Retinolový krém LilyAna Naturals stojí 16 $ na Prime Big Deal Days

By | October 10, 2023

V Well+Good SHOP naši redaktoři využívají své dlouholeté zkušenosti k výběru produktů (od péče o pleť po péči o sebe a dále), které si vsadíte, že si zamilujete. Zatímco naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle, Well+Good může obdržet provizi, pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů. Příjemné nakupování! Objevte OBCHOD

Zeptejte se dermatologa, co je jejich složkou svatého grálu a pravděpodobně vám řeknou, že je to retinol. Retinol, forma vitaminu A, stimuluje produkci kožních buněk a podporuje tvorbu kolagenu, pomáhá udržovat vrásky a jemné linky na uzdě. Retinol se nachází v očních krémech, sérech a zvlhčovačích, včetně krému LilyAna Naturals Retinol Cream obtížný k dispozici se slevou 48 procent před konáním Prime Big Deal Days na Amazonu 10. a 11. října. To znamená, že tento krém za 30 dolarů můžete získat za pouhých 16 dolarů.

Jaké procento retinolu je v retinolovém krému LilyAna Naturals?

Tento krém obohacený o 2,5 procenta retinolu stimuluje syntézu kolagenu. K syntéze kolagenu dochází, když kůže houstne, řekla dříve W+G Deirdre Hooper, MD, certifikovaná dermatologka se sídlem v Louisianě. Tento proces zase činí jemné linky a vrásky méně viditelné (hurá). Pokud používáte retinol poprvé, je důležité si uvědomit, že se mohou objevit některé vedlejší účinky, jako je suchost a odlupování. Dermatologové proto doporučují užívat jej o něco pomaleji, zpočátku jej používat každý druhý nebo třetí den.

Další důležité ingredience

Tento krém je také pokladnicí hydratačních krémů. Vlhkost je klíčem ke krepovému efektu, protože pomáhá bariéře udržet si pružnost a snižuje výskyt vrásek. LilyAna Naturals Retinol Cream obsahuje bambucké máslo a kyselinu hyaluronovou, obě zvlhčující látky, které vážou vodu a vlhkost na kožní bariéru. Další důležitá složka? Vitamin E, antioxidant, který snižuje zánět. Tato hvězdná formulace odvádí skvělou práci při udržování jemných a krepatých linek na uzdě.

co je ne Uvnitř? Receptura je zcela bez parabenů, umělých parfemací, ropy, ftalátů, SLS nebo SLES.

Funguje LilyAna Retinol?

Zákazníci si to jistě myslí. Retinolový krém LilyAna Naturals je oblíbený mezi nakupujícími a získává pozitivní PR, protože díky němu pleť vypadá méně krepatě a je také pevnější a hydratovanější. Mnohými je považován za jeden z nejlepších hydratačních přípravků pro zralou pleť díky dvojité dávce kyseliny hyaluronové a retinolu. LilyAna Naturals je navíc cenově výhodná možnost ve srovnání s mnoha jinými retinolovými krémy na trhu – dokonce i před slevou Prime Big Deal Days.

Další pozoruhodnou vlastností produktu je obal. Výrobek, který je uložen v pumpičkovém aplikátoru, se extrémně snadno používá (ačkoli někteří zákazníci hlásí, že mají s pumpou v průběhu času problémy). Jednoduše lehce zatlačte, aby se krém rozetřel a husté, máslové složení vyhlazovalo po obličeji a krku. Trochu jde daleko, takže tato láhev vůle naposledy ty.

Díky spoustě spokojených zákazníků a spoustě výkonných, účinných ingrediencí je to položka Amazon Prime Big Deal Days, kterou si určitě budete chtít nashromáždit.

Naši redaktoři vybírají tyto produkty nezávisle. Pokud nakoupíte prostřednictvím našich odkazů, Well+Good může obdržet provizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *