutí: melanin (který přispívá k tmavým skvrnám), hemoglobin (který způsobuje zarudnutí pokožky a skvrny) a ztrátu kolagenu (která způsobuje jemné linky). a vrásky). ). Jako člověk v polovině 30. let, který se zabývá všemi těmito problémy, jsem věčně vděčný, že jsem našel produkt, který tyto problémy řeší, aniž bych musel do své rutiny přidávat další kroky; Líbí se mi tento produkt, protože okamžitě dělá mou pleť jasnější a rovnoměrnější, a skutečnost, že po odstranění make-upu funguje přesčas, aby to tak zůstalo, je velmi oceňovaná další výhoda. Navíc také poskytuje antioxidační ochranu, aby se zabránilo poškození volnými radikály, takže v podstatě bojuje s oběma proudy A budoucí známky stárnutí.

Většina produktů péče o pleť, které jsem vyzkoušela, má více “tónů pleti” než tradiční make-up, což znamená, že poskytují minimální krytí a je třeba je spárovat s těžkým korektorem, aby skryl mé zabarvení. Tento produkt je však skutečně středně krycí, sestavitelný produkt, který lze použít zcela samostatně. Dodává se s aplikátorem na laní chodidla, který ráda nanáším ve stylu korektoru přímo na pleť a poté rozmíchám prsty (obvykle používám kosmetický mixér, ale zjistil jsem, že se tento vzorec lépe mísí z kůže na pokožku). Kontakt). Nabízí rovnoměrný povrch, který překračuje hranici mezi oroseným a matným vzhledem kůže když uschne. Působí tak přirozeně, že i přes silné krytí mám pocit, že na sobě nemám vůbec nic.

Testoval jsem Alleven Instant Perfector v nejteplejších dnech léta a mohu potvrdit, že dostojí svému slibu, že je odolný vůči potu a přenosu. Miluji to i odpoledne, která mají přes 30°C (což se v poslední době stává). mnoho v NYC) Nemusím se bát, že by se mi makeup roztekl – tahle věc vydrží celý den a zároveň vyživuje mou pleť. Za ty dva měsíce, co ho nosím, jsem si všiml skutečného rozdílu ve vzhledu mých tmavých skvrn, ještě dlouho poté, co jsem si umyl obličej.

I když mám v daný den možná jen pět minut na to, abych se věnovala svému líčení, tyto věci mi pomáhají opravdu maximálně využít omezený čas zrcadlení.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *